• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit 2023 HAZİRAN RED KİT ETKİNLİK DÜNYASI

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

cnRxx

Üye
Selamlar, herkesin eline emeğine sağlık umuyorum kazananlar en kısa sürede açıklanır.
Oyuncu: Aytarrağı

-Saat 14.41 78.452 ustalık puanı
-Saat 14.42 465.558 ustalık puanı
-Saat 14.43 490.710 ustalık puanı
-Saat 14.44 497.887 ustalık puanı
-Saat 14.45 509.695 ustalık puanı

Bunların normal bir oranda yükselmeler ise ben kendi adıma tüm oyuncu arkadaşlardan böyle bir şey için burayı rahatsız ettiğimden dolayı özür dilerim. Oyunun arayüzünden kaynaklı fotoğraflarda nick gözükmüyor ancak Admin takımımızın da belirttiği gibi oyuncuların yaptığı her işlem sistemde kolaylıkla gözükmektedir. Belirtmiş olduğum oyuncu ustalık puanlarını kasarken aynı zamanda çalışmasını da yapmış , npc düellosunu da atmaya devam etmiştir. Etkinliğe katılan herkesin ustalık puanı kasarken ne kadar uzun süre fareye aralıksız tıklamak zorunda kalındığının farkında olacaktır. Yani özetle tüm bunlar şüpheli duruma açıktır. İncelenmesi gerekmektedir. Sevgiler.

Eklentiler

• Aytarrağı 1.png
    Aytarrağı 1.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 49
  • Aytarrağı 2.png
    Aytarrağı 2.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 48
  • Aytarrağı 3.png
    Aytarrağı 3.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 48
  • Aytarrağı 4.png
    Aytarrağı 4.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 48
  • Aytarrağı 5.png
    Aytarrağı 5.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 49

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba @cnRxx ;

Gönderinizi inceleme talebi olarak dikkate alıyoruz, gerekli görülen tüm incelemeleri yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Castar7

Kıdemli Üye
Merhaba @cnRxx ;

Gönderinizi inceleme talebi olarak dikkate alıyoruz, gerekli görülen tüm incelemeleri yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Şöyle ki, ustalık ürünlerini topluca üretmeye başladığınızda envanterinize hiç bir şekilde bir kaynak girmemesi gerekiyor. Girdiği anda örneğin 3400'e yakın ustalık ürünü basmak için tıklama yaptınız envanterinize 1 tane ürün yada 1 tane eşya girse bile bu 3400 tıklama sıfırlanıyor. Yani hal böyle iken @cnRxx bahsettiği gibi oyuncu hem 15 saniye çalışama dönüp hemde haydut düello atıp bir yanda da 100k ya yakın bi anda ürün basması sizin etkinlik kurallarınız da belirttiğiniz oto tıklama vs. gibi scriptlerin kullanımını gösteriyor bariz şekilde.

Not: Dilerseniz sizde bunu test edebilirsiniz envantere eşya yahut ürün girişi olduğunda ustalık basmanın sıfırlanmasını.
yasak eklentiler ss lerde görünüyor

Şahsi fikrim ki kendim kullandığım içinde biliyorum önceden yöneticilere sorduğumda onlarda herhangi bir sorun olmayacağını ama her script gibi kullanımını önermedikleri için söyleyeyim orada kulalndığı scriptler.

TwLeoTools.
TwCalc
Invertory Reload.

Bunlar oyuncuya ne gibi bir fayda sağlıyor sence ? Dobby2 gibi oto işlem mi yaptırıyor yoksa oto tıklama mı ? :)

Fexus

Üye
Oyuna başladığımdan beri ilk defa oldu böyle bi etkinlik doğal olarak ilk defa katıldım . Etkinlikte ben baya eğlendim .Belki ilk defa deneyimlediğim içindir bilmiyorum. Ödülden önce amacında bu olması gerekiyor zaten bir oyunda . Ödül kazanan arkadaşlara şimdiden tebrikler .

Selamlar, herkesin eline emeğine sağlık umuyorum kazananlar en kısa sürede açıklanır.

Bunların normal bir oranda yükselmeler ise ben kendi adıma tüm oyuncu arkadaşlardan böyle bir şey için burayı rahatsız ettiğimden dolayı özür dilerim. Oyunun arayüzünden kaynaklı fotoğraflarda nick gözükmüyor ancak Admin takımımızın da belirttiği gibi oyuncuların yaptığı her işlem sistemde kolaylıkla gözükmektedir. Belirtmiş olduğum oyuncu ustalık puanlarını kasarken aynı zamanda çalışmasını da yapmış , npc düellosunu da atmaya devam etmiştir. Etkinliğe katılan herkesin ustalık puanı kasarken ne kadar uzun süre fareye aralıksız tıklamak zorunda kalındığının farkında olacaktır. Yani özetle tüm bunlar şüpheli
oyunu bilmeyenler daha ustalık nasıl basılır bilmeyenler bana hile iftirası atmaya çalışmış hemen iftiralarına cevap verelim
-
Saat 14.41 78.452 ustalık puanı
bu bilgi asılsız ve dolayısıyla sahtedir
benim günlerce 118k ustalık puanımın olduğunu sıralamada gören görmüştür. ve ustalık basarken aralarında bukadar kısa süreler hiç olmamıştır.
Saat 14.41 78.452 ustalık puanı SAHTE

gelelim 2. iftiraya
Belirtmiş olduğum oyuncu ustalık puanlarını kasarken aynı zamanda çalışmasını da yapmış , npc düellosunu da atmaya devam etmiştir.
hayır ustalık kasarken kesinlikle 15 saniye bir çalışma yapmadım sadece npc düellosu yapabildim npc düellosununda ustalığı basmaya engel olmadığını oyunu bilenler bilir
buda asılsız ve kanıtsız bir iftiradır

gelelim 3. iftiraya

Etkinliğe katılan herkesin ustalık puanı kasarken ne kadar uzun süre fareye aralıksız tıklamak zorunda kalındığının farkında olacaktır. Yani özetle tüm bunlar şüpheli

daha oyunu öğrenememişsin dostum sen tek tek tıklayarak ustalığını basmış olabılırsın ama bu sadece acemilerin ve yeni başlayanların yapacağı bir hata ama benden öğrenmiş ol birdaha ustalık basarken mousenin tekerleğini kullanmayı bilirsen sende seri bir şekilde ustalık basabilirsin

yaptığım hiçbirşeyde hile script vb yoktur sadece oyunun kendı mekanıklerinin izin verdiği kadarı ile yapılmıştır

herkesin eline sağlık başka redkitlerde görüşmek dileğiyle

yaptığım hiçbirşeyde hile script vb yoktur sadece oyunun kendı mekanıklerinin izin verdiği kadarı ile yapılmıştır
Değerlendirmeyi yapan kişilere,

Oyuncunun ustalık geliştirme raporlarına bakarak anlayabilirsiniz. Aynı saniyede birden çok ürün yaptıysa ve bu sayılar 2000'den fazlaysa mouse makrosu veya scriptle 2000e çektiği sayıya makroyla fazladan basmış anlamına gelmektedir.

Böyle olduğuna da ben şahidim ama tabii ki şahitliğimin yanında sistemden görebilirsiniz.

Saygılarımla.

kacak47

Üye

Bunların normal bir oranda yükselmeler ise ben kendi adıma tüm oyuncu arkadaşlardan böyle bir şey için burayı rahatsız ettiğimden dolayı özür dilerim. Oyunun arayüzünden kaynaklı fotoğraflarda nick gözükmüyor ancak Admin takımımızın da belirttiği gibi oyuncuların yaptığı her işlem sistemde kolaylıkla gözükmektedir. Belirtmiş olduğum oyuncu ustalık puanlarını kasarken aynı zamanda çalışmasını da yapmış , npc düellosunu da atmaya devam etmiştir. Etkinliğe katılan herkesin ustalık puanı kasarken ne kadar uzun süre fareye aralıksız tıklamak zorunda kalındığının farkında olacaktır. Yani özetle tüm bunlar şüpheli duruma açıktır. İncelenmesi gerekmektedir. Sevgiler.
oyunu bilmeyenler daha ustalık nasıl basılır bilmeyenler bana hile iftirası atmaya çalışmış hemen iftiralarına cevap verelim
-
bu bilgi asılsız ve dolayısıyla sahtedir
benim günlerce 118k ustalık puanımın olduğunu sıralamada gören görmüştür. ve ustalık basarken aralarında bukadar kısa süreler hiç olmamıştır.
Saat 14.41 78.452 ustalık puanı SAHTE

gelelim 2. iftiraya
Belirtmiş olduğum oyuncu ustalık puanlarını kasarken aynı zamanda çalışmasını da yapmış , npc düellosunu da atmaya devam etmiştir.
hayır ustalık kasarken kesinlikle 15 saniye bir çalışma yapmadım sadece npc düellosu yapabildim npc düellosununda ustalığı basmaya engel olmadığını oyunu bilenler bilir
buda asılsız ve kanıtsız bir iftiradır

gelelim 3. iftiraya

Etkinliğe katılan herkesin ustalık puanı kasarken ne kadar uzun süre fareye aralıksız tıklamak zorunda kalındığının farkında olacaktır. Yani özetle tüm bunlar şüpheli

daha oyunu öğrenememişsin dostum sen tek tek tıklayarak ustalığını basmış olabılırsın ama bu sadece acemilerin ve yeni başlayanların yapacağı bir hata ama benden öğrenmiş ol birdaha ustalık basarken mousenin tekerleğini kullanmayı bilirsen sende seri bir şekilde ustalık basabilirsin

herkesin eline sağlık başka redkitlerde görüşmek dileğiyle

kacak47

Üye
sistemde zaten her şey belli ama 118 kusur k ustalıgı bu sabah ben gördüm zaten sistemde belli olur..

cnRxx

Üye
Oyuncu 118k olduğunu iddia etmiş (doğru olduğunu kabul etmek zorundayız). 118k dan 509kya ulaşmak ne kadar sürer sevgili adminler? Bunun üzerine siz bir hesap açıp aynı ürünü kaç dakikada bastığınızı test edebilir misiniz? Aynı süreç içinde npc düellosu attığını kendi yazdığı cevapta söylemiştir. Dolayısı ile iftira değildir.

Yukarıda bahsettiğim test işlemini uygularken eğer uygun görülürse bir video eki de buraya eklerseniz sevinirim. Sevgiler.

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
Değerleri Oyuncularımız;

Sonuçlarla ilgili incelemelerimiz sürüyor. Bizde sonuçları hemen açıklayıp kazanan oyuncularımızı ilan etmek ve ödülleriyle kavuşturmayı isterdik ancak şikayetleri incelemek ve karara bağlamak durumundayız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.