• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Barış zamanı ister misiniz diye sordular...

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili Kovboylar,
Bana iki gün önce TR sunucularında barış zamanı isteyip istemediğimi sordular merkezden. Hayır dedim, zaten az kişiyiz biz oyuncular kendi aramızda anlaşırız. Çok da açıklama yapamadım dürüst olmak gerekirse, açıklama yapacak havada değildim...teşekkür ettim sadece.

Ama şu gerçek, birbirimize kızarız, kavga ederiz, birbirimizi kırarız.. yaparız da yaparız AMAAA yeri geldiğinde TEK YÜREK olmayı da biliriz. İşte bu zaman hepimizin TEK YÜREK olduğu, acımızı hep beraber yaşadığımız, birbirimize destek olduğumuz günler. Kaç gündür başımız sağolsun, geçmiş olsun gibi genel bir duyuru yazmıyorum, yazamadım. Zaten biliyorum ki bunu hepimiz içimizde fazlasıyla hissediyoruz. Barış zamanı olacak, Kale savaşı olacak... keşke hayattaki tek sıkıntımız bu olaydı. Çok şeyler yazmak istiyorum, acımı üzüntümü kelimelere dökmek istiyorum ama kelimeler o kadar yetersiz kalıyor ki. Etrafımdaki herkesin de aynı şekilde olduğunu görebiliyorum. Büyük bir dram yaşıyoruz, acımız tarifsiz ama bugünlerinden üstesinden geleceğiz, inanıyorum.

Allah hepimizin yardımcısı olsun

akin1

Kıdemli Üye
Ülkemizin yarısı bu felaket karşısında karanlık, soğuk, açlıkla mücadele ediyorken, dünyanın dört bir yanından acımıza ortak olup, yardımlarını esirgemeyen devletler, sivil toplum kuruluşları, şirketler ve bireyler insani duyarlılıklarıyla acımıza ortak olurken. Türkiye pazarında çeşitli oyunlarını oynayan ve bu felaket karşısında doğrudan veya dolaylı yollarla etkilenmiş birçok oyuncusu olan InnoGames'in bu dram karşısındaki duyarsız tavrını bir oyuncu olarak şiddetle kınıyorum.

Inno sosyal hesaplarının hiç birinde yaşanan felaketle ilgili bir paylaşımda bulunmamıştır. Bize barış zamanı lazım değildir, bize sevincimizi de acımızı da paylaşan bir anlayış lazımdır. Dünya üzerinde insanların dini, dili, ırkı birbirinden farklı olabilir ancak felaketler karşısında herkesin acısı, dramı, gözyaşı aynıdır. Acıları paylaşabilmek insan olmanın gerekliliklerindendir. Elbette bugünleri atlatacağız ancak acılarımızı paylaşmayanları unutmayacağız.