• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Güncelleme Versiyon 2.184

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Yeni seviyeler, çalışmalar vs ile ilgili geribildirimlerinizi buraya yazabilirsiniz; bu hafta sonunda ilgili geribildirimler raporlanacaktır

koray32

Kıdemli Üye
Yeni lwllerin sınırı oldukça yüksek olduğu için (ki bence öyle olması daha iyi) ancak 10 yılda 250 lwl olmak istemiyoruz. Bir kaç farklı önerim var bu konuda

1- Kiliseden kazandığımız tecrübe puanı setlerin tp bonusundan etkilenebilir.
2- Görevlerden veyahut günlük görevlerden kazanılan tp iksirlerinin sayısı arttırılabilir.
3- Futbol set gibi yeni bir set çıkabilir.

Yeni çalışmalara paralel olarak bu çalışmaları ve ürünlerini isteyen yeni günlük görevler eklenmesi isabet olur

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Züccaciye de çalışıp kumaş bulmak....Yaratıcılık sınırları zorlamış :)
Bu züccaciye olayı zaten beni çok rahatsız ediyor, onun tercümesini bana kalsa değiştireceğim de artık senelerdir çok alışıldığı için ellemiyorum ;)
Hoş hem kolye, hem kemer, hem de hayvan satılan yere de ne deriz bilemiyorum :)

levis501

Kıdemli Üye
Bu züccaciye olayı zaten beni çok rahatsız ediyor, onun tercümesini bana kalsa değiştireceğim de artık senelerdir çok alışıldığı için ellemiyorum ;)
Hoş hem kolye, hem kemer, hem de hayvan satılan yere de ne deriz bilemiyorum :)
Dükkandan bahsetmiyoruz biz. Yeni gelen çalışmadan bahsediyoruz. Yoksa dükkana bişey artık yapılmamalı zaten 14 yılda onu benimsedik.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Dükkandan bahsetmiyoruz biz. Yeni gelen çalışmadan bahsediyoruz. Yoksa dükkana bişey artık yapılmamalı zaten 14 yılda onu benimsedik.
aslında aynı konudan bahsediyoruz, orjinal diline baktığımızda "General Store" ve General Store denen yerlerde kumaş bulunuyor ;)