• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

KABUL EDİLMEDİ Envanterde kullanılabilir ögeler için ayrı bir bölüm

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Fexus

Üye
Envanterde kullanılabilir ögeler için ayrı bir bölme yapılsa envanter daha düzenli olur . Ben oyuna yeni başlamama rağmen envanterde kullanılabilir ürünleri bulmakta zorlanıyorum. Eğer diğer oyuncular zorlanmıyorsa bana da bunun taktiğini anlatırlarsa sevinirim. Çünkü ögelerin ismini ezbere bilmiyorum sonuçta . Tek tek üstüne fareyi getirerek arıyorum :)

fatih2547

Aktif Üye
İsim ezberleme yap
Sana taktik vereyim
Hangi bonus istiyorsan onu arayıp kullanabilirsin
Örneğin dinlenme yazarsan dp veren ürünler gelir

Skyranger

Aktif Üye
Ürün tıklandığında altına kırmızı iksir(hayat puanı) ,mavi iksir(dinlenme,)yeşil yonca(şans),tüfek(çoklu oyuncu güçlendiricisi) gibi ikonlar dizilebilir.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Daha önce envanter alanı ile ilgili benzer öneri iletilmiştir (öneri linki). Ancak envanter alanında değişiklik yapılamayacağına dair geri bildirim aldık

bu inno artık iyice oynatmaya başladı onu kabul etmez bunu kabul etmez ne iş yapar bu inno ozman adam gibi bir yenilik getirsin oyuna heyecan getirsin klasik tarz başladı yıl olmuş 2023 yine aynı tarzdan gidiyoz ozaman öneri istekleri kapatalım nasılsa hep red alıyor boş iş öneriler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.