• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Forum Yarışması Paskalya Özel Etkinliği

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
olur fark etmez, ben sadece avatar dışı çekilişi normal her zamanki gibi yapıp diğeri içi de online saat ayarlamayı düşünüyordum. Hepsini beraber de yapabiliriz: önce avatar sonra genel çekiliş. Online yayın yapmayı yeni öğrendim, birkaç gündür evdekilerle deniyorum. Umarım bir sorun yaşamayız ;)
Aslında düşünüce avatar çekilişini önce yapmak daha mantıklı, haklısınız, zira avatar kazanan artık diğer ödüllerin çekilişine katılmasın, herkesin bir ödül kazanma şansı olursa daha adil olacaktır.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bu etkinliğimizin sonunda 2 çekiliş yapılacaktır. İlk çekilişimiz katılımcılarımız arasında daha önceki etkinliklerde avatar kazanmış olanlar varsa, o kişiler listeden çıkarılarak, avatar ödülleri için yapılacaktır. Diğer çekilişimiz, ilk çekilişte avatar kazanan oyuncularımız hariç, diğer ödüllerimiz için tüm katılımcılarımız arasından yapılacaktır. Çekiliş online canlı olarak gerçekleştirilecektir. Canlı çekilişin tarih ve saati ayrıca duyuralacaktır.

bu şekilde düzenleme yapılmıştır.

Daha da fazla yumurta sepeti bekliyoruz ;)