Versiyon 2.0 Görüşmeler

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

Jahrusty Bulletproof

Guest
yön tuşlarıyla yürütsek adamı daha güzel olmaz mı :D
sen yürütürsen o kadar kağnı gibi gidiyor ki sıkılırsın bi de binek alsada adam inatla yürüyor :D ilginç Şehir Formununda işlevi kalmamış pek bu sürümde menülerin içinde kaybolmuş. .

arda47

Member
Kasaba forumunun cidden işlevi yok. Zaten online olan insanlarla messenger tadında konuşabiliyorsunuz chatten. Ayrıca o kadar sorunlu ki forum, açtığını konuyu dahi silemiyorsunuz, yanlış bir şekilde konu açtığınızda ismini değiştiremiyorsunuz.

Ayrıca gelecek arkadaş varsa, yani açılırsa kurmacı olun :huh:

arda47

Member
Betada toplam 199, belki bugün 200 kasaba olacak. 3000 tane oyuncu var dünyada(Enewetak). 1780 tane 1(bir)-10(on) seviye arası oyuncu var.

Benim aldığım duyumlara göre ve bu konu üzerinde baya muhabbet de ettik, The-West' te 19 ülkeden herkese 500 kişi ayrılması gerekiyormuş. Server sayısı 3000 ise de 158 kişi ayrılması gerekiyor hesaplarıma göre. Biz 2 Türk kasabası kurduk ve ikisini toplasan 27 kişi yapıyoruz. Her Türk arkadaşı almaya çalışıyoruz. Birimiz almazsa diğerimiz alıyor ve şimdi arkadaşlar Enewetak dünyasına kayıt olamadıklarını belirtiyorlar. Böyle bir kontenjan var mı? Varsa neden kayıt olunmuyor? Bunun cevabını buradan vermenizi temenni ediyorum. :up:

arda47

Member
Zamanı geldiği zaman bu sürümün tüm Türkiye dünyalarına güncellenecek olması, oyuncuları oyundan soğutabilir. Ayrıca oyunun tamamen yapısı değişti, yapı derken görüntüden bahsediyorum. Bir sürü çalışma da geldi ve oyun daha da karıştı. Oyuncuların göz zevkine göre ayarlamak zor olsa gerek. Herkesin zevki kendine sonuç da.

Demin karakter geçişleri ile ilgili konuyu okudum, anketi daha doğrusu.
Bence bu sürüm Türkiye dünyalarında güncelleneceği zaman, oyuncusu az olan dünyalara eklenmeli. Bunun yanında belki o dünyaların sıralamaları sıfırlanabilir (tabi bu olağan dışı bir durum). Eğer bu şekilde güncelleme yapılırsa hem dünyalardaki aktiflik sayısında oynama olabilir. Mesela herkes dünya 2 ye kayıt olur yeni sürümü görmek için, beğenmeyenler tekrar döner eski dünyalarına. Tabi o zaman dünya çöp haline gelir ama devam etmek isteyen çok oyuncu olacağını düşünüyorum. Bu yüzden tüm dünyalar yerine birkaç dünyaya bu güncelleme yapılırsa daha çok yararlı olabilir. :up:

Jahrusty Bulletproof

Guest
Haritalarda çalışma sayısı çok azaltılmış
tw-db siz oynamak acayip zorluyor bi de : )

06tümer

New Member
yahu simdi butun calismalar 2 dakikami olacak biz pc basindan kalkmiyacazmi bir saat olmazsa cogu oyuncu gider basta ben

cnR*

Member
yahu simdi butun calismalar 2 dakikami olacak biz pc basindan kalkmiyacazmi bir saat olmazsa cogu oyuncu gider basta ben
Bazı çalışmalar 1dk, bazıları 5dk, bazıları 1 saat, bazıları da 2 saat... Çalışmalara göre farklılık gösteriyor çalışma saatleri. Endişelenmeyin.

levis501

Well-Known Member
Öyle değil. Şöyle anlatayım. 30 level bir karakter için Tahıl Toplamak çalışması 1 saat ise 60 level için 30 dakika, 120 level bir karakter içinde 1-2 dakika sürecek.
Sistem bunun gibi bir şekilde olucak.

06tümer

New Member
bu arada dikkat ettimde uzeri diger calismalara gore parlak renkte olanlarda 2 kati tecrube ve para geliyor yani onlineyseniz kacirmadna o isikli yerlerde calisirsaniz misal marshal buldunuz 1k tp alacaksiniz 2 saatte guzel seymis 2 kati parada cabasi

BUTUROĞLU

New Member
Alamogordo

Ropor oyuna giriş çikiş sobet kismi seviyemizi deiştirmemeze ne kadar kaldigini bunlari yerin bulamadim haritada yardim edebilirmisiniz:cool::cool::cool:

cnR*

Member
Ropor oyuna giriş çikiş sobet kismi seviyemizi deiştirmemeze ne kadar kaldigini bunlari yerin bulamadim haritada yardim edebilirmisiniz:cool::cool::cool:

Rapor en altta telgraf kısmına tıklayın. Orada Raporlar sekmesini göreceksiniz.
Oyuna giriş çıkış haritanın altında alt alta 3 tane sekme var. En üsttekine basıp log out'a tıklayabilirsiniz. Bir sonraki seviyeye geçmek için en altta bir şerit var içinde de sarı renkte şerit var. Oradan öğrenebilirsiniz. Sohbet kısmına da sol en alttan bağlanabilirsiniz.