Yeni Dünya İsmi (G ile başlamalı)

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar,

11 Haziran'da açılacak yeni dünya için G harfi ile başlayan isim önerilerinizi alabiliriz.

İyi eğlenceler...

*SHARAPCHI*

Member
Georgia olsun;

Georgia eyaleti Amerika Birleşik Devletleri'nin güney bölgesinde bulunmaktadır ve doğunun en büyük eyaletidir. Eyalet kuzey dağları, Piedmont Platosu ve kıyı düzlüğü olarak üç bölgeye ayrılır. Savannah Nehri, St. Marys Nehri ve Chattahoochee Nehribaşlıca nehirlerdir. Başkenti Atlanta, yüzölçümü: 153,952 km², nüfusu: 8,186,450'dır.

Georgia Amerika'da fındık, ceviz ve şeftali üretiminde en önemli eyalettir. Coca-Cola ve Dr. Pepper içeceklerinin ilk üretildiği ve satıldığı yer Georgia eyaletidir. Ilıman bir iklimi vardır. Yazları sıcak ve nemli, kışları ise ılık geçer. Kışın ortalama sıcaklık 6 °C iken yazın ortalama 27 °C olur.

Ray Charles (şarkıcı), Amy Grant (şarkıcı), Hulk Hogan (profesyonel güreşçi), Martin Luther King, (insan hakları savunucusu), Burt Reynolds (aktör), Julia Roberts (aktris) Keri Hilson (şarkıcı) Georgia eyaletinin ünlü simalarından bazılarıdır.

Georgia Aquarium Dünyanın en büyük akvaryumu bu eyalette bulunur.

ClupRocker

Member
bu yorumlar neden siliniyor biz burda yerı gelir eleştiririz yeri gelır fıkrımızı beyan ederız boyle harekette bulunmak oyuncuları takmamak olur ozaman salllamadıgınız oyunculara neden isim önerisi istiyorsunuz anlamış degilim sizin aklınız çalışmıyormu server isim koymak bıraz saygı saygıı davet edıyoruz sizi yönetim
Öneriye gelınce server ismi
GENESİS Olabilir

Son düzenleme:

VeniVidiVici

Well-Known Member
bu yorumlar neden siliniyor biz burda yerı gelir eleştiririz yeri gelır fıkrımızı beyan ederız boyle harekette bulunmak oyuncuları takmamak olur ozaman salllamadıgınız oyunculara neden isim önerisi istiyorsunuz anlamış degilim sizin aklınız çalışmıyormu server isim koymak bıraz saygı saygıı davet edıyoruz sizi yönetim
Öneriye gelınce server ismi
GENESİS Olabilir
Çünkü burası tartışma başlığı değil, isim önerisi sunma başlığıdır. Başlık ile mesaj içeriklerinin de bu bağlamda benzer olması gerekmektedir. Burada açalım mı açmayalım mı diye sormuyoruz. Açılacak dünya için isim önerilerinizi bekliyoruz.

ilkerbey

New Member
GRATA olabilir. İstenmeyen anlamında. Öneridir, demokrasi gereği öneri sunma hakkımı kullanıyorum. Arz ederim.

dizzy

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Georgia olsun;

Georgia eyaleti Amerika Birleşik Devletleri'nin güney bölgesinde bulunmaktadır ve doğunun en büyük eyaletidir. Eyalet kuzey dağları, Piedmont Platosu ve kıyı düzlüğü olarak üç bölgeye ayrılır. Savannah Nehri, St. Marys Nehri ve Chattahoochee Nehribaşlıca nehirlerdir. Başkenti Atlanta, yüzölçümü: 153,952 km², nüfusu: 8,186,450'dır.

Georgia Amerika'da fındık, ceviz ve şeftali üretiminde en önemli eyalettir. Coca-Cola ve Dr. Pepper içeceklerinin ilk üretildiği ve satıldığı yer Georgia eyaletidir. Ilıman bir iklimi vardır. Yazları sıcak ve nemli, kışları ise ılık geçer. Kışın ortalama sıcaklık 6 °C iken yazın ortalama 27 °C olur.

Ray Charles (şarkıcı), Amy Grant (şarkıcı), Hulk Hogan (profesyonel güreşçi), Martin Luther King, (insan hakları savunucusu), Burt Reynolds (aktör), Julia Roberts (aktris) Keri Hilson (şarkıcı) Georgia eyaletinin ünlü simalarından bazılarıdır.

Georgia Aquarium Dünyanın en büyük akvaryumu bu eyalette bulunur.
Önerdiğiniz isim yeni dünyanın ismi olarak seçilmiştir. Öneriniz için teşekkür ederiz ve 200 Tahvil hediye etmek isteriz.
Özel mesaj yoluyla kullanıcı adınızı ve hangi dünyada ödülünüzü almak istediğinizi bildirebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi oyunlar...