• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

KABUL EDİLMEDİ Günlük Hedefler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
kale savasına gırmeyenlerın baslıca sorunu hp ve dp kaybetme; bayılma sorunudur kale savaslarını tamamladıgımızda adyghe nın dedıgı gıbı bır ödul olarak bence hp ve dp fulleyen bır odul verılerek kale savasları canlanabılır benım dusuncem bu yonde arkadaşımızı desteklıyorum

fatih2547

Aktif Üye
kale savasına gırmeyenlerın baslıca sorunu hp ve dp kaybetme; bayılma sorunudur kale savaslarını tamamladıgımızda adyghe nın dedıgı gıbı bır ödul olarak bence hp ve dp fulleyen bır odul verılerek kale savasları canlanabılır benım dusuncem bu yonde arkadaşımızı desteklıyorum
bence böyle bir şeyler gelirse oyuna kale savaşları da canlanması için çok önemli bir gelişme olur

daha önce belırtmıstım ama net bır cevap alamamısstım duello botları oldugu gıbı kale savaslarında da her ıkı tarafa 4 karakter olmak uzere 8 bot ve 4 sınıf verılebılır savası yoneten arkadaslarımızda botların duruma göre savası yonetırler buda kale savaslarının canlanmasında etkılı olucaktır tr d1 kısı sayısı az oldugu ıcınde savaslar pek tat vermıyor öduller tabıkı olmalı ıstegı arttırır ama oncelık savasların zevklı bır hale gelmesı sayının cogalması olmalı dıye dusunuyorum bunuda ılgılı makam ve mercılere ıletın lutfen

Durum
Konu yanıtlara kapalı.