• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni profil mesajları

bu hakaret bildirince 2gun sonra hakaretiniz bildirildi nedemek :D orda çalışan yok mu banlanma kaldırıldı mı @sleeplesslady
sleeplesslady
sleeplesslady
Hakaret bildirimlerine bakan arkadaşımın yoğunluğu sebebiyle, incelemeler normalden biraz daha uzun zamanda yapılmıştır.
Degistirmemissiniz ki direkt silmisiiniz forumda huzurumu Kaçırdınız nolcak şimdi @sleeplesslady
sleeplesslady
sleeplesslady
ben silmedim, sadece içinde değişiklik yaotım @*SHARAPCHI* , siz daha sonra komple silmişsiniz
*SHARAPCHI*
*SHARAPCHI*
Ben anlamam benim burda haklarim yeniliyor ceza verin ama yorumumu değiştirmeyin hakkınız yok ceza verebilirsiniz ama
Deadwood22
Deadwood22
Sonra ben yorum yapınca kötü oluyorum.. İfade özgürlüğünün kısıtlanmasını geçtim, artık ifadeler üstünde çeşitli oynamalar da yapılıyo sanırım :) Inno yöneticileri foruma gelmeden önce haber verinde bizde yardım edelim Silelim Değiştirelim yorumları
5 sene 3 topluluk yöneticisi kim bilir kaç tane yönetici değişti 10 belkide 12 değişmeyen tek şey kale savaşı etkinliği :D Yenilik 00000
Castar7
Castar7
Haklısın :p @sleeplesslady yönetime geldi ve bizim gözümüzü kör etti senin gördüğün bizim göremediğimiz ne var ise heyecanla bekliyoruz göster bize :p ;)
Priam
kale savaşları eski bir mekanik ve değişmesi, yenilik getirmesi zor bir mekanik ama güzel fikirlerin varsa bizimle paylaş geriye kalanlar olarak yenilik düşünmek bizim işimiz
johnbaxterxD
Olur fikrimi paylaşayım üstüne yöneteyim sonuçlarını falan açıklayayım. sonra yöneticilik ödüllerini alsınlar. Başvuru yaparken etkinlik önerisi oyuncular öneri versin diye yazılmıyor.
Çok gurultu çıkaranın ayagina çamur bulaşır erdal o yuzden yonetici gider yonetici gelir devrim herzaman vardir
johnbaxterxD
Bir ay sevdirir kendini övgüler toplar sonra ne haliniz varsa gör modu hepsinde aynısı oldu yanlış mıyım ????
Düştüğümüz hallere bak, konular kapatılacak diye herkes profil mesajından yorum yapabiliyo.. Yakında burayı da kaldırır Demir Lady
  • Beğen
Tepkiler: johnbaxterxD
johnbaxterxD
Katılıyorum güzel dostum diğer sunucuların forumlarını bir göz gezdirdim ve kapalıydı :D
Yeni yönetici arkadaşlar ve genel yönetici hakkında ortaya atılan birkaç itham var. Herkes düşüncesini vs. yazmış bende belirteyim. Açıkçası bu tarz torpil adam kayırma konularına inanmıyorum ki sebebi de genel yöneticimizin ilk atandığı gün kendi beyanı olan ' Şu anda The West TR sunucusun da aktif olarak oynamıyorum.' demesidir. Torpil kime yapacak kimi ne kadar tanıyor ki yahut yapsa bile bunu kim bilebilir.+++
  • Beğen
Tepkiler: Priam
Castar7
Castar7
+++Açıkçası ben bu ithamlarda bulunan arkadaşlardan iddaalarını ortaya koymalarını (artık belge midir başka bir şey midir her ne ise şuan forumumuzda nezaket kuralları içerisinde kimseye hakaret etmeden olgun insanlar gibi tartışmaya açılmasını istiyorum. Tekrar kendi şahsi fikrimi düşüncemi belirteyim ben bu tarz ithamların yersiz ve altı doldurulamayacak ithamlar olduğunu düşünüyorum. ++
Castar7
Castar7
++ Ayrıca yönetime geldiği günden beri etkinlikler olsun diğer konular olsun ben kendi adıma memnunum. Öbür türlü illa ki sevmediğim hoşuma gitmeyen hareket ve eylemler oldu olmadı değil (konu kapatma vs. ama bunlar yöneticilerin inisiyatifinde olan şeyler o yüzden çok da söylenemiyorum. Buradan yönetime de bir çağrıda bulunalım. ++
Castar7
Castar7
++ Şeffaf olmayan yönleri açıklayabilirler neden 1 yönetici derken 2 yöneticinin alınması gibi yahut başka başka akıllarda soru işareti bırakan ibareleri giderebilirler diye düşünüyorum. Herkese iyi forumlar şimdiden..
etkınlık yöneticileri hakkında yapılan yorumlara baktımda bıraz gerılmıs ortalık az serbest bırakın da başlasınlar gorevlerıne 1 ay sonra akkoyun kara koyun ortaya cıkacak kım oldukları kımseyı zerre kadar ilgilendırmez bilgisi olan varsa takip etsin emmi.dayı.kanka muhabbetı olursa belgeleyıp şiakyetını yapsın ..konu absürt yerlere gitmiş
  • Beğen
Tepkiler: Celeborn
johnbaxterxD
emmiyi halayı dayıyı bilemem ak koyunu da bilmem ama kara koyun nasıl ortaya çıkacak onu biliyorum.
Cm in emrivaki ile haybeden araya +1 adam sıkıştırması ve konuları sürekli kapatıp ekibine dahi konuşma fırsatı vermeme olaylarına bir açıklama yapmaması, Forum halkına küsmesi veya kaçması, iddiaların gerçek olduğunu göstermektedir