• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Güncelleme Versiyon 2.194

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
2_194.png

Merhaba Kovboylar,

14 Mart Salı
günü oyunumuzu 2.194 sürümüne güncellemeyi planlıyoruz. Güncellemenin tarih ve içeriğinin değişebileceğini lütfen unutmayın.

Yapılacak değişikliklerin detaylarını aşağıda görebilirsiniz:

ozellikvgelistirme.png

Kale Savaşı Katılımcı Sayısı
Şu andan itibaren Kale savaşları için özel olarak ayarlanmışsa, katılımcı sayısını gösteren bilgilendirme alacaksınız.
Örnek bilgilendirme : Bir yönetici bu savaşta saldıran taraf için katılımcı sayısı belirledi, bu sayı 20.

fort_counter.png

Yeni Başarılar
Sziler için 37 yeni başarı hazırladık:

KategoriBaşarıAçıklamaÖdülPuanSimge
Genel >> YolculukJet lag sorunları10.000.000 mil yolculuk yap
175​
blue_01.png
Genel >> YolculukDünyanın çevresi!25.000.000 mil yolculuk yap
200​
blue_01.png
Genel >> YolculukHAL ile yolculuk50.000.000 mil yolculuk yap
225​
blue_01.png
Genel >> YolculukHey! Güneşi geçtin!100.000.000 mil yolculuk yapLincoln'ün papyonu
achievement_2018_neck.png
250​
blue_star01.png
Genel >> YolculukNalbant lazımAt üzerinde 10.000.000 mil yolculuk yap
80​
quarter.png
Genel >> YolculukAt terbiyecisiAt üzerinde 25.000.000 mil yolculuk yap
100​
quarter.png
Genel >> YolculukProfesyonel biniciAt üzerinde 50.000.000 mil yolculuk yap
150​
quarter.png
Genel >> YolculukBinicilik Dünya ŞampiyonuAt üzerinde 10.000.000 mil yolculuk yap
200​
quarter.png
Genel >> ParaMultimilyonerBankada 5.000.000 doların olsun
275​
millionaire-fahq.png
Genel >> ParaScrooge AmcaBankada 10.000.000 doların olsun
300​
millionaire-fahq.png
Genel >> ParaKral Midas'ın arkadaşıBankada 25.000.000 doların olsun
325​
millionaire-fahq.png
Genel >> ParaBill'in rakibiBankada 50.000.000 doların olsun
350​
millionaire-fahq.png
Genel >> ParaDeğerli hesap sahibiBankaya 5.000.000 $ yatır
80​
red_04.png
Genel >> ParaBankerBankaya 10.000.000 $ yatır
100​
red_04.png
Genel >> ParaHazine Bakanlığında memurBankaya 15.000.000 $ yatır
150​
red_04.png
Genel >> ParaFort Knox'ta mı çalışıyorsun?Bankaya 30.000.000 $ yatır
200​
red_star04.png
Genel >> Birleşmiş PasifikBana bir pul daha ver!Günlük aktiviteler aracılığıyla 2.000
Birleşmiş Pasifik Tahvili topla
500​
money_grey.png
Genel >> Birleşmiş PasifikKağıt fabrikası sahibiGünlük aktiviteler aracılığıyla 3.500
500​
purple_light_money.png
Genel >> Birleşmiş PasifikEkonomi BakanıGünlük aktiviteler aracılığıyla 5.000
Lincoln'ün siyah kemeri
achievement_2018_belt.png
500​
light_blue_money.png
Genel >> Birleşmiş PasifikBirleşmiş Pasifik memuru2.000 günlük aktivite tamamla
500​
money_grey.png
Genel >> Birleşmiş PasifikMüfettiş3.000 günlük aktivite tamamla
500​
purple_light_money.png
Genel >> Birleşmiş PasifikAmir5.000 günlük aktivite tamamlaUnvan: El Ulağı
500​
light_blue_money.png
Genelİtici güçGezici tüccara 500 kez eşya sat
125​
6f.png
GenelÇekik gözlüGezici tüccara 1.000 kez eşya sat
150​
6f.png
GenelNoel BabaGezici tüccara 2.500 kez eşya sat
175​
6f.png
GenelBu kadar yeterGezici tüccara 5.000 kez eşya sat
200​
purple_star04.png
GenelAcenteGezici tüccardan 100 eşya satın al
125​
yellow_04.png
GenelKamyon şoförüGezici tüccardan 150 eşya satın al
150​
yellow_04.png
GenelKleptomaniGezici tüccardan 250 eşya satın al
175​
yellow_star04.png
GenelİşportacıGezici tüccara eşya satarak 2.500 000 $ kazan
125​
red_04.png
GenelTüccarGezici tüccara eşya satarak 5.000.000 $ kazan
150​
red_04.png
GenelÜreticiGezici tüccara eşya satarak 100.000.000 $ kazanUnvan: İthalatçı
Çok yüksek miktar vergi iadesi
money_check_5.png
200​
red_star04.png
GenelHatıra eşyalarını sever misin?Gezici tüccardan eşya satın alarak 10 $ harca
10​
green_04.png
GenelHurdacıGezici tüccardan eşya satın alarak 1.000 $ harca
50​
green_04.png
GenelPhilip MacGuffin ile işbirliğiGezici tüccardan eşya satın alarak 10.000 $ harca
100​
green_04.png
GenelEşek yerine ne alsamGezici tüccardan eşya satın alarak 100.000 $ harca
150​
green_04.png
GenelTüccarın kankasıGezici tüccardan eşya satın alarak 1.000.000 $ harca
200​
green_star04%20(1).png

Pearl Hart Seti
Pearl Set eşyaları artık pazara konabilecek.

valentines_2023_hat_1.png
valentines_2023_neck_1.png
valentines_2023_body_1.png
valentines_2023_shoes_1.png
valentines_2023_belt_1.png
valentines_2023_pants_1.png

Bu güncellemenin oyuna getirdiği değişiklikleri beğeneceğinizi umuyor, her zaman olduğu gibi geri bildirimlerinizi aşağıda bekliyoruz!

Sevgilerle,
The West takımınız

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
halikarnas sunucunun taşınması için bir gelişme varmı
rapor edilmesi gerekiliyorsa edelim
geçen hafta raporladım; her hafta yazıyorum artık, yine de dünya kapanması/taşınması kriterleri tutmadığı müddetçe işlem yapılmayacaktır. Bu kriterlerin başında aktif oyuncu sayısı geliyor tabii ama her kriteri detaylı olarak bilmiyoruz.
Önceki senelere baktığımızda, her dünya kapanışı/taşınması Mayıs gibi oluyor, dolayısıyla Nisan sonundan önce net bir cevap alabileceğimizi düşünmüyorum.. tabii ki kesin diyemem.

ozi76

Aktif Üye
Kale savaşı katılım sınırlaması derken ? Orasını anlayamadım awe savaşlarına mı gelecek ?

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Kale savaşı katılım sınırlaması derken ? Orasını anlayamadım awe savaşlarına mı gelecek ?
Evet genelde destek birimi tarafından açılan awe savaşları ile ilgili ama oyuncular tarafından açılan savaşlara da müdahele edilebiliniyor. Bizim pek uygulamadığımız bir özellik. Genelde kalabalık sunucularda uygulanıyor; deniyor ki mesela saldıran tarafa en fazla 50 kişi katılabilir. Fakat orada sorun şuydu, 50 kişilik sınır bile olsa, oyuncular kendilerini kaydedebiliyordu ama savaş başladığında sadece ilk 50 kişi savaşa girebiliyordu, diğerleri boşta kalıyordu. Savaşa fazladan kaydolma konusu kaldırılamıyor ama bu şekilde bir mesaj geldiğinde oyuncu en azından örnek veriyorum saldıran tarafın dolduğunu anlayıp, kendini diğer taraf kaydedecek.

ozi76

Aktif Üye
Evet genelde destek birimi tarafından açılan awe savaşları ile ilgili ama oyuncular tarafından açılan savaşlara da müdahele edilebiliniyor. Bizim pek uygulamadığımız bir özellik. Genelde kalabalık sunucularda uygulanıyor; deniyor ki mesela saldıran tarafa en fazla 50 kişi katılabilir. Fakat orada sorun şuydu, 50 kişilik sınır bile olsa, oyuncular kendilerini kaydedebiliyordu ama savaş başladığında sadece ilk 50 kişi savaşa girebiliyordu, diğerleri boşta kalıyordu. Savaşa fazladan kaydolma konusu kaldırılamıyor ama bu şekilde bir mesaj geldiğinde oyuncu en azından örnek veriyorum saldıran tarafın dolduğunu anlayıp, kendini diğer taraf kaydedecek.

TR de de aslında kalp çiçek vs. etkinlikte toplanılan hediyelerin verildiği awe savaşlarında yapılabilir. Diğer türlü 5 vs 30 oluyor :D

koray32

Kıdemli Üye
geçen hafta raporladım; her hafta yazıyorum artık, yine de dünya kapanması/taşınması kriterleri tutmadığı müddetçe işlem yapılmayacaktır. Bu kriterlerin başında aktif oyuncu sayısı geliyor tabii ama her kriteri detaylı olarak bilmiyoruz.
Önceki senelere baktığımızda, her dünya kapanışı/taşınması Mayıs gibi oluyor, dolayısıyla Nisan sonundan önce net bir cevap alabileceğimizi düşünmüyorum.. tabii ki kesin diyemem.
bu detaylardan paylaşmanızda sakınca olmayan/bildiğiniz kısımları paylaşırsanız oyuncular da swnin kapanması için ona uygun davranabilir aslında :D örneğin kale savaşına katılım etkiliyor derseniz kimse gitmez kale savaşına gibi..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
bu detaylardan paylaşmanızda sakınca olmayan/bildiğiniz kısımları paylaşırsanız oyuncular da swnin kapanması için ona uygun davranabilir aslında :D örneğin kale savaşına katılım etkiliyor derseniz kimse gitmez kale savaşına gibi..
haklısınız, ama maalesef bize de detaylı kriterleri vermiyorlar. Tüm oyunlar için geçerli bu, yeni dünya açılışları, kapanışları tamamen merkezin kontrolünde. Tabii ki bizim taleplerimiz, raporlarımız, bu kontrollerin atlanmamamsı konusunda tetikleyici oluyor

TR de de aslında kalp çiçek vs. etkinlikte toplanılan hediyelerin verildiği awe savaşlarında yapılabilir. Diğer türlü 5 vs 30 oluyor :D
kalp etkinliğinide awe kale savaşları katılanlara 1500 kalp verilmişdi bildiğim kadarıyla bağzı etkinliklerde toplanan kalp kıl tüy gibi şeyleri ekstra kaleye katılınca alınabiliyor sadece saniyelik çalışmalardan gelmiyor yanii

fatih2547

Aktif Üye
ya oyuncular olarak hepimiz bunu talep ediyoruz halikarnas sunucusunun taşınması için
savaş yok oyuncu aktivitesi yok
ve gördük ki 5 kişide banlandı sunucuda bir sebepten ötürü
daha nolsun bu sunucuda

ya oyuncular olarak hepimiz bunu talep ediyoruz halikarnas sunucusunun taşınması için
savaş yok oyuncu aktivitesi yok
ve gördük ki 5 kişide banlandı sunucuda bir sebepten ötürü
daha nolsun bu sunucuda
Önceki senelere baktığımızda, her dünya kapanışı/taşınması Mayıs gibi oluyor, dolayısıyla Nisan sonundan önce net bir cevap alabileceğimizi düşünmüyorum.. tabii ki kesin diyemem. böle bişi yazmışdı bu başlıkda

ozi76

Aktif Üye
kalp etkinliğinide awe kale savaşları katılanlara 1500 kalp verilmişdi bildiğim kadarıyla bağzı etkinliklerde toplanan kalp kıl tüy gibi şeyleri ekstra kaleye katılınca alınabiliyor sadece saniyelik çalışmalardan gelmiyor yanii
verilen kalp çiçek vs kaledeki total oyuncuyla alakalı 1 vs 239 da aynı oluyor 120 vs 120 olsa aynı oluyor benim dediğim 1 vs 239 olacağına 120 vs 120 olsun :D

verilen kalp çiçek vs kaledeki total oyuncuyla alakalı 1 vs 239 da aynı oluyor 120 vs 120 olsa aynı oluyor benim dediğim 1 vs 239 olacağına 120 vs 120 olsun :D
hee onu bilmem habire değiştirip duyorlar r bu inno onlara göre mantıklı bize göre mantıksız oluyor bağzı güncelemeler

bu oyuna sağlam bir günceleme gerekli hep aynı yada benzeri güncelleme yapıp duruyorlar genel olarak a-dan z ye uzun metrajlı bir güncelleme olması lazım gerekirsie tüm servarı 1 gün kapatın ama diğer oyunlardaki gibi kökten bir değişim gerekli bu oyuna

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Her ne kadar buradaki kısıtlamayı TR sunucularında kullanmamış olsak da, yanlış bir bilgilendirme yapmışım, düzeltmek sitiyorum.
Sizlere savaşlara sınır konulduğunda kaydolurken bir mesaj alacağınız ve bu durumda tarafınızı seçebileceğinizi belirtmiştim. Bu şekilde ilerlemiyormuş.
Savaşta katılım sınırı olsa bile kayıt olabiliyorsunuz ama mesaj almıyorsunuz. Bu bilgilendirme mesajını ancak kaydolduktan ve kale sohbetini görüdğünüz sırada karşınıza geliyormuş. Ben olmasını istediğim gibi değerlendirmişim ;) benim hatam. Özür dilerim.

Buradaki asıl yenilik sağ tarafta toplam sayıyı gösteren en alttaki sayaç aslında:
1681311921032.png

Son düzenleme: