• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

RAPORLANDI Pazar ve Aranan Eşya sistemi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Castar7

Kıdemli Üye
Herkese merhaba sanırım pek çoğumuzun da sıkıntısını çektiği bir diğer konu da aradığımız eşya veya ürünü satan arkadaşları bulamama yahut onlar ile rastlaşamamadır.
Hal böyle olunca sanırım Pazar sisteminde bir kaç iyileştirme yapılması gerekiyor diye düşünüyorum.
Öncelikle örneğin, ihtiyacımız olan eşya ZAPATA Tüfek. İlk önce pazar sisteminde bu eşyayı seçip kendimiz almayı düşündüğümüz rakamı belirterek bir alım ilanı açıyoruz. Elinde olan satmayı düşünen arkadaş ise alım verdiğimiz fiyat ona da uyarsa eşyayı Kasabamıza gelip mevcut teklife satabilir. Çok ağır bir kodlama yada mekanik gerektireceğini düşünmüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam bunun ile ilgili bir scripti görmüştüm yani serbest geliştiriciler bile yapabiliyorsa böyle bir şeyi gayri resmi olarak kullanmak pek hoş olmaz.
Eğer ki oyuncu arkadaşların bu konuda daha da ileri gidebilecek düşünce ve fikirleri var ise yorum yaparak güzel bir geliştirme fikri elde edebileceğimizi düşünüyorum.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bu konuyu, pazarda kişileri engelleyebilme konusu altında aslında raporladık. Yani kişileri engelleme durumu olsun veya oyuncular sadece satış teklifi değil almak istedikleri eşyaların teklifini de açabilsin şeklinde raporlamıştık.
Konu değerlendirmeye alındı, yani teklif beğenildi ancak Pazar alanı ile ilgili genel bir düzenleme yapılacağı zaman bu tekliflerin uygulanıp uygulanamayacağına karar verilecek.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.