• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Forum Yarışması Sonucu Yılbaşı Özel Etkinliği Çözümü ve KAZANANLAR

Ödülün yatırılmasını istediğiniz Dünya?

• Toplam oy kullanan
    15

mysteriaaa

Yeni Üye
Sayın @sleeplesslady kendi adıma acı bir tesadüf doğrusu daha önce ki etkinlikte de Elgün abime (John Lesh) şans dilemiştiniz ona çıkmıştı eski avatar şimdi de @mysteriaaa ' isimli oyuncu arkadaşa şans dilediniz ona çıktı umarım bir sonra ki etkinlikte de bana şans dilersiniz de bu döngü böyle devam eder :D :)

Kazanan arkadaşları tebrik ederim :)

Ödül Dünya 1 de ki hesabıma yüklenebilir.
Teşekkürler

sleeplesslady

The West TR Destek Takımı ve Topluluk Yönetimi
Yönetici
The West TR Destek Takımı
@Castar7 , merak ettim, eski etkinliğe baktım, size Ölüler Günü çekilişine katılmamışsınız ki ;)
bir de şans dileyen ben değilmişim ;)

Castar7

Aktif Üye
:D Aklımda öyle kalmış diğer yönetici arkadaşlar ile pek karşılıklı iletişim kurmadığımız için forum üzerinden vs. aklımda siz kalmışsınız, neyse siz yine de bir sonra ki etkinlik için hem bana hem @ozi76 ' e şans dileyin ricamız budur :D

ozi76

Üye
:D Aklımda öyle kalmış diğer yönetici arkadaşlar ile pek karşılıklı iletişim kurmadığımız için forum üzerinden vs. aklımda siz kalmışsınız, neyse siz yine de bir sonra ki etkinlik için hem bana hem @ozi76 ' e şans dileyin ricamız budur :D
ben daha yeniyim alırım :D sadece resim yeteneğim yok resim yapın çizin gibi etkinlik gelmezse şansım daha çok olur :D

avare-mu

Üye
Sayın @sleeplesslady kendi adıma acı bir tesadüf doğrusu daha önce ki etkinlikte de Elgün abime (John Lesh) şans dilemiştiniz ona çıkmıştı eski avatar şimdi de @mysteriaaa ' isimli oyuncu arkadaşa şans dilediniz ona çıktı umarım bir sonra ki etkinlikte de bana şans dilersiniz de bu döngü böyle devam eder :D :)

Kazanan arkadaşları tebrik ederim :)

Ödül Dünya 1 de ki hesabıma yüklenebilir.

Bir sonraki etkinlik Castar7 avatar ödülü kazanırsa, bu kadar tesadüf sebebiyle sleeplesslady'nin adının Nimet Abla olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Castar7

Aktif Üye
Bir sonraki etkinlik Castar7 avatar ödülü kazanırsa, bu kadar tesadüf sebebiyle sleeplesslady'nin adının Nimet Abla olarak değiştirilmesini talep ediyorum.
Hahaha :D güzel öneri bence, ama @sleeplesslady bu konu hakkında açıklama yaptı sanırım biraz benim dikkatsizliğimden kaynaklanmış önce ki çekilişti kendisinin şans dilediğini düşünmüştüm :)
@Castar7 , merak ettim, eski etkinliğe baktım, size Ölüler Günü çekilişine katılmamışsınız ki ;)
bir de şans dileyen ben değilmişim ;)