Ustalık etkinliği ve yeni tüccar

Lachryma

Community Manager
Yönetici

Merhaba kovboylar!

Bugün geri bildirimleriniz üzerine iki yeni sürprizimizi açıklamak istiyoruz. Buna yeni bir tüccarla başlayalım.

Philip McGuffin'in küçük kardeşi, izole bir çiftlikte yaşıyor. Angus McGuffin, bitki örtüsü üzerinde çalışan çılgın bir bilim adamıdır. Diğer insanların yararsız bulduğu eşyaları satın alır ve bunları bitki büyümesini, hava şartlarına direncini ve meyve miktarını arttırmak için kullanır. Angus, icatlarının daha az enerji ile daha fazla yiyecek üreteceğini iddia ediyor.
Angus daha fazla iş talimatı, bazı takviyeler, iksir, mojo veya kırmızı sıvı almak istiyor. Çarşamba gününden itibaren onu ziyaret edebilirsiniz.

Birçoğunuz kullanmadığınız ürünleri satma ve/veya değiştirme fırsatı istiyordunuz. Bu her biriniz için farklı bir şey ifade ediyor. Örneğin, çalışma talimatları yüksek seviyeli ve çok fazla yeteneğe sahip oyuncular için yararlı olmayabilir, ancak daha düşük seviyeler için hala gerekli olabilir. Bazılarınız tecrübe puanı iksirleri hakkında yorumda bulundu, onları eski dünyalardan ve tüm etkinliklerden tamamen çıkarmamızı istediler, diğerleri ise sıralamanın en üstünde olmak için hala kullanıyor. Angus McGuffin'in teklifinde değiştirmek istediğiniz bir ürün eksikse ve mobil tüccarda satamazsanız, bize bir yorum bırakın.

Ürün değiştirirken lütfen oyunun değişebileceğini ve bir gün bu öğeleri kullanabileceğiniz yeni görevler, yeni seviyeler veya yeni formüller olabileceğini dikkate alın.


***

Birkaç hafta önce, ustalığa dayalı küçük bir topluluk etkinliği oluşturma isteği aldık. Ve işte, yeni bir Ustalık Mini Etkinliği'miz var. Eğer isterseniz, bunu geliştireceğiz ve gelecek yıl tekrarlayacağız.

Nasıl işlediğini görelim:
Henry'nin aklına bir pasta yarışması yapmak geldi. Sen de dahil herkes yarışmaya katılabilir. Tarafsız bir yargıç olarak Henry bu görevde sana yardımcı olamaz, ancak sana nereye gideceğini ve kimin yardım edebileceğini söyledi. Mesleğinin efendisi, Angus McGuffin ve arkadaşlarının yardımıyla yeni bir tarif öğrenebilir ve Vahşi Batı'daki en iyi pastayı hazırlayabilirsin. Ana etkinlik hikayesi sona erdiğinde, kekleri denemek isteyen bazı müşteriler alacaksın. Her gün 4 kek satmak ve 16 tahvil kazanmak için, diğer ustalıklara yönelik profesyonellerle işbirliği yapmalısın.

Kek yapma görevlerini her 5 saatte bir yapabilirsin, ancak her türden günde sadece bir kez satabilirsin.

Ustalık Mini Etkinliği 20 Mayıs 20 10:00'dan 8 Haziran 23:59'a kadar devam edecek.Ustalığına göre aşağıdaki tariflerden birini öğrenebilirsin:

 • Tarif: Tereyağı yap

 • Tarif: Narenciye özütü yap

 • Talimat: Fırın kalıbı yap

 • Talimat: Tahta çırpıcı yap

Aşağıdaki bu güzel pastalardan birini yapmak için, yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünleri kullanmanız gerekir.

 • Portakallı kahveli pasta (Ordu aşçısı)

 • Böğürtlenli güllü pasta (Şarlatan)

 • Yabanmersinli limonlu pasta (Demirci)

 • Çikolatalı böğürtlenli pasta (At yetiştiricisi)
Etkinlik boyunca 2 başarı kazanabilirsin:

 • "Bir pastacılık yarışmasını kazan!"
  Görev serisini bitirerek kendi pastanızı yapın: Pasta yapma etkinliği.

 • "Mümkün olduğunca çok pasta dene"
  Etkinlikteki 4 pastayı topla.


Yeni etkinliğimiz ve tüccarımızla iyi eğlenceler dileriz.

İyi oyunlar dileriz!
The West Ekibi
 

XHellFire

Active Member
Tüccar işini beğendim yalnız + basılan itemlerinde geri dönüşümü olmalı artık gereksiz bir dünya +lı itemlerimiz var