Warrock

'Oyun Dünyası' forumunda uğur24gs tarafından 30. Oca 2011 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. uğur24gs

uğur24gs Guest

oyun savaş güzel bir oyun.Oyunda uçak araba motor gibi şeyler kullanılabiliyo zombi olan bölgeler var silah çeşitleri konusunda güzel.oyunda rütbe lwl var.

Ekli dosyalar:

2. Bazinqa

Bazinqa Banlı Kullanıcı

Alınan Beğeniler:
    2
    Oyun MMOFPS türünün en iyisi diyebilirim. Çok güzel bir sisteme sahip, uçaklar, araçlar, helikopterler, tanklar, gemiler vs. gibi araçlar çok iyi. Silahlarıda güzel ancak çok fazla Hack var ve bu oyunu oynamamak için yeterli bir sebep. Hack yapmayacaksanız önermiyorum bu oyunu :)

3. procarfter

procarfter Guest

Opmiz haklı bende oynardım.Hele marien vazgeçilmezimdi :p Fakat oyunda çok fazla hack çıkınca bi ara bende başladım.Sonra herkez baktım hacka yöneldi bıraktım oyunu.Ama güzel oyun.

4. Killerz

Killerz Active Member

Alınan Beğeniler:
    69
    Hile sayısı inanılmaz fazla diye bıraktım yoksa çok kaliteli. Birde kotadan fazlasıyla yiyor ama bir o kadarda hakkını veriyor.

5. Keskin Atmaca

Keskin Atmaca Active Member

Alınan Beğeniler:
    47
    Başlamayı düşünüyodum fakat hile kullanan oyuncu sayısının fazla olduğunu duyunca vazgeçtim. FPS oyunlarında hile mi yapılır yahu x)

6. uğur24gs

uğur24gs Guest

hile kullananları çoğunlukla atıyorlar

7. lordchess

lordchess Guest

warrock çok iyi oyun internetiniz sınırsızsa öneririm yoksa çok kota yiyior:) eskisi kadar da hack yok eskiden herkes havalarda uçuyordu:) şimdi banlanıyorlar

8. jerry1378

jerry1378 New Member

Alınan Beğeniler:
    0
    hilecilerden oynanmaz olan oyun

bi türlü çözemediler hileci işini

9. procarfter

procarfter Guest

Hiç psg'm olmamıştı.Hala içime oturmuş vaziyette :D

10. Killerz

Killerz Active Member

Alınan Beğeniler:
    69
    Müthiş bir silah bir süre kullanmıştım. Tek kurşun alıyordu galiba.

11. FreeKiller

FreeKiller Guest

Bu oyun batlefield tarzı sanırım. Araçlarıda kullanabildiğimize göre...

12. umut23bjk

umut23bjk Guest

Bi ara yeniden başladım oyuna chapter 3 sürümü gelince bu sefer ikide bir oyundan çıkmaya başladı aynı sorunu yaşayan var mı?

13. lordturkmkc

lordturkmkc Member

Alınan Beğeniler:
    0
    evet oyunda bir ara sürekli atıyordu bendede karekter belirsiz bir görünüme geiyordu bende oyunu bırakmak zorunda kaldım?

14. baris464

baris464 Guest

Bi ara 3 günlük premium kodu çıkmıştı herkes kullanmıştı. O zaman almıştım ben pre ile PSG. Kıskan :p Kafadan tek diğerlerden 2 kurşunda alıyor bi de diğer sniper silahlarına göre seri :D

Bu arada oyunu hiç tanıtmamışsınız az ben tanıtayım :D

Oyunda 4 çeşit harita tipi var:

1-Dar Alan: Asıl savaş burda kopuyor. maximum 8 veya 16 oyuncuyla NIU veya DERBERAN taraflarından birini seçerek patlayıcı, ölüm maçı, açık savaş gibi 3 modda oynayabiliyorsunuz. Araç falan yok.
    2-Arsa Savaşı: Dar alandan biraz daha büyük bir haritada ölüm maçı olarak oynuyorsunuz. Belli bir skora ulaşan takım kazanıyor (veya süre bittiğinde önde olan takım). Bu haritada tank, savaş arabaları, motor falan var.
    3-Geniş Alan: Bu haritalar kocaman oluyor. Bir ucundan bir ucuna yürüyerek varamazsınız yani. Tank, savaş arabaları, motorlar, gemiler, değişik uçaklar, helikopterler var. Bu haritalarda da ölüm maçı modunda oynuyorsunuz.
    4-A.I. Channel: Bu da zombi modu. 2 Çeşit harita var sadece. yanınızdaki üç arkadaşınızla 22 dalga halinde gelen zombilere karşı hayatta kalın!

Ayrıca oyunda 5 farklı karakter tipi var. Karakterinizi bir oyuna girmeden önce veya ölünce değiştirebilirsiniz. Kalıcı değil yani.

1-Engineer: Mühendisimiz oluyor bunlar. Araçları tamir edebilen alet edevatları var. Ayrıca ammo boxlar ile kendi mermilerini ve takım arkadaşlarının mermilerini yenileyebiliyorlar.
    2-Medic: Bunlar hemşirelerimiz. Medic box ve medic kitler ile kendilerini ve arkadaşlarını tedavi edebiliyorlar.
    3-Assault: Bunlar ana savaşçılar. Otomatik silah-el bombası falanla direk dalıyorlar.
    4-Sniper: Bu da adından anlayabileceğiniz gibi oyundaki keskin nişancılarımız.
    5-Heavy Trooper: Bu arkadaşlarda da bazuka. mayın falan var. Uçak, tank falan patlatıyorlar.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13. Haz 2011
  15. RezieaL

RezieaL Member

Alınan Beğeniler:
    16
    Seneler önce oynadığım bir oyunun konusunu burada görmek beni mutlu etti.
    Bu konu açıldıktan 2 sene sonra oyun bitti.
    Yine de çok eğlenceli ve kaliteli vakit geçirdiğim bir oyundu :)