• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Oyun Gelişimi ile ilgili Öneri Başlığı

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Destekten biz yaptık oldu cevapları geliyor. Başkalarına göstermek için gösterdiğinizde ise ''paylaşılamaz'' olduğundan ceza puanı alıyorsunuz. Kötü bir yönetim kontrolünde olunduğunda durdurulamaz bir döngü içerisine girmiş oluyorsunuz.
Sizin kendi düşüncenizdir saygı duyarız. Bu konuyla ilgili başka mesajınıza cevap verilmyecektir.

Deadwood22

Kıdemli Üye
hesapların aldığı cezaların konuşalacağı alan forum değildir. Ceza alan hesaplar Destek Birimine ulaşmalıdır.

Forum öyle bir hal aldı ki neyi konuşup neyi konuşamıycağımız bile yönetim tarafından kontrol ediliyor..

Birinin başka serverlara kur farkından dolayı ucuz külçe sağladığı iddiaları karşısında forum 1 gecede öldürülüp aylar sonra 1 gecede diriltiliyor.. Dirilen forumda bırakın hayat enerjisini artık konuşma bile dönmüyor. Çok önceden hali hazırda ölmüş olan The West yanına Forum unuda ne yaptı etti çekti, bu duruma karşı çıkmak yerine daha çok destek sağlayan saygı değer yönetim unsurlarınında payı yok değil..

devilltown

Kıdemli Üye
burası konu acılacak yer degil ama bir ADMİN
0] Vatansever.: eğlencemizi aldık, güzel bir gece oluyor. Haydi herkese mutlu seneler. Başbıboş sokak köpekleri ve destekçileri hariç
bunu salonda yazıyor ise lanet olsun oyle admıne!!!!
ve ona göz yuman sisteme CM bunakrı bu hale sen getırdın ya sen al gorevden ya oyuncular toplu halde innoya ulaşacak bu ne rezıllıktır

tr adminleri kendi koyduklari kurallara kendisi uymamaktadir oyunculara alenen hakaret hayvan yakistirmasi agza alinmayacak sozler ve daha niceleri bunu yapan bizzat Archimedes oyundan tanidiginiz Vatanseverdir(primsever)

Sevgili Kovboylar, Lütfen birbirinize iyi niyetli olsa da hayvan isimleri yakıştırmayın, tavşancık, civcikcik, kedicik bile yazacak olsanız yazmayın lütfen. Hakarete girmeyen hayvan isim yakıştırmaları için bu söylemlerde bulunanlara iyi niyetli uyarı yapıyorum Ama lütfen yeter artık. Bundan sonra uyarı yapmayacağım, hayvan isimleri yakıştırmaları yapan veya ima edenler ceza puanı alacaktır.

[19:41] Vatansever.: :D
[19:41] Vatansever.: Havlayan şey ne yapmıyordu
[19:41] Vatansever.: ısırmıyordu galiba ondan :D
[19:41] dedemetin: :D
[19:41] AyTarrağı: hayvanseverim ben
[19:42] Vatansever.: Ben de hayvanseverim. Köpekleri çok severim. Bir tek Atatürk düşmanı köpeklerden hoşlanmıyorum
[19:50] Vatansever.: Hatırlayan hatırlıyor ne kadar çirkin şeyler söylediğini Gazapcım, unutulur sanma :D
[19:50] Vatansever.: haa millete ben öyle şeyler demedim diye görüşlerini saklıyorsun. Bundan da zevkten dört köşe oluyorum. Haddini bilmen güzel :D
[20:04] Vatansever.: yalancıya bir şey yapmıyorlar diye bu kadar rahatsın
[20:04] Vatansever.: mertçe bunu bile kabul edebilecek kabiliyet yok, vah vah
[20:10] Vatansever.: eğlencemizi aldık, güzel bir gece oluyor. Haydi herkese mutlu seneler. Başbıboş sokak köpekleri ve destekçileri hariç

yalan iftira kufur hakaret eden kendisi sikayet ettigimizde ticektte cevap yazan gene kendisi archimedes simdi buna kim boyle yetki veriyor anlamiyorum destek mesajlara senin cevap vermeni istemiyorum utanmaz arlanmaz yüzsüz

kacak47

Üye
[19:42] Vatansever.: Ben de hayvanseverim. Köpekleri çok severim. Bir tek Atatürk düşmanı köpeklerden hoşlanmıyorum
[19:50] Vatansever.: Hatırlayan hatırlıyor ne kadar çirkin şeyler söylediğini Gazapcım, unutulur sanma :D
[19:50] Vatansever.: haa millete ben öyle şeyler demedim diye görüşlerini saklıyorsun. Bundan da zevkten dört köşe oluyorum. Haddini bilmen güzel :D
[20:10] Vatansever.: eğlencemizi aldık, güzel bir gece oluyor. Haydi herkese mutlu seneler. Başbıboş sokak köpekleri ve destekçileri hariç

yalan iftira kufur hakaret eden kendisi sikayet ettigimizde ticektte cevap yazan gene kendisi archimedes simdi buna kim boyle yetki veriyor anlamiyorum destek mesajlara senin cevap vermeni istemiyorum utanmaz arlanmaz yüzsüz

birde yönetimde görev yapıyor valla bunlara akıl sır erdirmek mümkün değil bunun arkasında umarım durmazsınız

sleeplesslady

Spartakus1

Yeni Üye
D1 oyuncusu olarak vatanseverin yani admin'in oyunculara köpek muamelesi yapması hoş değil yeni bir yıla giriyoruz. @sleeplesslady lütfen konuya el at şikayet ediyoruz şikayete cevap veren hakareti eden kişi ne kadar adaletli olacağı mechul ? Belki müsaiat değilsindir ama müsaitsen d1 salona gelmeni talep ediyorum iyi akşamlar

Son düzenleme:

drecittt

Üye
D1 oyuncusu olarak vatanseverin yani admin'in oyunculara köpek muamelesi yapması hoş değil yeni bir yıla giriyoruz. @sleeplesslady lütfen konuya el at şikayet ediyoruz şikayete cevap veren hakareti eden kişi ne kadar adaletli olacağı mechul ? Belki müsaiat değilsindir ama müsaitsen d1 salona gelmeni talep ediyorum iyi akşamlar

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
burası konu acılacak yer degil ama bir ADMİN
0] Vatansever.: eğlencemizi aldık, güzel bir gece oluyor. Haydi herkese mutlu seneler. Başbıboş sokak köpekleri ve destekçileri hariç
bunu salonda yazıyor ise lanet olsun oyle admıne!!!!
ve ona göz yuman sisteme CM bunakrı bu hale sen getırdın ya sen al gorevden ya oyuncular toplu halde innoya ulaşacak bu ne rezıllıktır
tr adminleri kendi koyduklari kurallara kendisi uymamaktadir oyunculara alenen hakaret hayvan yakistirmasi agza alinmayacak sozler ve daha niceleri bunu yapan bizzat Archimedes oyundan tanidiginiz Vatanseverdir(primsever)

Sevgili Kovboylar, Lütfen birbirinize iyi niyetli olsa da hayvan isimleri yakıştırmayın, tavşancık, civcikcik, kedicik bile yazacak olsanız yazmayın lütfen. Hakarete girmeyen hayvan isim yakıştırmaları için bu söylemlerde bulunanlara iyi niyetli uyarı yapıyorum Ama lütfen yeter artık. Bundan sonra uyarı yapmayacağım, hayvan isimleri yakıştırmaları yapan veya ima edenler ceza puanı alacaktır.

birde yönetimde görev yapıyor valla bunlara akıl sır erdirmek mümkün değil bunun arkasında umarım durmazsınız

sleeplesslady

vatansever demişki-- [herkese mutlu seneler. Başbıboş sokak köpekleri ve destekçileri hariç] bende bu takımda kale savaşanına katılıyorum
kötü sözü kendisine iade ediyorum. eminimki sleeplesslady ilgilenir
Sevgili kovboylar,
Öncelikle herkese mutlu güzel seneler dilerim. Yeni yılda dilekleriniz gerçek, mutluluğunuz daim olsun.

Saat 19:30 civarından beri online olma şansım yoktu, yeni girdim ne var ne yok diye.. Maalesef yeni yılın ilk saatlerinde böylesine bir konuya denk gelmek beni gerçekten çok üzdü :(

Gün içinde konuyu detaylıca inceleyeceğimi bildirmek isterim

arkadaşlar toplaşıp oyuncunun oyuncu kimliğiyle yaptığı eleştiri veya hakaret olarak üzerinize aldığınız şeyleri buraya atıyorsunuz ama yönetici kimliğiyle şu ana kadar herkese eşit davranmış ve hiçbir zaman kendi çıkarlarını gözetmemiş birine yapıyorsunuz bunu. oyun içinde her ne kadar "fazla" rekabetçi olsanız da kendisi yönetici kimliğiyle hiçbir şekilde agresif tavırlarda bulunmamış olup zaten görevini de menfaatleri doğrultusunda kullanmadığını hepiniz biliyorsunuz.multi account kullanımının zirve olduğu, oyuncuların birbirlerine ailevi değerlerine kadar hakaretlerde ve ithamlarda bulunduğu saçma sapan bir platform haline gelen westte, bence şu an en dişe değmeyen sorun bir yöneticinin "oyuncu kimliği" ile sizlere hoş olmayan laflar söylemesi (ki bunu doğru bulmuyorum orası ayrı.). önce herkes kendi eteğindeki taşlara baksın, her ne kadar ikili kavgalardan uzak dursam bile bazen şu chate gerçekten ağır şeyler yazmaktan kendimi nasıl alıkoyduğumu anlayabilseniz (geçmişte nasıl tartışmalar yaşadığımızı hatırlıyorsunuzdur.) , şu an vatansever.'e de tüm sunucu olarak üzerine gidildiği, hakaretlere maruz bırakıldığı, üstelik yapmamasına rağmen yönetici olduğu için sanki + menfaat sağlıyormuş gibi davranılması (ki bu en çok yapılan şey.) onu bu sözleri söylemeye itmiştir. kendisi kale savaşlarının en çekişmeli olduğu ve benim savaşlarda fazla aktif rol oynadığım dönemde ettiğim hakaretten dolayı beni banlamış olup, kendi takım arkadaşına bile tolerans göstermemiş bir yöneticidir. yönetici kimliği ile oyuncu kimliği birbirlerinden farklıdır ve eminim ki vatansever'in yönetici olduğu bilinmese böyle şeyler ile üzerine gidilmez. dolayısıyla ateş boş yere harlamaz, eğer çember oluşturup başına üşüşürseniz, sürekli ateşi kızdırırsanız olacağı budur. tekrar söylüyorum, sözler hoş değil, fakat bu sebepten dolayı sıkıntı yaşanacaksa tr westte banlanması gereken bir çok oyuncu şu konuya yorum yapmış.

şunu da eklemek isterim, tr sunucusunda Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret ettikleri zaman ceza almaları için elimden geleni yaptım, o dönem bu hakaretleri eden kişiler fikir özgürlüğü vesaireler ile ceza almazken ben 1 hafta oyundan uzaklaştırıldım. Görüyorum ki şimdi sözde vatanseverler ( oyuncu olmayan :) ) birbirleriyle saf tutuyor. E nerede mertlik kardeş? Bu kadar mı mezhebiniz geniş sizin? Keşke nefret ettiğiniz bir oyuncunun banlanması, yönetimden gönderilmesi için verdiğiniz çabayı yaşadığınız toprağa saygı için, ırki onurunuz için verseydiniz de şu an haklısınız diyebilseydim. çok yapmacık ve sahtekarsınız. İşinize geldiği gibi hareket edip onurdan yoksun davranışlar sergiliyorsunuz, yapmayın. Kimseyi sevmek durumunda değilsiniz, ancak saygı göstermek zorundasınız.

Bu yazdığım mesajların birini korumak amaçla olmadığını umarım anlayabilecek insanlar yanıtlarlar, asıl karşı durmaya çalıştığım şey gruplar halinde insanların zorbalanması ve herkesin kendi menfaati için birbirinin kuyusunu kazmaya çalışması. Yan yana durduğunuz oyuncular zamanında sizlere hakaretler küfürler ederken chatte birbirinize demediğiniz laflar kalmazken şimdilerde bir adamı zorbalayıp, alttan alltan ailevi değerlerine, kendi şahsına hakaret edip, sonra cevap alınca "e bu adam nasıl admin yuav" diyemezsiniz. Midesizliğin lüzmu yok, edebinizle oyununuzu oynayın.