• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Yükseltilmiş ögelerin pazarda satılması ...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Fexus

Üye
Yükseltilmiş ögelerin pazarda neden satılmadığını merak ediyorum bence yükseltilmiş olması satılmasına engel değil . bunu yaparak çoğu kişinin kullanılmayan ögeleri ihtiyaç sahiplerine ulaşır diye düşünüyorum :D . Umarım önceden böyle bir istek olmamıştır . Eğer olduysa kusuruma bakmayın görmemişim :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Yükseltilmiş ögelerin pazarda neden satılmadığını merak ediyorum bence yükseltilmiş olması satılmasına engel değil . bunu yaparak çoğu kişinin kullanılmayan ögeleri ihtiyaç sahiplerine ulaşır diye düşünüyorum :D . Umarım önceden böyle bir istek olmamıştır . Eğer olduysa kusuruma bakmayın görmemişim :)
Hem yükseltilmiş öğelerin pazara konma konusu hem de yükseltilmiş öğelerin tekrar ayrıştırılarak eski haline getirilme konusu önerildi ama maalesef her ikisi de kabul edilmedi

Adyghe

Kıdemli Üye
Kesinlikle madem geri ayrıştırma yok bari pazarda satılsın normal eşyanın 3 katı fiyatına pazara atılır işte sorun çözülürdü ne güzel :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.