Yarışma hakkında sorular ve geri bildirimler

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Merhaba kovboylar,

Burada Sevgililer Günü Yarışmamız hakkındaki sorularınızı sorabilir, geri bildiriminizi bizimle paylaşabilirsiniz!

Lütfen burada yarışma katılım gönderileriniz ve cevaplarınızı paylaşmayın. Bu, diskalifiye olmanıza neden olacaktır.

The West Ekibi

S-400

New Member
kodu kopyala butonuna bastıktan sonra yanında yarışmaya katıl butonu cıkıyor abi ona bas konu açma yerine yapıştır konu aç bitiyor

Jhoni Lesh

Member
ben kodu yapisdirip konu acmaya basmadan once konuyu gizle celtigine tikladim. dedim hatali olur diye ikinci defa konuyu gizle celtigine tiklamadan tekrar yapdim.hata yokdur insallah

Bosphoros

New Member
Şu etkinlik başlangıç saatlerini adam gibi yazsanız olmazmı? Etkinlik başlama saati 09:00 diyor hala ortada birşey yok. Her etkinlikte aynı muhabbet. Bazı etkinlikler TR saatiyle başlıyor bazıları Almanya saatiyle oyuncular hep tereddütte acaba TR saati mi yoksa Almanya saati mi diye? Ya hepsi Almanya saatiyle başlasın ya da hepsi TR saatiyle. Yıllardır bu işi bir çözemediniz gitti. Bu kadar mı zor bu iş???

Koios

New Member
Şu etkinlik başlangıç saatlerini adam gibi yazsanız olmazmı? Etkinlik başlama saati 09:00 diyor hala ortada birşey yok. Her etkinlikte aynı muhabbet. Bazı etkinlikler TR saatiyle başlıyor bazıları Almanya saatiyle oyuncular hep tereddütte acaba TR saati mi yoksa Almanya saati mi diye? Ya hepsi Almanya saatiyle başlasın ya da hepsi TR saatiyle. Yıllardır bu işi bir çözemediniz gitti. Bu kadar mı zor bu iş???
Katılıyorum, bende 11:00 gösterirken başka bir oyuncuda 09:00'da gösterebiliyor. Lütfen ilgilenilsin.

Bosphoros

New Member
Yok yani saat hesabı yapamıyorsanız bari yanına parantez içinde Almanya saati diye yazın.

Boş vermişlik had safhada ....

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Etkinlikte yazan saatler, hesabınızdaki saat dilimi ayarı ile ilgilidir, bu da oyun sayfasında üst kısımda belirtilmektedir. Hesap tercihlerinizden saat dilimi tercihinizi kullandığımız saat dilimi olan +3 olarak ayarladığınızda sorununuz çözülecektir. Etkinlikler yerel saatimize göre 12:00'da başlamaktadır.

İyi oyunlar dilerim.

zeka3

Well-Known Member
Etkinlik katılımının son günü 16 şubat olduğu halde 21 şubatta son gönderiyi yollayan zeka3 nasıl ödül kazanabiliyor?
:D :D :D ne saçmalıyor bu ya bu kadar da olmaz :D

ben gönderiyi zamanında gönderdim

gönderiler herkese açık hale getirildikten sonra

akın abi yazılar okunmuyor dediği için yenisini attım

gönderi zamanıda orda yazıyor :D

akin1

Member
Etkinlik katılımının son günü 16 şubat olduğu halde 21 şubatta son gönderiyi yollayan zeka3 nasıl ödül kazanabiliyor?
zeka3'ün gönderdiğinde yazılar okunmuyordu, gönderindeki yazılar okunmuyor dedim oda yenisini yüklemiş yani sonradan katılım istese de yapamazdı zaten yeni konu açılmıyor.

Gordon Freeman

Active Member
:D :D :D ne saçmalıyor bu ya bu kadar da olmaz :D

ben gönderiyi zamanında gönderdim

akın abi yazılar okunmuyor dediği için yenisini attım

gönderi zamanıda orda yazıyor :D

Sadece yönetime soru sordum, olayı kişiselleştirmeye çalıştırıp drama yapmaya çalışmayın. :)

forum.jpg

Ana sayfada görünen bu.