• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Uluslararası Altına Hücum 2.0

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Önceki Altına Hücum zamanında TS sunucusuna kaydınız varsa, tekrar kayıt olamazsınız, direkt eski kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
@sleeplesslady acaba bu paul set vs. gibi setler satışa çıkarılacak mı bu konuda bir bilginiz var mı ?
Merhaba @Nastar7 ;

Yakın zamanda bildirilmiş bir satış bilgisi bulunmuyor, satış bilgisi geldiğinde satışa açılacak eşyalar forum üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca oyun içinde karşılama mesajı olarak ilgili satışa yönelik duyurularımız yapılmaktadır.

Nastar7

Yeni Üye
Merhaba @Nastar7 ;

Yakın zamanda bildirilmiş bir satış bilgisi bulunmuyor, satış bilgisi geldiğinde satışa açılacak eşyalar forum üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca oyun içinde karşılama mesajı olarak ilgili satışa yönelik duyurularımız yapılmaktadır.

:) Hızlı server için sormuştum ben ama sanırım bi yanlış anlaşılma oldu. Hani shop'tan dolar tahvil vs. ile alıyoruz ya hızlı dünyalarda onlardan bahsediyorum.

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
:) Hızlı server için sormuştum ben ama sanırım bi yanlış anlaşılma oldu. Hani shop'tan dolar tahvil vs. ile alıyoruz ya hızlı dünyalarda onlardan bahsediyorum.
Üzgünüm, kusura bakmayın yanlış anlamışım. :(

Bu konuda bilgi edinmeye çalışıp sizinle paylaşacağım.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Eğer Altına Hücum sunucusunda bildirim açmanız gerekirse, Türkçe yazabilirsiniz. Biz de oradayız. Tüm dünya ülkelerinden CMler ve takım üyeleri ortak olarak bildirimlere bakıyor. Oyuncularımız tabii ki isterlerse İngilizce yazabilir ama kendi diliyle yazan çok oyuncu var.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Altına Hücum 2.0 Etkinliği kazananları yayınlanmıştır. Burada ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Listede TR sunucusundan oyuncularımız varsa lütfen Etkinlik Sunucusu Destek Ekibine aşağıdaki bilgileri içeren bir bildirim göndersin:
  • Oynadığınız Ülke sunucu adı ve Dünya
  • O sunucudaki hesap adınız
(örn. Turkey/TR, Dünya 1, Sleeplesslady)

salwador10

Yeni Üye
Script kullanımından banlanıp tekrardan açılan adamlar ödülleri topladılar hevesimiz kırıldı Sadman-UA karşıma çıkmasın bir sonraki etkinlite otelden çıkarmıcam.

script ve hilecilerle uğraşmanın haricinde eğlenceliydi yabancı oyuncularla yarışmak ödülleride türkiyeye getirmek ayrı bi zevkti
[report=576650389064d5ab9d]Altına Hücum 2.0 Etkinlik Ödülü[/report]
[report=57665050eb519b445a]Altına Hücum 2.0 Etkinlik Ödülü[/report]