Versiyon 2.0 Görüşmeler

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

temporale

Guest

HERMOS'un as kurucusu. Kendi şehrini bırakır mı hiç? :))
Belli mi olur. Betanın en başarılı şehrine gelmek isteyebilir. Beta 1 de sonuna kadar ayakta kalan tek şehire tarihinde hep yönetimden isimler görmüş bir şehre gelmek isteyebilir :)

cnR*

Member
Betanın en başarılı şehri hangisi oluyormuş? :huh: İlahi. Akşam akşam güldürdün beni sağol. :D

temporale

Guest
Betanın en başarılı şehri hangisi oluyormuş? :huh: İlahi. Akşam akşam güldürdün beni sağol. :D
Caner betada kaç türk şehri var şu anda alamorgoyu açıp bakarmısın ? Ha bu arada sen de o şehirdesin hatırlatırım. İkinci olarak Betanın en başarılı Türk şehri. Hep öyleydi öyle olmaya devam edecek.

Bhaatezu

Guest
bende kurmacıyım. bence gayet hoş olmuş v2. görevlerin kümelenmesi belli yerlerde durması güzel. ama ben para kasan adamı nerden anlıyacam oda bi sorun eskiden olsa claim sapladaki adama saldırırdık. şimdi adam claim mi saplıyo balık mı tutuyo belli değil :p

Jahrusty Bulletproof

Guest
Belli mi olur. Betanın en başarılı şehrine gelmek isteyebilir. Beta 1 de sonuna kadar ayakta kalan tek şehire tarihinde hep yönetimden isimler görmüş bir şehre gelmek isteyebilir :)
Tarihinde hep yönetimden isimler görmüş şehir dedin ya ben modların adminlerin olmadığı şehirlerde oynadım bana bu oyunda yol gösteren böle yap şöle yap diyen olmadı ama yılmadım da sızlanmadım da ya da adminlerin olduğu şehirlere girmeye çalışmadım eğilmedim bükülmedim hermosu kurduk 7. biten şehir olduk dünya 1 biten ilk kaleyi yaptık. düelloda en fazla kazanan şehri yaptık ettik. Şimdi sence ben o şehre gelir miyim ?

temporale

Guest
Tarihinde hep yönetimden isimler görmüş şehir dedin ya ben modların adminlerin olmadığı şehirlerde oynadım bana bu oyunda yol gösteren böle yap şöle yap diyen olmadı ama yılmadım da sızlanmadım da ya da adminlerin olduğu şehirlere girmeye çalışmadım eğilmedim bükülmedim hermosu kurduk 7. biten şehir olduk dünya 1 biten ilk kaleyi yaptık. düelloda en fazla kazanan şehri yaptık ettik. Şimdi sence ben o şehre gelir miyim ?

Ben sadece şehiri tanıttım karar zaten senin ama şehre karşı bu kadar kaba olmanı gerektirecek ne var anlamış değilim ben gidipte hermos şehri kötüdür demedim. Bizim kapımız gelmek isteyene açık zaten.

Jahrusty Bulletproof

Guest
Ben sadece şehiri tanıttım karar zaten senin ama şehre karşı bu kadar kaba olmanı gerektirecek ne var anlamış değilim ben gidipte hermos şehri kötüdür demedim. Bizim kapımız gelmek isteyene açık zaten.

Şehrinize lafım yok zaten sonuçta yabancı eldeyiz amaç aynı ama sen caner biizm şehrin oyuncusu demesine rağmen yazmaya devam etmişin gelsin bağlamında o hoş değil ondan yazma gereği duydum neyse başlık amacını aştı herkese iyi oyunlar.

arda47

Member
Bir de arkadaş oyun sadece bu grafiklerle konulursa tüm serverlere insanlar beğenmez bence. Çünkü herkes sadece görüntü kasıldığının ve iki üç özellikle oynandığının farkında. Bir çok görev var gözle görünen ve grafik olarak çok iyi bir iş çıkartmış arkadaşlar ama görüntünün de oyunun yapısına katılıp gidişatı değiştirmesini dilerim. Mesela dağların üstünden nasıl geçiyor bu adam? Normal yolla aynı olmuş. Yollar direk görüntü zaten... Denizi aşıyor gemisiz, yüzerek.. :huh::D

temporale

Guest
Bir de arkadaş oyun sadece bu grafiklerle konulursa tüm serverlere insanlar beğenmez bence. Çünkü herkes sadece görüntü kasıldığının ve iki üç özellikle oynandığının farkında. Bir çok görev var gözle görünen ve grafik olarak çok iyi bir iş çıkartmış arkadaşlar ama görüntünün de oyunun yapısına katılıp gidişatı değiştirmesini dilerim. Mesela dağların üstünden nasıl geçiyor bu adam? Normal yolla aynı olmuş. Yollar direk görüntü zaten... Denizi aşıyor gemisiz, yüzerek.. :huh::D
Ne yüzmesi suyun üstünde yürüyor :D

Jahrusty Bulletproof

Guest
Yeni Sürüm İzlenimlerim

Ben çok beğendim yeni sürümü görüntüsü çok güzel. Tabi telefondan giren arkadaşlar zorlanacak kanımca sağlam bi tel lazım.

Chat Menüsünde devrim yapılmış. Her şey bir pencerede toplanmış çok iyi olmuş.

Harita üzerindeki gidiş hız eğer normal serverda böle olursa Asker sınıf yerine yeni başlayan oyuncuların çoğunun Hız bonusu olan Düellocu sınıfı seçeceğini düşünüyorum. (
Belki at yok ondan yavaş diye düşünen olabilir; fakat şehirde quater + düellocu karakteri olup yavaş olduğunu düşünen oyuncu var. Bu bakımdan yazıyorum. )

Haritada çok az görev var bazılarında yok bile en azından her görevden 3 er tane olaydı iyiydi.

Jahrusty Bulletproof

Guest
İki şehrimiz var oyuncu yok tr'ye 500 kontenjan verdiler toplasan 30 oyuncu yok şaka gibi : )

Jahrusty Bulletproof

Guest
Açıkçası ben kayıt olamadım. Bize açılan kontenjanı yabancılar doldurmuş gibi :mad:

Bilmiyorum 500 diye şehir kurduk biz Lakin nerde bu oyuncular bilmiyorum açıp bakmayacaklarsa niye açtılar diye hayıflanıyor insan zaten ürünlerin düşme yüzdelerini acayip değiştirmişler motiv hemen sıfırlanıyor baya kasacak bu yeni sürüm böle gelirse