• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA KAPANIYOR!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

West Tr Bir Oyuncusunu Kaybetti

Mars

The West TR Destek Takımı üyesi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin. Sevenlerinin, dostlarının ve tüm The West oyuncularının başı sağolsun.

Gerçekten çok iyi bir insandı, oyun içindeki tüm davranışları sağduyusu, yıllarca oyun camiamıza örnek bir kişi olmuştu..
Umarım gittiği yerde huzur bilir,
 

ARON40

Yeni Üye
Kısa pantolonla gezmek deyimi vardır. Oyuna yeni başladığımız sıralar o zamanlar kısa pantolonla gezdiğimiz yıllar, Bosphorus'da yollarımız kesişti Galip abiyle çok sevecen, hoş sohbetli, kimseyi kırmayan, hoşgörülü bir abimizi kaybettik. Kısacası Adam gibi adam iyi bir adamdı Galip Baba Allah mekanını cennet eylesin ışıklar içinde uyusun.
 

devilltown

Kıdemli Üye
galip rahmetli bu oyunda hiç kimseye kızmaz darılmazdı ama onu en cok üzen hastalgı dolayısı ile ara verdıgınde bir oyuncu müsvettesinin ağabey hesabına bakabılırm diyerek ŞİFRE-MAİL değiştirmek yolu ile hesabı çalmasınave hesabından milleti GALİP adı ıle dolandırmasına çok üzülmüştü..zaten oyundan uzaklaşma sebebı buyuk etken sağlık sorunu 2.ciside bu yapılan terbıyesızlık oldu..kaldıkı o oyuncu demeye dilimizin varmadıgı kişi GALİP sofrasına oturmöuş onun ekmeğini yemiş birisiydi
 
Üst