• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

RED KİT EĞLENCESİ SET TALEP ALANI

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Daha önce bildirdiğimiz Red Kit Eğlencesine katılmak isteyen kişi sayısı 20yi geçtiği için Normal etkinlik bitiminden ve sonuçlar açıklandıktan sonra Red Kit dünyası 19/12/2022 saat 12:00'ye kadar açık kalacaktır. Bu mesajımızda belirttiğimiz üzere katılacak oyuncularımızın envanterine istedikleri 3 set yüklenecektir. Şu anda Red Kit dünyasında bulunmayan oyuncuların Red kit hesapları da tarafımızdan aktif edilecektir.

Bu mesajımız istediğiniz 3 seti belirtmeniz için açılmıştır. Takibinin kolaylığı açısından lütfen buraya sadece ama sadece set taleplerinizi yazın. Sorularınız, yorumlarınız varsa, normal Red Kit Eğlencesi başlığından iletebilirsiniz. Talep dışında yazışma olursa, o yazışmaları silmek zorunda kalacağımızı belirtmek isteriz.

Setlerinizi seçmek için daha önünüzde çok zaman var, hemen bugün bildirmek zorunda değilsiniz. Yazmış olduğunuz talebinizi bu zaman zarfında silebilirsiniz, değiştirebilirsiniz Yüklemeler başladığında zaten tekrar sizlere haber vereceğiz.

Son düzenleme:

saly

Yeni Üye
sayın sleeplesslady gelişmeme yarıyacak hangi set olursa ama yinede en iyisini siz bilirsiniz ,

fatih2547

Aktif Üye
ben hiç hızlı serverde level kasmadım
bana direk 250 olacak şekilde bilgelik iksiri verebilirmisiniz

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Taleplerini yazmamış oyuncularımız lütfen yarın öğlen saatlerine kadar iletsin; teşekkürler

devilltown

Kıdemli Üye
Taleplerini yazmamış oyuncularımız lütfen yarın öğlen saatlerine kadar iletsin; teşekkürler
birlik subayı x3 şimdi kale savaşı yapacaksak AT SETimiz eksik araya bır samuel veya murrieta at setıde sıkıştırısanız şahane olacak çünki RED KİT serverindeki envantere ulaşamıyacagız sanırım at setımız yok:)

Son düzenleme:

whit3b3ard

Yeni Üye

İtfaiyeci

El Gringo'nun

Birlik Subayı ,

oyuna yeni başladım ,250 olacak şekilde bilgelik iksiri verebilir misiniz

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Kontrol edersiniz. ayrıca belirttiğim 3 set de shop da satışta olacak değil mi satın alıp yükseltilmiş hallerini de test etmek karşılaştırmak isterim.
siz en iyisi satışta olmasını istediğiniz tüm setleri yazın, tek tek kontrol edelim. Diğer mesajları siliyorum; burada kalabalık olmaması açısından

Castar7

Kıdemli Üye
Hasatçı Full set
Körling Oyuncusu Full set
El Gringo Full set
İtfaiyeci Full set
Behan At set
Karayip Kıyafet Full set
Batı da Cuma Full set
Yaz Ruhları
Şef Full set
İrlanda Full set

İskoç Full set
Vaq Full set
Müzikal Full set
Jaguar Full set
Josephine Full set
Behan Full set
Thomas Full set
Kelle Avcısı Full set
J. MC Laug. At Set yeterli
Hamilton ( At seti yeterli)

Bunlara bi bakın inceleyin hangilerini ekleyebiliyorsanız shop'a yahut envantere ona göre konuşalım kritiğini yapalım.