Warrock

  • Konuyu başlatan uğur24gs
  • Başlangıç tarihi

uğur24gs

Guest
oyun savaş güzel bir oyun.Oyunda uçak araba motor gibi şeyler kullanılabiliyo zombi olan bölgeler var silah çeşitleri konusunda güzel.oyunda rütbe lwl var.
 

Eklentiler

Bazinqa

Banlı Kullanıcı
Oyun MMOFPS türünün en iyisi diyebilirim. Çok güzel bir sisteme sahip, uçaklar, araçlar, helikopterler, tanklar, gemiler vs. gibi araçlar çok iyi. Silahlarıda güzel ancak çok fazla Hack var ve bu oyunu oynamamak için yeterli bir sebep. Hack yapmayacaksanız önermiyorum bu oyunu :)
 

procarfter

Guest
Opmiz haklı bende oynardım.Hele marien vazgeçilmezimdi :p Fakat oyunda çok fazla hack çıkınca bi ara bende başladım.Sonra herkez baktım hacka yöneldi bıraktım oyunu.Ama güzel oyun.
 

Killerz

Active Member
Hile sayısı inanılmaz fazla diye bıraktım yoksa çok kaliteli. Birde kotadan fazlasıyla yiyor ama bir o kadarda hakkını veriyor.
 

DeletedUser1581

Guest
Başlamayı düşünüyodum fakat hile kullanan oyuncu sayısının fazla olduğunu duyunca vazgeçtim. FPS oyunlarında hile mi yapılır yahu x)
 

lordchess

Guest
warrock çok iyi oyun internetiniz sınırsızsa öneririm yoksa çok kota yiyior:) eskisi kadar da hack yok eskiden herkes havalarda uçuyordu:) şimdi banlanıyorlar
 

procarfter

Guest
Hiç psg'm olmamıştı.Hala içime oturmuş vaziyette :D
 

FreeKiller

Guest
Bu oyun batlefield tarzı sanırım. Araçlarıda kullanabildiğimize göre...
 

umut23bjk

Guest
Bi ara yeniden başladım oyuna chapter 3 sürümü gelince bu sefer ikide bir oyundan çıkmaya başladı aynı sorunu yaşayan var mı?
 

lordturkmkc

Member
evet oyunda bir ara sürekli atıyordu bendede karekter belirsiz bir görünüme geiyordu bende oyunu bırakmak zorunda kaldım?
 

baris464

Guest
Hiç psg'm olmamıştı.Hala içime oturmuş vaziyette :D
Bi ara 3 günlük premium kodu çıkmıştı herkes kullanmıştı. O zaman almıştım ben pre ile PSG. Kıskan :p Kafadan tek diğerlerden 2 kurşunda alıyor bi de diğer sniper silahlarına göre seri :D

Bu arada oyunu hiç tanıtmamışsınız az ben tanıtayım :D

Oyunda 4 çeşit harita tipi var:

1-Dar Alan: Asıl savaş burda kopuyor. maximum 8 veya 16 oyuncuyla NIU veya DERBERAN taraflarından birini seçerek patlayıcı, ölüm maçı, açık savaş gibi 3 modda oynayabiliyorsunuz. Araç falan yok.
2-Arsa Savaşı: Dar alandan biraz daha büyük bir haritada ölüm maçı olarak oynuyorsunuz. Belli bir skora ulaşan takım kazanıyor (veya süre bittiğinde önde olan takım). Bu haritada tank, savaş arabaları, motor falan var.
3-Geniş Alan: Bu haritalar kocaman oluyor. Bir ucundan bir ucuna yürüyerek varamazsınız yani. Tank, savaş arabaları, motorlar, gemiler, değişik uçaklar, helikopterler var. Bu haritalarda da ölüm maçı modunda oynuyorsunuz.
4-A.I. Channel: Bu da zombi modu. 2 Çeşit harita var sadece. yanınızdaki üç arkadaşınızla 22 dalga halinde gelen zombilere karşı hayatta kalın!

Ayrıca oyunda 5 farklı karakter tipi var. Karakterinizi bir oyuna girmeden önce veya ölünce değiştirebilirsiniz. Kalıcı değil yani.

1-Engineer: Mühendisimiz oluyor bunlar. Araçları tamir edebilen alet edevatları var. Ayrıca ammo boxlar ile kendi mermilerini ve takım arkadaşlarının mermilerini yenileyebiliyorlar.
2-Medic: Bunlar hemşirelerimiz. Medic box ve medic kitler ile kendilerini ve arkadaşlarını tedavi edebiliyorlar.
3-Assault: Bunlar ana savaşçılar. Otomatik silah-el bombası falanla direk dalıyorlar.
4-Sniper: Bu da adından anlayabileceğiniz gibi oyundaki keskin nişancılarımız.
5-Heavy Trooper: Bu arkadaşlarda da bazuka. mayın falan var. Uçak, tank falan patlatıyorlar.
 
Son düzenleme bir moderatör tarafından:

RezieaL

Member
Seneler önce oynadığım bir oyunun konusunu burada görmek beni mutlu etti.
Bu konu açıldıktan 2 sene sonra oyun bitti.
Yine de çok eğlenceli ve kaliteli vakit geçirdiğim bir oyundu :)