• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Dünya Halikarnas Taşınıyor

Nastar7

Yeni Üye
Genel olarak free setler taşınmıyor olarak hatırlıyorum, zira oyuncu D1'deki karakteri ile de etkinliğe katılmış olacaktır. Ancak bu konuda pzt günü net bilgi alabilirim tekrar.

Anladım eğer ki d1 de ki karakterinde eksik yada hiç katılmama durumu söz konusu ise taşınmasında bir mahsus olmamalı bence. Yine de net bilgi gelsin ona göre bi değerlendirme yapalım.

Adyghe

Kıdemli Üye
Maalesef, ülkelere özel olarak kesinlikle kural değişimi yapılmıyor, Georgia taşınması sırasında buna benzer bir çok konuda fikir aldık, kurallar neyse uygulanması konusunda uyarıldık.

Bir de farklı açıdan bakarsak bir oyuncunun aynı eşyadan D1'de bir çok adedi varsa, bir de oraya ekstradan yükseltilmiş olanı aktarırsa, üstüne daha da fazla yükseltme yapacak, bu da biraz D1 dünyasındakilere haksızlık. Yani A kişisinin yokmuş D1'de taşıyalım, B kişisinin varmış taşımayalım gibi bir yaklaşım da olamayacağı bunun çok fazla karışıklığa yol açabileceği ve hatta adam kayırma asılsız söylentilerini çıkarma olasılığı olabileceğini dikkate almak lazım.
Anladım cevabınız için teşekkürler. O zaman farklı bir önerim olacak eşyaları yükseltebildiğimiz gibi bu yükseltmeyi geri almamızı sağlayacak külçe,tahvil veya para karşılığıyla bile olsa bir sistem yapılamaz mı? Bu dünya taşımasıyla alakasız genel bir öneri olarak soruyorum :D

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Anladım cevabınız için teşekkürler. O zaman farklı bir önerim olacak eşyaları yükseltebildiğimiz gibi bu yükseltmeyi geri almamızı sağlayacak külçe,tahvil veya para karşılığıyla bile olsa bir sistem yapılamaz mı? Bu dünya taşımasıyla alakasız genel bir öneri olarak soruyorum :D
bu öneri daha önce Eylül 2021'de gündeme gelmişti, o zaman aldığımız geri bildirim bu durumun uygulanmayacağı şeklindeydi, ama üzerinden zaman geçti belki fikir değişikliği vardır, tekrar öneri olarak dile getirelim

aklıma geldi yaa madem servar taşınacak her servarda yönetici kakrakterlerin hesabı vardır onlar vasıtasıyla taşıma işlemi istense olur daha garanti olur kimsenin başı arımaz biz onlara verelim onlarda diğer servardan versin oolmuyomu olmazsa niye olmuyor sebep edir ??

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
aklıma geldi yaa madem servar taşınacak her servarda yönetici kakrakterlerin hesabı vardır onlar vasıtasıyla taşıma işlemi istense olur daha garanti olur kimsenin başı arımaz biz onlara verelim onlarda diğer servardan versin oolmuyomu olmazsa niye olmuyor sebep edir ??
eğer sunucuda gerçekten taşıyabilecek oyuncular yoksa, bu konu düşünülebilir, ancak söz vermiyorum şu anda

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Anladım eğer ki d1 de ki karakterinde eksik yada hiç katılmama durumu söz konusu ise taşınmasında bir mahsus olmamalı bence. Yine de net bilgi gelsin ona göre bi değerlendirme yapalım.
bu konuda maalesef net bilgiyi bugün alamadım, paskalya tatili sonrası yoğunluk yaşanıyordu. Yarın dönüş yaparım

eğer sunucuda gerçekten taşıyabilecek oyuncular yoksa, bu konu düşünülebilir, ancak söz vermiyorum şu anda
sayın yönetici şöle bişey yapalım taşıya bilen oyuncular birbirleriyle anlaşıp item ürün vs transferini yapsınlar yapamayanlarda desdek bölümünden taşıma işlemi istesinler birde şuan kale güçlendirme otomatik bonus madalyaları falan var bunları nasıl aktarma olacak yeni setlere bişekil yapılırda misal 10 tane oto işlem bonusum var bunu ben nasıl d1 e taşıyacam yada transferini nasıl yapacam bunu bi aydınlatınız

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
sayın yönetici şöle bişey yapalım taşıya bilen oyuncular birbirleriyle anlaşıp item ürün vs transferini yapsınlar yapamayanlarda desdek bölümünden taşıma işlemi istesinler birde şuan kale güçlendirme otomatik bonus madalyaları falan var bunları nasıl aktarma olacak yeni setlere bişekil yapılırda misal 10 tane oto işlem bonusum var bunu ben nasıl d1 e taşıyacam yada transferini nasıl yapacam bunu bi aydınlatınız
Sayın @KRAL-ARTUR ,
Otomatik madalyalar, güçlendiriciler, iksirler vs taşınamaz. Sadece ilk mesajımızda belirttiğimiz kriterlere uyanlar konusunda yardımcı olabiliriz.

Diğer konuda da, belirttiğim gibi öncelik sunucuda hesabını komple taşıyacak kişiler olmalı. Bir NPC aracılığı ile taşınıp taşınamayacağı konusunu ise çok dikkatli incelememiz lazım, zira bu konunun tüm oyuncuların gözünde çok şeffaf olması lazım.

fatih2547

Aktif Üye
Bi zahmet birini bul hiç mi arkadaşın yok
Önceki sene geo taşındığında hiç problem olmamıştı bu tür şeyler

fatih2547

Aktif Üye
Bağımsızlık etkinliğinde sunucu açık olacak mı olacak ise etkinlik ödülü aktif olacak mı
Geogia taşınması 3 ay gibi bir süre sürmüştü
Halikarnas bağımsızlık etkinliğini görecek gibi

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bağımsızlık etkinliğinde sunucu açık olacak mı olacak ise etkinlik ödülü aktif olacak mı
Geogia taşınması 3 ay gibi bir süre sürmüştü
Halikarnas bağımsızlık etkinliğini görecek gibi
Şu anda bu soruya maalesef cevap veremem, dediğiniz gibi genelde 3 ay sürüyor bir dünyanın kapanması, ama o dünyada oynayan aktif oyuncuların taşınmasına bağlı olarak bu süre değişebilir. Yani söylediğiniz durumun bir garantisi yok

fatih2547

Aktif Üye
Yani bu belirsizlik nasıl olacak. Taşınalım diyoruz ama bir yandan da kalanlar az kişide olacakları için adaletsiz olacak şekilde etkinlik kasacaklar.
Bu duruma açıklık getirilmeli.
Hadi taşındık diyelim bilerek son güne kalacak kişiler bağımsızlık etkinliğinde silahları daha kolay alacak.

devilltown

Kıdemli Üye
Yani bu belirsizlik nasıl olacak. Taşınalım diyoruz ama bir yandan da kalanlar az kişide olacakları için adaletsiz olacak şekilde etkinlik kasacaklar.
Hadi taşındık diyelim bilerek son güne kalacak kişiler bağımsızlık etkinliğinde silahları daha kolay alacak.
o zaman son gunu beklemenız lazım

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Dünya kapanamasından yaklaşık 1 ay önce haberimiz oluyor, dolayısıyla o şekilde kendinizi ayarlayabilirsiniz. En azından belki kapanma duyurusuna kadar beklyemeyi tercih edebilirsiniz.

Dünya kapanamasından yaklaşık 1 ay önce haberimiz oluyor, dolayısıyla o şekilde kendinizi ayarlayabilirsiniz. En azından belki kapanma duyurusuna kadar beklyemeyi tercih edebilirsiniz.
sayın yönetici net bişey belli olsun ona göre bir yol izleriz bu etkinlik setleri oyuncu vasıtasıyla yapılmazsa sizlere iş düşecek malum sizler yapmak zorunda kalacaksınız ama tabi net bişe olmadıgı için varsayımlar üzerinde duruyoruz etkinlik setlerin pazarı açık olursa bizim için daha iyi olur fazla uğraşmazsınız sadece satılamaz olanları sizler transfer edersiniz d1 hesaplarına

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
sayın yönetici net bişey belli olsun ona göre bir yol izleriz bu etkinlik setleri oyuncu vasıtasıyla yapılmazsa sizlere iş düşecek malum sizler yapmak zorunda kalacaksınız ama tabi net bişe olmadıgı için varsayımlar üzerinde duruyoruz etkinlik setlerin pazarı açık olursa bizim için daha iyi olur fazla uğraşmazsınız sadece satılamaz olanları sizler transfer edersiniz d1 hesaplarına
Bu netlik durumu maalesef şimdiden belli olmayacaktır. Dediğim gibi oyuncular isterlerse kapanma duyurusu yapılana kadar bekleyebilir, bu duyuru gelmeden önce kapanma ile ilgili bilgimiz olamayacaktır.