Yeni Dünya İsmi (H ile başlamalı)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

samael

Etkinlik Yöneticisi
The West Yönetim
Merhaba kovboylar!
Açılması planlanan yeni dünyamız için isim aramaktayız. Bunun için bir etkinlik düzenlemeye ve sizin önerileriniz doğrultusunda bir anket ile seçmeye karar verdik.

İsim, H harfi ile başlamalıdır ve vahşi batı ile alakalı olmalıdır.
Uygun isimler arasından açacağımız anket ile en çok beğenilen isim seçilecektir. Bu başlık üzerinden önerilerinizi yazabilirsiniz. Başlık 1 hafta açık olacaktır. Daha sonrasında uygun isimler için anket açılacaktır.
İyi oyunlar dileriz.

Vatansever.

Member
Sürekli yeni dünya açıp, dünyalar kapanınca oyuncular hesaplarını Dünya 1'e taşıyorlar. Bari en başından tek bir Dünya olsun da en azından burada etkinlikler de rekabet içinde geçerek, herkes hak ettiğini alır. Yeni açılan dünyalarda kimsenin olmamasıyla etkinlik ödül setlerini alıp dünya 1'e geçire geçire, dünya 1 ödül setleri doldu. Açıp kapatmaktan sıkılmadınız mı? Oyuncular artık bu dünyada nasıl olsa kapanacak ben de şunu şu şekilde aktarırım diye strateji yapıyorlar. Bu konudan bu kadar bihaber misiniz?

zeka3

Well-Known Member
Sürekli yeni dünya açıp, dünyalar kapanınca oyuncular hesaplarını Dünya 1'e taşıyorlar. Bari en başından tek bir Dünya olsun da en azından burada etkinlikler de rekabet içinde geçerek, herkes hak ettiğini alır. Yeni açılan dünyalarda kimsenin olmamasıyla etkinlik ödül setlerini alıp dünya 1'e geçire geçire, dünya 1 ödül setleri doldu. Açıp kapatmaktan sıkılmadınız mı? Oyuncular artık bu dünyada nasıl olsa kapanacak ben de şunu şu şekilde aktarırım diye strateji yapıyorlar. Bu konudan bu kadar bihaber misiniz?
Yukarıda İbrahim kardeşimin yazdıklarına katılmakla birilikte şunlarıda ekleyeyim

Normal oyunlarda oyuncu sayısı arttığı için ve oyuncular yeni dünya istediği için yeni dünya açılır.
Bizdeyse ne yeni oyuncu var ne oyunculardan böyle bir yoğun istek var.
Yeni oyuncular olmadan yeni dünya açmanın çok fuzuli/gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Önce oyuna yeni oyuncu çekin reklam yapın ondan sonra yeni dünya açın.
Yen dünya açıp 1 yıl sonra o dünyayı kapatma gibi bir kısır döngünün içine girdik

Son düzenleme:

fetih61

Member
yaw arkadaş bırakın şu yeni server açma sevdasını. şayet server açmak elinizdeyse veya innoya söz geçirebiliyorsanız söyleyin biz yeni server istemiyoruz var olan oyunun adam akıllı geliştirilmesini istiyoruz . yok 12.yıl falan diye reklam yapıyorsunuz daha bi mobil uygulaması yok oyunun önce bunları halledin bırakın server açmayı

devilltown

Active Member
yahu ya İNNO da yada bizim YÖNETİMDE öngörü sıfır!!!! son acılan 3 serverın halını gördukten sonra yeni server acma fikrine bırak oyuncuları cümle alem güler!!
millet hesap kasacak maxımum 2.cı ayda ölücek o serverde
helekı ELKO dan 132 lvl hesabımı tasımak ıstedıgımde GEORGIA ya haksız rekabet olur dıyerek FORESTVİLLE den 150 lvl lerı tasıyan bu İNNO ve TÜRK SERVER yönetımının ipi ile kuyuya ınılmez..
isim de önerelim ''h''ALLAH AKIL FİKİR VERSİN SİZE..

DİP NOT 'h' ile istemıssınızya ..

yada ''hadi ordan lan şeymi geçiyorsun İNNO '' olabılır isim

Vatansever.

Member
Yorumun bu kadar haklı bir tepkiyi içerdiğini hissederek şunu eklemek istiyorum ki bu açılıp kapanan yeni dünyalar, multiplayer şeklinde haksız kazançları ve oyun hesap satışlarını arttırıyor. İkisi de oyun kurallarımız gereğince kesin yasak olan şeyler.

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Merhaba,

Yeni dünya açılması ya da dünyaların kapatılması The West Türkiye ekibinin kararı olmamaktadır. InnoGames tarafından bu kararlar verilmektedir.

Bu geri bildiriminizi InnoGames'e bildireceğim. Yeni dünya açılmasından çok, yeni oyuncuların gelmesi ve oyunun eskisi gibi canlı ve daha eğlenceli olabilmesi için reklamların gerekli olduğunu, sizlerin de bunu istediğini belirteceğim. Etkinliklerimiz, oyun içi durumlar ve daha fazlası hakkında geri bildirimleriniz, önerileriniz için bizimle destek üzerinden ya da özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

Ancak bu başlık bunu tartışmak için değil, açılacak olan yeni dünyamıza isim bulabilmek için açılmıştır.

İyi oyunlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.