Yeni profil mesajları

TornadoF5.
Bu konuda henüz bir bilgim yoktur.
  • Beğen
Tepkiler: reco54
Lachryma
Lachryma
Merhaba, şu an kesin bir tarih olmamasına karşın, yıl sonu ya da 2021 yılının başları olarak bir zaman verildi. Şu an oyun geliştiriciler mevcut olan buglar üzerinde çalıştıkları için ve yeni bug oluşumu muhtemelliği nedeniyle bu tarih kesin olarak verilememektedir. İyi oyunlar dilerim. :)
reco54
Sağolun kolay gelsin
"Bu ölüler günü etkinliği parçaları yılbaşında torbalarda olacak mı bir bilgi var mı bu konuda" soruyu bu şekilde sormuştum ama kastettiğim 2019 ölüler günüydü vaquero ve müzikal parçalarının torbalarda olup olmayacağını merak ediyorum.
devilltown
devilltown
2019 buyuk ıhtımal ile olur
Lachryma
Lachryma
Merhaba, cuma günü gelen bilgilendirmeye göre tüm 2019 etkinlik setleri olacak. İyi oyunlar dilerim. :)
John Ulwarth
teşekkürler sayın yönetici. iyi çalışmalar
yarin 1 kasim Oluler bayrami
etkinlik hakkinda hala bir duyuru gelmedi ne zaman basliyacak
Bu aralar duyuruların geç yapıldığını farkettim. Duyurular neden zamanında yapılmıyor?
XHellFire
Hiç zamanında yapılmadı ki :D
John Ulwarth
Bu sıralar dikkatimi çekti . beta ve ingilizde bilgi veriliyor buradaki duyurular çok daha geç geliyor. Sadece çeviri ile alakalı değil bence. Cm işleri sallamaya başladı gibi geliyor bana :)
XHellFire
Ne zaman sıkı tuttu da salması kaldı zaten yapmıyorlardı ki :D
"Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır fakat Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşayacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Ata'mızın açtığı yolda, gösterdiği hedefe durmadan, yılmadan yürüyoruz. İzindeyiz! Cumhuriyetin yorulmaz bekçileriyiz!
Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümü kutlu olsun! :)
Oyunu bırakıyorum diye forumda nöbet tutmaya mı başladın. İyi bişey varsa bende geleyim bi başına canın sıkılmasın. :p
avare-mu
Yılbaşına az kaldı. Milli Piyango alıp köşeyi dönersin. :p
XHellFire
Ticarette hayır vardır işim olmaz lotoyla totoyla :D
avare-mu
Ticareti beceremezsin sen. En iyisi git maaşlı bi iş bul çalış. :p