• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Evet ne günlerdi onlar :) Özlerim,The-West'in yapısı değişse yine keşfetsek diyorum bazen.Şimdi foruma geliyor oyunu öğreniyor açıyor oyunu takır takır giriyor.Eskiden salak salak yetenekler verirdik oyunu bilmediğimizden :)

Hiççççççç üstüme almıyorum :D Al senin olsun xDé

DeletedUser

Guest
oyun eskisi gibi eğlenceli değil artık .. yeni seviyeler gelmeli bence 99 sınır olmamalı.

DeletedUser

Guest
Yazılanları okuyunca eski günlerim aklıma geldi. Oyunu anlamaya çalıştığım zamanlar. Saçma sapan dağıtılan yetenekler. O kadar zaman geçti bıktım bırakacam artık diyorsun ama o seni bırakmıyor. Enteresan oyun bu west...

Westten kaçarsın ama saklanamazsın ne yapar eder yeni bir hedef çıkarır karşına bıraktırmaz ;)

DeletedUser116

Guest
Yav bırak arkadaşım saçma yetenek ve saçma taktiklerinle devam et sen

Anlamsız kovboy = Yabanabad :up:

Eskiler tanır bizi lakırtıya gerek yok

Geveze kovboy = SpeedyLove :mad:

DeletedUser

Guest
Onca online oyun oynadım west hiçbir oyun bu kadar sarmamıştı beni :)

Artı burada çok güzel dostluklar kurdum. Çok kaliteli insanlarla tanıştım. Derseniz ki herşey güllük gülüstanlık mükemmel oyun zaten yok biz burayı bu haliyle seviyoruz :)

Geveze Speedy :) çok dolanma akyet'e kalacan yoksa :D

DeletedUser

Guest
ArkadaşLar ÖnceLikle Kendimi Tanıtayım ßen ''ßeykoz'' Başlıqı En ßaştan Sona Kadar Okudum ßazıLarı Eski ßazıLarı yeni Ama Çaktırmıyor :D ßenim HaTırLadıqım En Eski HaLini Resimle Size qöstermek İsterim.. Oyunun 'İlk'Leri SizinLe!Resimleri Ceken C4dde16 ''Outlaws'' Eski Adıyla ''WesT CiTy'' yi Benimle Beraber Kuran Arkadaşım.. 03.11.2008 Tarihine Ait Resim

thewestt031108.jpg

Ve Bundan 17 qün Sonra! :)

thewestt201108.jpg

ßuda Şehrimiz İlk Tanıtım Videosu O zamanlar Populerdi bayaqı.

http://www.izlesene.com/video/west-city/716794

Bu Resimde 05.02.2009 aiT yanıLmıyorSam :D Altına ÖyLe yazmışım Yanii..

5ubat2009.jpg

Eski Ve HaLen Oynayan Arkadaşlar Pm Atarsanız Sevinirim..Bide qörevLi ArkadaşLar Bi yardımcı Olsanız Kendi Nickimi qeri aLamıyorum ßen Askerdeyken ßan Yemiş Herhalde Hesaß. Sadece İsmi Lazım Bana ßir eL aTsanız Nickimi qeri aLamıyorum ßen Askerdeyken ßan Yemiş Herhalde Hesaß. Sadece İsmi Lazım Bana ßir eL aTsanız

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser5631

Guest
Bide qörevLi ArkadaşLar Bi yardımcı Olsanız Kendi Nickimi qeri aLamıyorum ßen Askerdeyken ßan Yemiş Herhalde Hesaß. Sadece İsmi Lazım Bana ßir eL aTsanız Nickimi qeri aLamıyorum ßen Askerdeyken ßan Yemiş Herhalde Hesaß. Sadece İsmi Lazım Bana ßir eL aTsanız

Hesabın banı açılmadan eski nickinize sahip olmanız imkansız.Bunun içinde Nec ile görüşmeniz gerekmekte.Ticket atarsanız ilgilenecektir.

DeletedUser6499

Guest
selamlar

uzun zaman geçti çok değişiklik olmuş :) yönetici olmalarında emeğim geçen blanco, Venidivici, Kacak47, SpeedyLove devam ediyor oyunda eski dostlar devam ediyor sizi gördüğüme sevindim.

sanırım 1 yıl yöneticilik yaptım oyunun temel kuralları, yönetim sistemini oturtum, hile yapan yöneticileri, oyuncuları banladık vs. vs. iş güç bıraktık.

oldukça kaliteli ve gelişen bu oyun türkiye'de fazla ilgi görmedi yazık oldu. devam eden arkadaşlara selam olsun. bense tüm oyunları bıraktım.

Ghost Riders :shootout:

DeletedUser116

Guest
Herdaim buradayız kapanana kadar , bırakıp gidenler utansın:)

DeletedUser

Guest
Ben oyuna başladığım tam tarihi hatırlayamıyorum ama 2009un ocak ayları olsa gerek o zamanlar yüzme 50 idi oyundan hiçbirşey bilmiyodum vede iyi bi düellocu olmak istiyordum düello sıralamasına baktım ve gözüme 'SUVEYD' :) Die bir isim çıktı eskilerin çoğu tanır belki namıdeğer veysel abim bana düellonun bütün inceliklerini öğretti ve sonra hesabımı sildirdi bana bende tekrarda 'TeMeLReiS..' adlı bir karakter açtım çok güçlüydüm levellerime bakarsanız ama sildim hesabımı nedenini sorarsanız yeni dünyalar açılmaya başlyınca eski serverler ölü oluyor rsmen düello atcak en yüksek tpli adam 100tp verince herşeyimi 'HERMOS' şehrine bağışlayıp ceketimi alıp çıktım :D vala neden bu kadar anlattım bilmiyorum ama bütün başlıgı okuyunca anılarım depreşti yaav :cool:

DeletedUser32

Guest
=)) Tarih Ve qüÇ Doqru ßi Varsayım qißi Sanki.. Tarihte Kalmış ßir qüçLü :D