• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

2022 Dunya kupasi forum etkinligi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Belirttiğiniz eski etkinliği buldum
bahsettiğiniz etkinlik sanırım bu, kazananlar da burada. ama verilen cevap sayfasını bulamadım.

Açıkca söylemem gerekirse bu şekilde bir ödül dağıtımı yapmamız çok zor hatta imkansız :(

devilltown

Kıdemli Üye
Belirttiğiniz eski etkinliği buldum
bahsettiğiniz etkinlik sanırım bu, kazananlar da burada. ama verilen cevap sayfasını bulamadım.

Açıkca söylemem gerekirse bu şekilde bir ödül dağıtımı yapmamız çok zor hatta imkansız :(
:)
ozaman nasıl verilmiş İNNO iyice kıstı muslugu ..biz TÜRK ler zor kazanır zor harcarız şayet o külçe fiyat güncelemi gelirse yazık olacak 14 yıllık hesabıma :) VİP siz oyunun tadı tuzu kalmaz etkınlıklerde cazip olmaz ise cok zor oyuncu tutmanız oyunda

devilltown

Kıdemli Üye
Maalesef ,tahvil ve etkinlik eşyası konusunda şuan ödül kotamızın %100 kullanıyoruz.
o zaman hiç zahmet etmeyın 2 guarana 2 fal kurabıyesi için ....iyice komik duruma düştü TR bu bütçe nasıl ayaralnıyor merak konusu EN serverındekı dağıtılan ödül ile TR de dagıtılan ödül deve -pire hikayesine döndü...
oyuncuların sağlam bir BOYKOT a gitmesi gerekiyor artık

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
o zaman hiç zahmet etmeyın 2 guarana 2 fal kurabıyesi için ....iyice komik duruma düştü TR bu bütçe nasıl ayaralnıyor merak konusu EN serverındekı dağıtılan ödül ile TR de dagıtılan ödül deve -pire hikayesine döndü...
oyuncuların sağlam bir BOYKOT a gitmesi gerekiyor artık
Külçe ödülü pek farketmez, hemen hemen aynıdır ama diğer ödüller aktif dünya ve dolayısıyla aktif oyuncu sayısına göre belirleniyor

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Eğer Dünya Kupası tahmin etkinliğine talep varsa, Aralık ayı düello etkinliğini iptal edip, o etkinliğin ödülleri ile bir futbol tahmin etkinliği yapabiliriz; yani toplamda 400 külçe,1000 tahvil, 12 etkinlik eşyası, Ispanak, fal kurabiyesi gibi ödüllerimiz olabilir.

Ancak gerçekten bu etkinlik için talep varsa, isterseniz oyun içinde arkadaşlarınızla bir konuşun, zira burada yazan kişi sayısı az, oyun içinden bir anket de yapabiliriz, oyuncularımızın tercihini almak üzere.

devilltown

Kıdemli Üye
Eğer Dünya Kupası tahmin etkinliğine talep varsa, Aralık ayı düello etkinliğini iptal edip, o etkinliğin ödülleri ile bir futbol tahmin etkinliği yapabiliriz; yani toplamda 400 külçe,1000 tahvil, 12 etkinlik eşyası, Ispanak, fal kurabiyesi gibi ödüllerimiz olabilir.

Ancak gerçekten bu etkinlik için talep varsa, isterseniz oyun içinde arkadaşlarınızla bir konuşun, zira burada yazan kişi sayısı az, oyun içinden bir anket de yapabiliriz, oyuncularımızın tercihini almak üzere.
benim şahsi kanaatım kurulu sisteme hiç ellemeyın bırakın düello etkınlıgınden faydalansın oyuncular. 400 KÜLÇE yi kıme hangı katagorıye bölebılırsınız kı şampıyon/gol kralı /v.s v.s

fatih2547

Aktif Üye
Bence The WEST ekibi yerel etkinliklerden ziyade küresel etkinliklere daha çok önem verse daha iyi ve keyifli olur. Daha da çok oyuncu çeker.
Bağımsızlık günü gibi yerel etkinlikleri tüm ülke sunucularına sunuyorlar.

DeletedUser10256

Guest
Bence The WEST ekibi yerel etkinliklerden ziyade küresel etkinliklere daha çok önem verse daha iyi ve keyifli olur. Daha da çok oyuncu çeker.
Bağımsızlık günü gibi yerel etkinlikleri tüm ülke sunucularına sunuyorlar.
Küresel/Global etkinlikleri biz yapmıyoruz , Global etkinlikler üst birimler tarafından tasarlanıp yapılıyor.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.