Versiyon 2.0 Görüşmeler

• Konuyu başlatan NetBeans
  • Başlangıç tarihi

cooll16

Guest
arkadaşlar tw dp yi yüklemem için ne yapmam gerekiyo ?? yardım lütfen....

jackdaniel

Guest
versiyon 2.0 iki taraflı düşünebilir. hem iyi hem de kötü olmuş.

+yıllardır harita değiştirin diyorduk sonunda en güzel haritayı ayarlamışlar. forge of empires mantığıyla hareket edilmiş.
+çalışmalara göre süre ve enerji gereksinimi değiştirilmiş güzel bir avantaj.
+basit bir afişi saatlerce arayıp bulamıyorduk, kısa sürelerde çok daha fazla eşya bulabileceğiz bunun en önemli sonucu, oyunun en büyük külfeti zanaat zevkli hale gelecek. 600 puana gelen daha çok kişi görebiliriz.
+çalışmaların belirli noktalarda toplanması iyi olmuş öteki türlü gezme ile çok vakit kaybı oluyordu.

-oyun bundan sonra insanları bilgisayar başına bağlayacaktır, eminim ben dahil bir çok kişi west'i pc başında insanı kilitlemediği için oynuyoruzdur. çalışma emri ver çık git. 3 saat sonra ne olmuş bak.

4Trigger

Member
Oyun çöküşe geçecek. Ver 2.0 geldiği gün oyunu bıraktığım gün olacak. West tarihinin en berbat güncellemesi...

Demonspeople

Guest
Sanki çok fazla oyuncu varya bide yeni dünya açıyosunuz aferin size oyuna tekrardan başlayalı 2 ay oluyo 9600 kadar oyuncu varken şuanda 8000 gibi bir rakamda oyuncu var bu oyun tutmaz artık.

yetkisiz

Guest
hedefi olmayan oyunların sonu böyle oluyor maalesef...

bence oyunun bir galibi olmalı...bir kasaba ve/veya ittifak...

çok üst seviye oyuncuların bile zorlukla ele geçirebileceği bir kale kurulmalı oyunda...hedef de bu olmalı...kaleyi alan oyunu bitirecek ve galip sayılacak...

ödül olarak da savaşa katılanlara 1.000'er altın külçesi...

mesela...:D

rekabeti de beraberinde getirecek doğal olarak...bir sonraki oyun sıfırdan başlayacak...

hedefsiz olmaz abi...mümkün değil...

bu kapsamda...bütün dünyalar kapatılacak, külçesi olanların külçeleri yeni oyuna aktarılacak ve yeni versiyonu ile oyun sıfırdan başlatılacak...

tek çözüm bu...

saygılarımla...

bahsettiğim kale haritanın en ortasında olacak ve minimum 200 oyuncu alacak büyüklükte ve sağlamlıkta olacak...ancak, yıkılamaz olmayacak...kale içerisindeki oyuncuları sistem kendisi yerleştirecek...bu oyuncular kale içerisinde hareketli olacak ama dışarı çıkmayacaklar, hatta sabit bile olabilirler ama sıkıcı olur o zaman...:shootout:

ilk aklıma gelenler...

rekabeti de beraberinde getirecek doğal olarak...bir sonraki oyun sıfırdan başlayacak...

hedefsiz olmaz abi...mümkün değil...
kazananlardan yeni oyunda devam edenlerin karakterine tıklandığında "oyun galibi olduğunu belirten bir nişan olacak...

bu olmazsa olmaz...:D

Hector22

Guest
Kasabadaki bankada duran paralar umarım yalan olmaz.Bence 10 numara olmuş sadece biraz zaman tanıyın hataları düzeltmeleri için.Elbet olcak hatalar , oyuncular bezicek ama sonunda güzel birşey çıkıcak ortaya.Her yeni şeyden sonra o yeni çıkan olguyu beğendiremezsiniz insana.Doğamızda bu var :cool:

lockerman

Guest
the-west.net'te oynuyorum ancak ingilizcem orta düzeyde olduğu için onların forumlarında konuşamıyorum, Size bir kaç sorum olucak;

ingiliz serveri ne zaman sürüm 2.0 a geçicek ? :D

lockerman

Guest
the-west.net'te oynuyorum ancak ingilizcem orta düzeyde olduğu için onların forumlarında konuşamıyorum, Size bir kaç sorum olucak;

ingiliz serveri ne zaman sürüm 2.0 a geçicek ? :D
Bir sorum daha olacak elimde bonus code ler var ama onları oyunda kullandığımda ((The campaign has not began yet)) yazısı geliyor Türkçe karşılığı ((Kampanya henüz aktif değildir)) Bu aktif olacak mı :D

lockerman

Guest
Bu arada 2.00 sürümünü betadan takip ediyorum çok güzel bence Ama TW-DB.info dan 2.00 sürümüne baktımda bazı görevlerin hediyeleri değişmiş biz o hediyeleri elde edemiyecekmiyiz örneğin :

http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_05

Bu sayfada şeker görevinin ödülü değişmiş :D

lockerman

Guest
Hindi avla çalışması için çp kağıdı düşük seviye oyuncularda genelde kapalı olduğu için iyi olmuş :D
:D Ama bizde istiyoruz :D

Aslında diğer oynadığım oyunlarda sürekli yapılırdı örneğin; Bir oyun sürüm atladığında, oyun sahibi, oyunculara o oyunun kendine özel parasından biraz verirdi. Bu oyununda, kendine özel parası altın oluğu için herkese 20-30 altın verseler kötü olmazdı aslında :D

Sürüm atlama hediyesi olarak, isterseniz bu oyunlara örnekte veririm ama reklam olmasın diye vermiyorum :D