Yeni Dünya İsmi

cosmopolitan

Active Member
tek kelime ile yazik madem yeni dunya acilacakti tekrar
nedendunyalar birlestiki

simdi dunyalar birlessin diye d1 ve bosphorusteki hesaplarini kurban verip kapatip en guzel hesaplarini birlesen dunyalara tasiyanlarin kapattiklari hesaplara yazik olmadimi INNO iyicene oynayanlara saygisizlik etmeye basladi bence ne kadar artik oyuna girmesemde oynamasamda zamanin birinde cok sevdigim bu oyunun bu kadar dusmesine uzulmemek elde degil

FEENAACEZAA

New Member
nedendunyalar birlestiki

simdi dunyalar birlessin diye d1 ve bosphorusteki hesaplarini kurban verip kapatip en guzel hesaplarini birlesen dunyalara tasiyanlarin kapattiklari hesaplara yazik olmadimi INNO iyicene oynayanlara saygisizlik etmeye basladi bence ne kadar artik oyuna girmesemde oynamasamda zamanin birinde cok sevdigim bu oyunun bu kadar dusmesine uzulmemek elde degil
katılıyorum sana oyun gerçekten çok düştü berbat bir hale sürünoyr resmen bu yeni dünya açılınca hepden sürüneck :))

hukmugecer

Guest
madem yeni dunya acacaksiniz. bari su diger dunyalardaki 100level ustu hesaplarini kapatan adamlari dusunupte bi kiyak gecin. benim tek hesabim var ama diger coklu hesapla oynayanlara buyuk haksizlik olmus bu sekilde.

VeniVidiVici

Community Manager
Bosphorus gibi İngilizce ama Türkçe'de anlamı güzel bir isim hala kimsenin aklına gelmemiş gibi duruyor.

Ayrıca, dünya açılsın mı açılmasın mı diye sormuyoruz. Açılacak dünyanın isminin ne olmasını istiyorsunuz diye soruyoruz.

Herkese iyi oyunlar dilerim...

cosmopolitan

Active Member
sevgili CM miz herkes anlamisti zaten yeni dunyanin acilip acilmamasini sormadiginizi :))
sadece bu kadar birlesme cabalarindan sonra basa donmeye herkesin tepkisi
tepkilerinde hakli olduklarini da siz herkesten cok biliyorsunuz zaten

neyse bir isimde benden gelsin onerildimi bilmiyorum daha once
cappadocia

@ moderator NETBEANS tarafindan onerilmis yeni gordum kusura bakmasin artik

Son düzenleme:

Lord Darknes

Guest
nedendunyalar birlestiki

dediklerin aynen doğru, ben artık sıkıldım bu haberi okuduğumdan beride hesaplarımıda girmiyorum.
Dünya açılsın hesaplarımı direk sileceğim.
Böyle şeylerde oyuncuların fikri alınmalıdır oyuncu yoksa oyunda olmaz, bu kadar basit.

antiban

Guest
celik comak mı :D evet ç ve c nin arasındaki o ince noktayı cok gsl kullanmıssın :D :up:

şaşkınbakkal

Guest
Eğer bir dünya açmayı o kadar istiyorlarsa ismi Constantinopolis olsun
:shootout::up:

cnR*

Member
Constantinapolis olmasını şahsen istemiyorum. Bunca zaman yabancılara şehrin adını artık İSTANBUL olduğunu öğretmeye çalışırken bu ismi koyarsak tüm çabalarımızın bir hiç olduğunu bir kez daha göstermiş olacağımızı düşünüyorum. :)

BarGeLLo

Guest
Columbus

Chicago

Charlotte

California

Colorado

Connecticut

Seç, beğen, al :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

dedemetin

New Member
serverın acılmasına karsıyım eger acılacaksada adı yabancılasmıs bır kelıme olmamalı dıye dusunuyorum dırekt olarak türkçeden gelen bir kelime olmalı

CEZELYE-CESUR-CACIK:-D...
dırek türkçe isim önerin arkadaşlar.
:shootout::boone: