• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Dünya Yeni Dünya İsim Önerileri

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Evet, oylama süreci bitti; ben oy vermediğim için sonuçları göremiyorum, şimdi sonuçları herkese açık hale getireceğim; kısa süreliğine bu mesajı cevaplara kapattım. Eğer eşitlik durumu varsa, o zaman benim oyumu da sayacağım; şimdiden söylüyorum oyum Jüpiter'e ;)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
kişiye özel derken acaba bende bir sıkıntımı var dedım:) forumda bır cok kez sorun yasadık o sebeb ıle
Forum sistemi yaklaşık 1 hafta önce güncellendi, her güncellemede ufak tefek sorunlar da oluyor biliyorsunuz :(
Siz yazdıktan sonra da baktım sistemin özelliklerine, değişen bir şey var mı diye, yokmuş ama olabilirdi ;)

Kendim önerdim diye demiyorum kimsenin isim önerisine de laf sallama gibi bir niyetim yok fakat biz bu isimleri "West" ile alakalı olsun diye önermedik mi? Dünyalara sunulan 9 ismin taş çatlasın 3 tanesi "West" ile alakalı 2. tura kalan iki isimin de "West" ile alakası yok. Neyse hayırlısı olsun.