• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • GEORGIA KAPANIYOR!
    Detaylar için lütfen buraya tıklayınız.

Yeni profil mesajları

21afe43.png

Son gelen ihbarlar ışığında bir kasabaya 100M değer biçildiği kaydedildi.. Ghost ile anlaşma yapmaya sıcak bakan satıcı ise göç etmeye niyetlenmekte. Anlaşma gerçekleşir mi, veya gerçek mi satıştan sonra belli olacak olsa da.. Bu toprakların en pahalı takası olarak kayıtlara geçecek..
Merhaba The West'in kıymetli oyuncuları;
Özel nedenlerimden dolayı yönetim ekibindeki görevimden kendi isteğimle ayrılmış bulunuyorum.
Yıllardır aranızdan bir oyuncu olarak kısada olsa yönetim ekibinden biri olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadım.
Siz değerli oyunculara ve kıymetli yönetim ekibi arkadaşlarıma desteklerinden dolayı teşekkür eder, Batı dünyasında hepinize keyifli ve eğlenceli oyunlar dilerim.
Dolayısıyla dekara kazancı 8-10 bin lira gibi bir cirosu var ve bunun da 3 veya 4 bin lirasını masraf sayılsa dekara 4-5 bin lira bir rakam getirisi oluyor ve bu hiç bir ürünümüzde yok. Diğer ürünlerimize kıyasla iyi bir alternatif ürün olarak düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Değerli oyuncularımız,Kaydolunan kale savaşına tıklandığında oyunda atma sorunu ,oturum hatası durumu raporlandı, ama çözüme daha ulaşılamadı; eğer savaş zamanı da çalışmazsa ve düzelmezse, Sunucularımız için ayrı savaşlar açılacaktır.
ADANALI
Ben tıklayınca aksam oyundan atti göremedim savasi aksam
sleeplesslady
sleeplesslady
@ADANALI , Jüpiter'de denediğimizde bir sorun ile karşılaşmamıştık, oyuncularımızdan da bir şikayet gelmemişti, o yüzden Jüpiter raporlanmamıştı maalesef. Bu durum tekrar gerçekleşirse yazar mısınız lütfen.
ADANALI
@sleeplesslady tamamdir kolay gelsin birdaha ki durumda bilgilendirme yapacağım
Muhammara, Suriye'den mutfağımıza gelen ve vazgeçilmez olan bir lezzet. Köz biber, salça ve baharatların uyumu ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor. Genellikle meze olarak sofralarımızda yer alsa da, akşam yemeklerinde meze olarak ya da sabah kahvaltılarda tüketilebilir. En lezzetli eşlikçisi beyaz peynirdir.

Afiyetler olsun @***300***
***300***
***300***
Cağ kebabı, içli köfte, tuzlu kaz, kadayıf dolması, kiraz yaprağı sarması, su böreği, hangel, hıngel, tatar böreği, kete, omaç helvası, azeri pilavları, lor dolması, kaysefe, murtuğa, büryan, avşor, analı kızlı, keledoş, katıklı dolma, acılı ayranıyla Doğu Anadolu bir zenginliktir.

Teşekkür ederiz @*SHARAPCHI*
levis501
Cağ kebabı, içli köfte, kağıt kebabı ve künefe, etli yaprak sarma en sevdiklerim :D
Pervasız konuşmak iki farklı anlama gelir. İlk anlamı: Kişinin hiç kimseden korkmadan doğruları söylemesi. İkinci anlamı: Karşı tarafın kırılacağını, incineceğini düşünmeden, umursamaz bir şekilde konuşmak.
***300***
***300***
Pervaz Nedir?

Pervaz, pencere, kapı biçiminde bölgelere ilişkin olan kasalar ile duvar boşluğu içinde kalan aralık bölgeyi kapatmak amacıyla kullanılan, kenarlara geçirilen parçadır. Bu parça genel hatlarıyla ara boşlukları doldurmak suretiyle tasarlanmış benzer biçimde gözükse de aslen minik fakat etken bir göreve sahiptir. Bu sayede ev içinde kapı ve pencereler daha emin hale gelmektedir.
*SHARAPCHI*
*SHARAPCHI*
perhiz

ad
  1. 1.
    bir kimsenin beslenme düzeninde, sağlığı korumak ya da düzeltmek ereğiyle uygulanan sınırlama.

2. 2.
    Hıristiyanların ve Yahudilerin belli günlerde et, yağ gibi kimi yiyecekleri yemeden tuttukları oruç.
    @***300***

***300***
5 gün sonra etkinlik zamanı geliyor.. Setler ne zaman duyurulucak acaba? Yılbaşına yetişse bari, torbadan çıkınca şaşırmayalım
Düello etkinliği hakkında resmi duyuru ne zaman gelir Sayın @sleeplesslady
sleeplesslady
sleeplesslady
temmuz ayında 2 etkinliğimiz olacak yine, tarihleri üzerinde netleşmedik, ama düello bayram sonrası olur sanırım; yine de açıklamaları daha önce paylaşabiliriz
Hayatta kalma mücadelesini konu edinen filmler, en sevdiğim film türleri arasında yer alır. Global savaşlar, hastalıklar yada büyük doğal afetler nedeniyle insanlığın yok olma eşiğine geldiği noktadan hareketle başlayan filmlerde eşini, özellikle de çocuğunu korumaya çalışan insanların mücadelesini hep sevmişimdir.

post.jpg
  • Beğen
Tepkiler: ADANALI
akin1
Filmlere konu edinilen, gerçekleşmesi çok çok azda olsa ihtimaller dahilinde olan olaylar karşısında bireysel olarak yapabileceğimiz pek bir şey olmasa da hayatımızda kendimizi eğitebilme ve başkalarına yardımcı olabilme ihtimalimiz her zaman daha yüksektir. Başta ülkemizin gerçeği olan depremler yer almaktadır.
akin1
Bir çok can ve mal kaybına neden olan şiddetli depremlerin yaşandığı ülkemizde bir sonraki depremin nerede ve ne zaman yaşanacağı bilinmezken birey olarak bu tür afetlere karşı en güçlü silah daima eğitimdir. Diğer taraftan herhangi bir doğal afetle karşı karşıya kalmasak dahi her an ve her yerde ilk müdahaleyi yapabilecek derecede ilk yardım eğitimi almamız gerektiğine inanıyorum.
akin1
İlkyardım hemen hemen her yerde lazım olabilecek, doğru uygulandığında hayat kurtarıcı bir müdahaledir. Yeri geldiğinde eşimiz, çocuğumuz, annemiz, babamız yada büyüklerimiz veya hiç tanımadığımız yabancı bir insan bizim bir müdahalemizle hayata dönebilir.
Kendi halinde bir hayat süren Şaban kıt kanaat bir yaşam sürmektedir. Şaban kendisiyle aynı mahallede oturan Bahar'ı sevmektedir. Ancak karşısında oldukça güçlü bir rakibi vardır: Türk basketbol şampiyonu, hemen her spor dalında üstün yeteneklerini bulunan başarılı sporcu Erkan'ı alt edip Bahar'ı elde edebilecek midir? Bu hızlı rekabete Arap Şeyhi Adnan Bıçakçı ve adamlarının girmesiyle birlikte olaylar son derece ko