• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit 2023 HAZİRAN RED KİT ETKİNLİK DÜNYASI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
redkit.png

Merhaba Kovboylar,
12-18 haziran arasında kısa bir Hızlı Dünya Etkinliğimiz olacak. Bu seferki Red Kit diğerlerinden farklı. Oyun içindeki aksiyonlarınıza bağlı olarak puanlar toplayacaksanız ve en yüksek puanı toplayan oyuncularımız çeşitli ödüller kazanacak.

Red Kit Etkinlik Dünyası Genel Ayarları:

Dünya Açılışı12/06/2022 - 12:00
Dünya Kapanışı18/06/2022 - 15:00
Kayıt TarihleriKayıtlar tüm etkinlik boyunca açık olacaktır
Premium ÖzelliklerTüm premium özellikler açıktır, külçe karşılığında alınabilir.
Pazar
  • Bu etkinliğimizde oyuncular arası ticaret tamamen yasaklanmıştır.
  • Yönetim ekibi tarafından belirli aralıklarla, ticaret yapılıp yapılmadığına yönelik kontroller gerçekleştirilecektir. Kontroller sırasında ticaret yaptığı anlaşılan oyuncular herhangi bir uyarı olmaksızın diskalifiye edilecektir.
  • Kasabaların Terzi, Züccaciye ve Silah Tüccarı gibi dükkanlarından eşya almak serbesttir.
Para TransferiKapalı
Kasabadan Ayrılma/ÇıkarılmaAçık
Gezici SirkKapalı
Baygınlık Koruması12 Saat
Baygınlık Koruması İptali2 Saat
Külçe ile Ürün alımıAçık
Külçe ile çalışmanın bitirilmesiAçık
Külçe ile seyahat süresinin azaltılmasıAçık
Külçe ile Birikim ve Yetenek Puanı alımıAçık
Dükkanda teklif değiştirmeAçık
Külçe ile eşya geliştirmeAçık
Külçe ile Dinlenme Puanı doldurmaAçık
Şaman kullanımıAçık
Kasaba Üye sınırıYok

Özel Bonuslar:
  • Çalışma Ücreti: + %10.000
  • Tecrübe Puanı:
    • Seviye 1-100 : + %10.000
    • Seviye 101-250 : + %25.000
  • Çalışmalarda Şans: + %10.000
  • Ürün Bulma Şansı: + %10.000
  • Hız: +%10.000
  • Dinlenme Puanı Yenileme: +%10.000
  • Hayat Puanı Yenileme: + %10.000
  • Çalışma Motivasyonu: + %10.000
  • Düello Motivasyonu: +%10.000
  • Çalışma Puanı: +%150
Dükkan Özellikleri
  • Tüm premium özellikler açıktır, külçe karşılığında alınabilir.
Puanlama Sistemi

Aşama
Puan​
Tamamlanan
Çalışmalar
(adet)​
Tamamlanan
Görevler
(adet)​
Bankaya Yatırılan
Toplam Para ($)*​
Hazırlanan
Ustalık Ürünleri​
Kazanılan
Haydut Düelloları​
Tecrübe Puanı​
16960
60​
10.000.000​
2.000​
50​
5.000.000​
2121.440
84​
20.000.000​
4.000​
60​
10.000.000​
3151.920
108​
30.000.000​
5.000​
70​
20.000.000​
4172.400
132​
40.000.000​
6.000​
80​
30.000.000​
5202.880
156​
50.000.000​
7.000​
90​
40.000.000​
6243.840
204​
60.000.000​
9.000​
100​
50.000.000​
7294.320
228​
75.000.000​
12.000​
120​
60.000.000​
8355.280
252​
90.000.000​
16.000​
160​
75.000.000​
9426.240
288​
120.000.000​
20.000​
200​
90.000.000​
10507.200
320​
150.000.000​
25.000​
250​
110.000.000​
Tekrarlanır+2 Ek puan120
4​
2.000.000​
1.000​
20​
1.500.000​

* Bankaya yatırılan para = Kendi kasaba bankanıza yatırılan + yabancı bankaya yatırılan

Kasaba Kurucu Puanı
  • Kasaba kuran oyuncu 50 puan kazanır. Kurucu puanını alabilmek için kasabanız kurulduktan sonra raporunuzla bildirim yapmanız yeterli olacaktır.
Puan Sistemi
  • Her kategori toplam 250 puan ve ek puandan oluşur, 10. aşamada belirtilen seviyeyi aşan oyuncu her kategori için ayrı ayrı belirlenmiş tekrarlanan işlem sayısı ve katlarında ek puan almaya devam eder. Örneğin: Etkinlik sonunda 10.000 çalışma tamamlayan oyuncu, 10.000-7.200=2.800, 2.800/120=23 (işlem her zaman aşağı tamsayıya yuvarlanır), 23x2=46 ek puan kazanır ve kategoride toplamda 250+46=296 puan toplamış olur.
  • Kasaba kuran oyuncu bir defaya mahsus 50 puan kazanır. (Kasabanın geliştirilmesine puan verilmeyecektir.)
Etkinlik Dünyasında Verilecek Setler
  • Balıkçının sandığı (52185000)
  • Paul Revere çantası (52080000)
  • G.Cortez sandığı (52247000)
  • Josephine'in sandığı (52356000)

eventrewards.png

Sıralama Ödülleri

SıraÖdül
13x El Gringo setinden herhangi bir parça + 600 külçe
22x El Gringo setinden herhangi bir parça + 400 külçe
32x El Gringo setinden herhangi bir parça + 300 külçe
41x El Gringo setinden herhangi bir parça + 200 külçe
51x El Gringo setinden herhangi bir parça + 100 külçe
63x Eski Etkinlik Eşyası + 100 Külçe
73x Eski Etkinlik Eşyası
82x Eski Etkinlik Eşyası

Etkinliğe katılan ancak ödül alamayan herkese etkinlik sonunda istedikleri dünyada Dost Çayı hediye edilecektir

* Eski etkinlik eşyaları 2022 ve öncesi etkinliklerin hepsinden (Sevgililer Günü, Paskalya, Bağımsızlık Günü,Ekim Festivali, Ölüler Günü) olabilir. Bakınız : Tüm Etkinlik Setleri. Etkinlik kazananına verilen özel ödüller talep edilemez. Ödül dağıtımı sırasında satışta olan eşyalar talep edilemez. Külçe ile satışa çıkmış olup, sadece bu şekilde satın alınabilen set parçaları talep edilemez.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Görevlerde istenilen ustalık ürünü yönetim tarafından verilecek mi?Görevlerde istenilen ustalık ürünü verilmeyecektir. Dolayısıyla ustalık seçiminizi stratejinize uygun şekilde seçiniz.
Görevlerde gereken eşyaların kasabalarda bulunmaması halinde yönetim tarafından eklenecek mi?Birçok eşyayı GM Town kasabamızda bulabileceksiniz ancak bulunmayan eşyalar için bildirim açarak eklenmesini talep edebilirsiniz. Talep edilen eşya 24 saat içinde GM Town kasabasına eklenecektir.
Ödüller nasıl dağıtılacak?Oyuncular en yüksek puandan başlanarak sıralanacak ve puan sıralamasına göre dağıtılacaktır.
Sıralama nasıl belirlenecek?Oyuncuların kategorilerde elde ettiği kazanımları Puan Sisteminde açıklanan mantıkla tek tek hesaplanacak ardından toplanarak toplam puanı oluşacaktır ve oyuncular toplam puanlarına göre sıralanacaktır.
Aynı puandaki oyuncuların sıralaması nasıl yapılır?
  • Aynı puanı alan oyuncular öncelikle kasaba kurup kurmadıklarına bakılacak, aynı puana sahip tüm oyuncular kasaba kurmuş veya kurmamış ise kategorilerde soldan sağa doğru daha çok eylem gerçekleştiren oyuncu üst sırayı alacaktır.
  • Buna rağmen oyuncular arasında eşitlik durumu söz konusu ise aynı puana sahip oyuncuların etkinlik süresince herhangi bir ceza puanı alıp almadığına bakılır, ceza alan oyuncu sıralama olarak geriye düşer.
  • Bunda da eşitlik olması halinde üst sırayı alacak oyuncu çekilişle belirlenir.
Rakiplerimi nasıl takip edeceğim?Eşsiz ödüller için mücadele ederken nerede olduğunuzu ve rakiplerinizin performanslarını takip edin, bunun için aşağıdaki görsellerde açıklandığı gibi rakiplerinizin başarı durumlarını kontrol edebilirsiniz.
1. Adım : Profil resminizin yanında bulunan sıralama butonuna tıklanarak sıralama tablosu penceresi açılır.​
adim1.png
2. Adım : Sıralama tablosundan ilerleme durumunu kontrol etmek istediğimiz rakibin oyuncu adına tıklanır. Bu penceredeki tecrübe puanları aynı zamanda Tecrübe Puanı kategorisinin puan hesabında kullanılacaktır.​
adim2.png
3. Adım : Oyuncu profiline ait pencerede, Başarı puanı tıklanır ve oyuncunun başarıları görüntülenir.​
adim3.png
4. Adım : Açılan pencerede, oyucunun genel başarı ilerlemesi "Genel", başarılarına ait ayrıntılar "Kazanç" ve eylemlerine ait iş kayıtları "İstatistikler" başlıkları altında bulunur. Bu etkinliğe ait kategorilerde puanlama yapılırken İstatistikler başlığı altındaki bilgiler esas alınacaktır. Kendi başarı puanlarınıza ulaşmak için klavyeden a tuşana basabilir veya profil resminizin yanındaki butonlardan Kupa ikonlu Başarılar butonuna tıklayabilirsiniz.​
Tamamlanan Çalışmalar ve Tamamlanan Görevler için aşağıda yeşil kutu içine alınmış bilgiler esas alınacaktır.,​
adim4.1.png
Bankaya Yatırılan Toplam Para için aşağıda yeşil kutu içine alınmış bilgiler esas alınacaktır.​
adim4.2.rev.png
Hazırlanan Ustalık Ürünleri için aşağıda yeşil kutu içine alınmış bilgiler esas alınacaktır.​
adim4.3.png
Kazanılan Haydut Düelloları için aşağıda yeşil kutu içine alınmış bilgiler esas alınacaktır.​
adim4.4.png
Setler ne zaman yüklenecek?Etkinliğe özel set sandıkları, etkinlik başlangıç saatinden 1 saat sonra, kayıt olmuş oyuncularımıza herhangi bir talepte bulunmalarına gerek kalmadan yüklenecektir. Sonrasında kaydolan oyuncularımız bildirim açarak setlerini isteyebilir.
Görevler nedeniyle kelle ödülü koyabilirmiyim?Evet, kelle ödülü koyabilirsiniz ancak bu ödül miktarı para aktarımı olarak değerlendirilmemesi için oyuncunun seviyesi x 10$, her halükarda 2.500$ seviyesinden fazla olmamalıdır.
Kasaba puanını alabilmek için kasaba kurdum ancak düello almamak için kasabadan ayrılmak istiyorum yine de kurucu puanını alabilir miyim?Sizlerinde iyi bildiği gibi bazı görevleri tamamlayabilmek için kasaba üyesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca oyuncularımız kendi tercihlerine göre de kasaba kurabilirler. Kasaba kuran oyuncularımız yukarıda açıklandığı üzere tarafımıza bildirim yapmaları halinde kurucu puanlarını alırlar ve kasabadan ayrılmaları, başka oyuncuya devretmeleri kurucu puanlarını yok etmeyecektir.
Kahramanmaraş dünyasında oynuyorum etkinliğe katılabilir miyim, katılabiliyorsam kazanmam halinde ödül alabilir miyim?Kahramanmaraş dünyamızda oynayan oyuncularımız etkinliğimize katılabilirler ancak dünyamızın henüz yeni açılmış olması nedeniyle Kahramanmaraş dünyasında Gringo veya eski set eşyası ödülü verilmeyecektir.
Bent Kalesi Etkinliği bu dünyada etkin olacak mı, olacaksa kahverengi kutuları bulabilecek miyiz?Bu etkinlik, etkinlik dünyasında da geçerli olacak ve her oyuncu 100 adet kahverengi kutu bulabilecektir. Bu kutular içerisinde çeşitli öğeler ile para, ürün, tecrübe ve şans güçlendirmeleri ve %2 tecrübe puanı veren bilgelik iksiri küçük ihtimalle de olsa çıkabilecektir.

!!! UYARILAR !!!
  • Etkinlik süresince iş ve eylem kolaylaştırıcı, tıklama ve premium özelliklerini taklit eden komut dosyası, bot ve makro/script vb tespitine karşı çeşitli kontroller sağlanacaktır.​
  • Etkinlik başında aktif script ile giriş yapanlar (Altın Gümüş Çalışması, Dobby, Düello uyarıcı gibi diğer oyunculara karşı avantaj sağlayan), uyarılmayacak, kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın 6 saatlik ceza alacaktır. Devamında bu tarz eylemlerde bulunduğu tespit edilen oyuncular herhangi bir uyarı yapılmaksızın etkinlik banı alacaklardır ve ödül alamayacaklardır.​
  • Otomatik tıklama tespit edilen oyuncular derhal etkinlikten çıkarılacaktır.​
  • Beslemeye yönelik hareketler her iki tarafında etkinlikten çıkarılmasına neden olur. Örn. Bir oyuncunun devamlı olarak aynı oyuncuya düello kaybederek para kaybetmesi, saldıran oyuncunun üzerinde para bulundurarak düello yapması ve kaybetmesine bağlı olarak para kaybetmesi, baygınlık koruması alan oyuncunun korumayı iptal ederek düello alması ve para kaybetmesi, 2.500$ aşan miktarlarda oyunculara kelle ödülü konulması gibi nedenler beslemeye yönelik hareketler olarak değerlendirilebilir.​

kuralnot.png

• Yarışmaları Genel Hüküm ve Koşulları
  • 12/06/2023 12:00, 18/06/2022 15:00 arasında sürecek olan Etkinlik Dünyası Oyunu için de geçerlidir.
  • Burada yazılı kurallar, açıklamalar, ödüller gerek görüldüğü takdirde Destek Birimi tarafından değiştirilebilir.
  • Etkinlik Dünyası geçici bir dünya olup, etkinlik sonunda oyun karakteriniz bu dünyadan silinir ve karakterinize ilgili herhangi bir şeyi geri alamazsınız.
  • Etkinlik ve/veya oyun kuralların çiğneyen oyunculara ilgili yaptırımlar uygulanır, devamı durumunda etkinlikten çıkarılır.
  • Etkinlik sırasında, global ban alan oyuncular etkinlikten çıkarılmış olur ve ödül kazanamazlar.
  • Sistem tarafından sürekli olarak harici yazılım ve yasaklı eklenti kontrolü yapılacak olup, bu harici yazılım ve eklentileri aktifleştiren oyunculara ilgili yaptırımlar uygulanacaktır.
  • Etkinlik boyunca The West Genel Kuralları geçerli olup, etkinlik sunucusunda yapılan ihlaller için ilgili yaptırımlar uygulanacaktır.
  • Kazanılan ödüller sadece kazanan hesabın istediği dünyasına yüklenir. Başka hesaba aktarılamaz, hediye edilemez.

Etkinlik Dünyamızda hoş zaman geçireceğinizi, eğleneceğinizi umuyoruz. Etkinlik hakkındaki sorularınızı aşağıda bize iletebilirsiniz.

Sevgiler
The West Takımınız

Son düzenleme:

cnRxx

Üye
Uzun zamandır katılmıyorum unutmuşum açıkçası.
-Giriş yapmak için dünya açıldığı andan itibaren normal hesap ve şifremiz ile girebiliyor muyuz yoksa önden bir başvuru yapmamız gerekiyor mu?
-Normal dünyadaki külçelerimizle mi oynuyoruz sıfırdan mı başlayacak?
-Külçe ile bankaya para atmak açık mı?

Adyghe

Kıdemli Üye
Merak ettiğim bir soru var bütün tarifler verilecek mi? Görevli veya görevsiz olanlar ve ayrıca ticaret yasak olduğu için diğer ustalık sınıflarının ürünlerini nasıl temin edebiliriz?

international gold rushta ticaret yasakti ama butun ustalik urunlerini yapabiliyordun gorevler vasitasiyla ama orada kale savasi ve duello kategorileri tecrube puani ve para kategorileri vardi oyuncular parlatma tasina bubi tuzagina 20 tecrube puani veren kokteyle ve ithalat vergi sertifaikasina ulasabiliyordu ama bu etkinlikte o kategoriler olmadigi icin her ustalik urununu yapmaya gerek yok
özellikle çoğu kisi şarlatan secmisti shopta 25 lik sabun suyuna 30k vermek yerine tutun cignemesini kendisi kasiyordu
Görevlerde istenilen ustalık ürünü verilmeyecektir. Dolayısıyla ustalık seçiminizi stratejinize uygun şekilde seçiniz

koray32

Kıdemli Üye
görev kısmı hariç çok beğendim açıkçası, görevler genelde 8 saat çalış vs olduğu için böyle hız dünyalarında anlamsız oluyor. Güzel düşünülmüş tebrikler..

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Uzun zamandır katılmıyorum unutmuşum açıkçası.
-Giriş yapmak için dünya açıldığı andan itibaren normal hesap ve şifremiz ile girebiliyor muyuz yoksa önden bir başvuru yapmamız gerekiyor mu?
-Normal dünyadaki külçelerimizle mi oynuyoruz sıfırdan mı başlayacak?
-Külçe ile bankaya para atmak açık mı?
  • 12 Haziran saat 12:00'de dünya açılacak, o o zaman ilk açılış ekranındaki "Diğer Dünyalar" bölümünde görebilirsiniz ve kayıt olabilirsiniz
  • Normal hesabınızla oynadığınız için, hesabınızdaki külçeler Red Kit dünyasında da kullanılabilir
  • Evet külçe ile bankaya para atmak açık

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merak ettiğim bir soru var bütün tarifler verilecek mi? Görevli veya görevsiz olanlar ve ayrıca ticaret yasak olduğu için diğer ustalık sınıflarının ürünlerini nasıl temin edebiliriz?
Diğer ustalık ürünlerini temin edemeyeceksiniz, bizler test yaptık, diğer ustalık ürünlerine ihtiyaç duymadan yaklaşık 300 görev yapılabiliyor

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Tekrar kopyalayım dedim ;)
!!! UYARILAR !!!
  • Etkinlik süresince iş ve eylem kolaylaştırıcı, tıklama ve premium özelliklerini taklit eden komut dosyası, bot ve makro/script vb tespitine karşı çeşitli kontroller sağlanacaktır.
  • Etkinlik başında aktif script ile giriş yapanlar (Altın Gümüş Çalışması, Dobby, Düello uyarıcı gibi diğer oyunculara karşı avantaj sağlayan), uyarılmayacak, kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın 6 saatlik ceza alacaktır. Devamında bu tarz eylemlerde bulunduğu tespit edilen oyuncular herhangi bir uyarı yapılmaksızın etkinlik banı alacaklardır ve ödül alamayacaklardır.
  • Otomatik tıklama tespit edilen oyuncular derhal etkinlikten çıkarılacaktır.
  • Beslemeye yönelik hareketler her iki tarafında etkinlikten çıkarılmasına neden olur. Örn. Bir oyuncunun devamlı olarak aynı oyuncuya düello kaybederek para kaybetmesi, saldıran oyuncunun üzerinde para bulundurarak düello yapması ve kaybetmesine bağlı olarak para kaybetmesi, baygınlık koruması alan oyuncunun korumayı iptal ederek düello alması ve para kaybetmesi, 2.500$ aşan miktarlarda oyunculara kelle ödülü konulması gibi nedenler beslemeye yönelik hareketler olarak değerlendirilebilir.

Özellikle script konusundan ceza alan oyuncularımız olursa, itirazları kabul edilmeyecektir, zira sistem bulguları çok nettir.

Adyghe

Kıdemli Üye
Beslemeye yönelik hareketler her iki tarafında etkinlikten çıkarılmasına neden olur. Örn. Bir oyuncunun devamlı olarak aynı oyuncuya düello kaybederek para kaybetmesi, saldıran oyuncunun üzerinde para bulundurarak düello yapması ve kaybetmesine bağlı olarak para kaybetmesi, baygınlık koruması alan oyuncunun korumayı iptal ederek düello alması ve para kaybetmesi,
Şimdi bu kural çok rahat suistimal edilebilecek bir durum aslında. Örneğin ben birisini sevmiyorum ve üstümde parayla sürekli düello atıp kaybediyorum. Burada düello yiyen kişinin bir suçu yok ki. Sırf sevmediğimden onun da ödül kazanmasını engellemek adına ikimizi de banlatabilir diye düşünüyorum bu durumu. Önlemi alınır inşallah :D

Tekrar kopyalayım dedim ;)
!!! UYARILAR !!!
  • Etkinlik süresince iş ve eylem kolaylaştırıcı, tıklama ve premium özelliklerini taklit eden komut dosyası, bot ve makro/script vb tespitine karşı çeşitli kontroller sağlanacaktır.
  • Etkinlik başında aktif script ile giriş yapanlar (Altın Gümüş Çalışması, Dobby, Düello uyarıcı gibi diğer oyunculara karşı avantaj sağlayan), uyarılmayacak, kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın 6 saatlik ceza alacaktır. Devamında bu tarz eylemlerde bulunduğu tespit edilen oyuncular herhangi bir uyarı yapılmaksızın etkinlik banı alacaklardır ve ödül alamayacaklardır.
  • Otomatik tıklama tespit edilen oyuncular derhal etkinlikten çıkarılacaktır.
  • Beslemeye yönelik hareketler her iki tarafında etkinlikten çıkarılmasına neden olur. Örn. Bir oyuncunun devamlı olarak aynı oyuncuya düello kaybederek para kaybetmesi, saldıran oyuncunun üzerinde para bulundurarak düello yapması ve kaybetmesine bağlı olarak para kaybetmesi, baygınlık koruması alan oyuncunun korumayı iptal ederek düello alması ve para kaybetmesi, 2.500$ aşan miktarlarda oyunculara kelle ödülü konulması gibi nedenler beslemeye yönelik hareketler olarak değerlendirilebilir.

Özellikle script konusundan ceza alan oyuncularımız olursa, itirazları kabul edilmeyecektir, zira sistem bulguları çok nettir.
Besleme hakkında bi sorum olacak. Şimdi ben düellodan pek anlamam... Düelloda çok iyi bi oyuncu gün boyunca beni baymıyacak şekilde sürekli bana düello atsa ve bu sırada ben sürekli kazandığım parayı bana düello atan oyuncuya kaybetsem besliyor sayılacağım ? Karşı koysam ne her türlü beni yener düellodan anlayan biri... Düello kategorisi yok zaten yasaklayın geçin.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Besleme hakkında bi sorum olacak. Şimdi ben düellodan pek anlamam... Düelloda çok iyi bi oyuncu gün boyunca beni baymıyacak şekilde sürekli bana düello atsa ve bu sırada ben sürekli kazandığım parayı bana düello atan oyuncuya kaybetsem besliyor sayılacağım ? Karşı koysam ne her türlü beni yener düellodan anlayan biri... Düello kategorisi yok zaten yasaklayın geçin.
Üzerinde para taşımamak, en yakın rakibini baymak ve bu sayede avantaj sağlamak da bir strateji olacaktır mutlaka. Bir de düello gerektiren görevler var.
Ancak söylediğiniz şekildeki durumlar için detaylı inceleme mutlaka yapılacaktır.

Üzerinde para taşımamak, en yakın rakibini baymak ve bu sayede avantaj sağlamak da bir strateji olacaktır mutlaka. Bir de düello gerektiren görevler var.
Ancak söylediğiniz şekildeki durumlar için detaylı inceleme mutlaka yapılacaktır.
Yanii ben düello sevmeyen rakiplerimi takip etmeyen biri olacağım kesinlikle... İlk katıldığım red kitte sanırım hiç düello kazanmışlığım yoktu ve 200 civarı kaybetmiştim gibi hatırlıyorum :) Ne kadar umrumda olmadığını siz tahmin edin :D Hatta bunun için birkaç kişi beni düello beslemesiyle suçlamıştı ki hiç umrumda değil o yüzden kimin suçladığını bile hatırlamıyorum...

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
Yanii ben düello sevmeyen rakiplerimi takip etmeyen biri olacağım kesinlikle... İlk katıldığım red kitte sanırım hiç düello kazanmışlığım yoktu ve 200 civarı kaybetmiştim gibi hatırlıyorum :) Ne kadar umrumda olmadığını siz tahmin edin :D Hatta bunun için birkaç kişi beni düello beslemesiyle suçlamıştı ki hiç umrumda değil o yüzden kimin suçladığını bile hatırlamıyorum...
Endişe etmenize gerek yok, paranızı yatırdıktan sonra kasabadan ayrılabilirsiniz.
Kasabadan ayrılmak istemiyorsanız, dikkat etmeniz gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Örneğin, baygınlık sonrası koruma sürenizi sonuna kadar kullanmayıp, düello korumasını iptal ederek çalışmaya devam edip yeniden düello(lar) alarak para kaybetmeniz halinde beslemeye yönelik hareket olarak değerlendirilmesi yüksek bir ihtimal olacaktır. Oyuncularımızın düello ile rakiplerini bayıltmadan yüksek paralar kazanması da bu etkinliğin bir parçasıdır böyle bir durum karşısında devamlı düello alan oyuncu kasabadan ayrılmayıp kazanımlarının düellocu oyuncular tarafından yağmalanmasına izin veriyor ve bu oyuncunun diğer oyunculara karşı rekabet ilkesini zedelediğine kanaat getirilirse etkinlikten çıkarılır.

Mutlaka çalılar arkasında saklanan düellocular olacaktır, onlara karşı dikkatli olun ve kazanımlarınızı koruyun.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.