Yeni Dünya İsmi (H ile başlamalı)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

devilltown

Active Member
Merhaba,

Yeni dünya açılması ya da dünyaların kapatılması The West Türkiye ekibinin kararı olmamaktadır. InnoGames tarafından bu kararlar verilmektedir.

Bu geri bildiriminizi InnoGames'e bildireceğim. Yeni dünya açılmasından çok, yeni oyuncuların gelmesi ve oyunun eskisi gibi canlı ve daha eğlenceli olabilmesi için reklamların gerekli olduğunu, sizlerin de bunu istediğini belirteceğim. Etkinliklerimiz, oyun içi durumlar ve daha fazlası hakkında geri bildirimleriniz, önerileriniz için bizimle destek üzerinden ya da özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.

Ancak bu başlık bunu tartışmak için değil, açılacak olan yeni dünyamıza isim bulabilmek için açılmıştır.

İyi oyunlar dilerim.

CM belliki siz zaten yeni dünya acılması ile ilgili görüşünüzü yazınızın sonundaki notta belli etmişsiniz.. uzun süre TÜRK serverlerını takip etmedıgınız belli çünki takip etmiş olsanız yeni servere bir umut ile sarılıp zaman ve para harcayan az sayıdada olsa oyuncunun yaşadığı hüsranı bilmeniz gerekirdi ben şahsen ONUR a CM lik gorevını yaptığı sürecde sadece İNNO karsısında dik duramadıgı için hep eleştırdım.Belliki sizinde ONUR dan farklı bir şey yapamıyacagınız aşikar..

Açılan serverde oyuncular hesap kasıyor 3-4 max 6 ay sonra bir transfer furyası başlatıp d1 veya başka bır servere taşıma başlatılıyor..
Kendimden örnek vermek istedim ELKOda 132 level hesabımı d14 yani GEORGİA ya taşımak ıstedıgımı yazdım destege bana verılen cevap..
orada level kasanlara haksız rekabet olacagı için izin verilmediği soylendı
akabinde forsttville denılen en son acılan serverden GEORGİA denılen ölü servere bır cok 150 level oyuncu transfer edıldı..

ŞİMDİ SORARIM SİZE SİZLERE VEYA İNNO ya guvenıp neden yeni bir serverde hesap acalım külçe harcayalım!!!!
siz kendi dogrularınız ile çelişiyorsunuz (siz derken temsil ettiginiz İNNO )

ICasTeLLaNI

Member
Yeni server flan açmayın. açık olan serverları ayakta tutmaya çalışın. yeni servera geçip 1 sene sonra o serverın taşımaya açılmayacağının bir garantisi yok.
Kendi adıma konuşayım ben bir şeylerin değiştiğini görmedikten sonra yeni servera geçip külçe harcamam :)

İsim Önerim: Hezârfen Ahmed Çelebi. Kendisi Dünyada ilk kez uçmayı başaran Türk bilginidir :)

Son düzenleme:

reisiwest

Member
Bence Hi Jolly olabilir..
Hacı Ali veya Hi Jolly (1828 — 16 Aralık 1902)(Arapça: حاج علي Ḥājj ‘Alī), gerçek adıyla Philip Tedro, Rum ve Suriyeli ebeveyne sahip bir Osmanlı vatandaşı olup 1856 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne gelerek Amerika Birleşik Devletleri ordusunun ilk ve tek profesyonel devecileri kadrosunda baş deveci olarak 30 yıl hizmet etmiştir. Her yıl ocak ayında mezarının bulunduğu Arizona'daki Quartzsite'de Hi Jolly Festivali düzenlenmektedir.
(Kaynak:Vikipedia)

ama mümkünse olmasın..isim degil..server olmasın :)

Lachryma

Community Manager
Yönetici
Merhaba kovboylar,

Yeni dünyamızın ismi oy çoğunluğu ile Halikarnas olarak seçilmiştir. İlginiz ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

1590258071028.png

Önerinin sahibi @Arif Eroy 'a teşekkür ederiz ve 250 külçe hediye etmek isteriz.

İyi oyunlar dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.