Yeni Eşyalar

VeniVidiVici

Well-Known Member
Merhaba kovboylar,

Oyuna gelen yeni eşyalar hakkındaki görüşlerinizi bu başlık altından paylaşabilirsiniz.

DeletedUser8932

Guest
hepsi gayet güzel ve işe yarar

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

vizier22

New Member
kimsenin 12 saatte 10 dp için 2000 tahvil/külçe vereceğini sanmıyorum :)
veya 10 motive için... 100 tahvil olsa belki alınır, o da belki :D

xmesutxx

Guest
1200 tahvil var işe yarar birşey alamıyom ne işe yarar bunlar :shootout::mad:

devilltown

Active Member
yuhh artık

sayenızde oyunu bırakacagız kendımı sömurulmeye hazır inek gibi hissedıyorum artık adım atsak para ödeyecegız

Dest

Guest
Bu gibi yenilikleri hala bizim yaptığımızı, külçe ödemelerinin bizlerin cebine girdiğini zannedenler olmasına şaşmamak elde değil.

"Para tuzağı", "kim alır ki", "gayet güzel işe yarar" gibi yorumlar varken, bizleri siz oyuncuları sömürmekle itham ediyorsunuz.

Bu gibi yenilikleri biz yapmıyoruz, bedelleri, tutarları da biz belirlemiyoruz, hala bilmiyorsanız öğrenmenizi tavsiye ederim.

DeletedUser8932

Guest
admin neden kızyorsun anlamıyorum. yorumlarımızı yazabileceğinizi söylemisiniz, herkes kendine göre değerlendiriyor. haa bu yenilikleri inno games in yaptığını biliyorum. ama yorum yapanlara da sert girişmek pek doğru değil açıkcası

Dest

Guest
Sizin yazdığınız mesajlara söyleyecek hiçbir sözüm yok, yazdıklarınız gayet eleştri, yorum kriterleri içerisinde, görüşünüz olumlu veya olumsuz olabilir, önemli olan bunu söyleyiş şeklidir, dolayısıyla sözlerim siz için değildi AĞABEY-.

Elinde herhangi bir kanıt olmadan, aslı astarı olmayan, duyduğu veya sadece düşündüğü şeyleri yerli yersiz yazanlaradır mesajım.

Olumlu veya olumsuz eleştri yapılması, fikir beyan edilmesi için açılmış bir konudur, bu çerçeveyi koruyalım.

levis501

Well-Known Member
Çantaların bence lüzumsuz olduğunu düşünüyorum. İllaki arada tıklamayı unutacağız yada oyuna girememe durumumuz olursa direk zarar ederiz.

Çadır iş görebilir ama yinede çok da lüzumlu bir şey değil.

Kızılderili ayin kolyesine gelince, açıklamasında geri ayılırsınız yazıyor. Bir arkadaş denedi ve evet geri ayıltıyor fakat sadece hp ve dp ni dolduruyor. 48 saat korumasını kaldırmıyor. O yüzden bu ürüne 50 külçe/tahvil vermek mantıksız.

Açıkçası ben işe yarayabilecek pek bir ürün bulamadım. :)

DeletedUser9373

Guest
ayin kolyesi dışında işe yarar birşey yok ha küçe şeysi hergün girebilecek sabırlı adama kazandırır ama pek tutulacağını sanmıyorum bunların :$:cool: