• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

İlave Yorumlar Bekleniyor bayıldıktan sonraki zaman kısaltılması

Bu öneri sizce uygun mu, raporlansın mı?

• Evet

Oylar: 2 28,6%
  • Hayır

Oylar: 5 71,4%

• Toplam oy kullanan
    7
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SOLDEREM

Üye
Düelloda bayıldıktan sonraki zamanın 24 saat kadar olması biraz uzun geldi bana ben bu zamanın kısaltılmasının oyuncunun elinde olması yönündeyim. En azından Tüccara düello şurubu yiyeceği adı ne olursa artık bunu yedikten sonra 6 saat kısalt 100 tahvil ( yada 25 altın) malum altın pahalı o yüzden az tutuyorum :). Olurda fikrim kabul olur en azından kendi ayağımıza sıkmayalım. 12 Saat kısalt 200 tahvil yada 35 altın:) hemen düelloya devam etmek istiyorsan 50 altın :)

levis501

Kıdemli Üye
Düelloda bayıldıktan sonraki zamanın 24 saat kadar olması biraz uzun geldi bana ben bu zamanın kısaltılmasının oyuncunun elinde olması yönündeyim. En azından Tüccara düello şurubu yiyeceği adı ne olursa artık bunu yedikten sonra 6 saat kısalt 100 tahvil ( yada 25 altın) malum altın pahalı o yüzden az tutuyorum :). Olurda fikrim kabul olur en azından kendi ayağımıza sıkmayalım. 12 Saat kısalt 200 tahvil yada 35 altın:) hemen düelloya devam etmek istiyorsan 50 altın :)
Sen parayı ağaçdan topluyon galiba. Külçe fiyatlarının ne kadar olduğundan haberin yok herhalde.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bu öneri şimdilik raporlanmamıştır, oyuncularımızdan gelecek ilave yorumlar ışığında raporlanabilir veya iptal edilebilir

Skyranger

Aktif Üye
Oyuncular arası ağız dalaşı artar.Yenilen pehlivan güreşe doymaz,basar külçeyi bir daha dener, bir daha dener.Parayı basan fakiri darlar.

***300***

Kıdemli Üye
Mesela şöylede olmalı; rakibi bayılttıktan sonra, otele ışlanan rakibinin yanına koşturarak ( altın veya tahvil ile almış olduğun "buz gibi bir kova su" ) otelin kapısını tekme ile kırarak içeri girip suratına buz gibi bir kova su boşaltıp tekrar uyandırmak. Uyanan rakip neye uğradığını şaşır, sonrasında 1-2 saat boyunca rakibin düello yetenkeleri %25 Debuff şekilde düelloya açık konuma gelir. Sonra tekrar evire çevire düello atabiliriz. :D buz gibi bir kova su ürününü kullanmak 24 saatte 1 defa olarak kısıtlanabilir.

Teklif olarak sunalım bence :cool:

SOLDEREM

Üye
Görüyorum ki bilende bilmeyende sırf laf olsun diye konuşmalar mevcut. Arkadaşlar konuyu sulandırmaya gerek var mı? Açık bir şekilde yazılmış düelloda bayılan 24 saati beklemekte değil mi? Hatta 72 saat koruma mevcut biz bu süreyi oyuncu isterse düşürebilir istemez ise 24 saat bekler ister 72 saat bekler. Ben tüccardan alırım kısaltırım bu beni yada kısaltma yapanı bağlar. Konu yanlış anlaşıldı her halde...
Örnek verelim en azından. solderem saldıran x oyuncu savunan kazanan solderem bayılan x oyuncusu ve otele gitti yattı. Ama gitti item kullandı kısalttı bekleme süresini bunun kime zararı var. O zaman HP veren itemleri de kaldıralım oyundan ben adama düel atacam adam ikinci düelde bayılacakken can basacak bu mantık o mantık...

Skyranger

Aktif Üye
Oyunda bir değişiklik isteyen arkadaşlar kendilerine uygun senaryolar dışında,diğer oyunculara da etkilerini düşünmeliler.
Bazı duellocu arkadaşlar rakiplerine sadece duello atıp geçmiyorlar.Mesajlaşıp tartışyorlar ,raporunu sohbet odasında,profilinde paylaşıyor.Böyle bir iddialaşmada külçesi az olan,alamayacak olan duello atmayı bırakmak zorunda kalır,tansiyon yükselir,vır vır vır dır dır dır.

SOLDEREM

Üye
Oyunda bir değişiklik isteyen arkadaşlar kendilerine uygun senaryolar dışında,diğer oyunculara da etkilerini düşünmeliler.
Bazı duellocu arkadaşlar rakiplerine sadece duello atıp geçmiyorlar.Mesajlaşıp tartışyorlar ,raporunu sohbet odasında,profilinde paylaşıyor.Böyle bir iddialaşmada külçesi az olan,alamayacak olan duello atmayı bırakmak zorunda kalır,tansiyon yükselir,vır vır vır dır dır dır.

bu senin dediğin şu anda yapılmıyor mu zaten raporlar paylaşılmıyor mu Avatar resimlerinde sayfasında paylaşılmıyor mu oyunda altınla satılan Tonlarca envanter var Bunları Alan var alamayan var bunları itirazın var mı

solderem kardeşş sen 24 saat diyo sana uzun geliyor peki saldıran seni bayıp 72 saat saldırı koruması var
24 saati kısalt +72 saat düel korumasını kısalt diğerleri için bişey diyemem biri kısaltıp ta öteki kısalmaması sakınca olur bence yapıyorsan 2 tarafıda kısalt tek taraflı olmaz

SOLDEREM

Üye
solderem kardeşş sen 24 saat diyo sana uzun geliyor peki saldıran seni bayıp 72 saat saldırı koruması var
24 saati kısalt +72 saat düel korumasını kısalt diğerleri için bişey diyemem biri kısaltıp ta öteki kısalmaması sakınca olur bence yapıyorsan 2 tarafıda kısalt tek taraflı olmaz
Dostum bu kısaltma zaten bayılanın isteği doğrultusunda olacak. Yani mal senin kullanmak yada kullanmamak sana bağlı. Ben düelloda bayıldım zaten korumam var ama yine düello yapmak istiyorum neden beklemek zorundayım.

Dostum bu kısaltma zaten bayılanın isteği doğrultusunda olacak. Yani mal senin kullanmak yada kullanmamak sana bağlı. Ben düelloda bayıldım zaten korumam var ama yine düello yapmak istiyorum neden beklemek zorundayım.
broo dediğini anladım bende diyomki sen bayıldın 24 saat koruman var ee peki seni bayıltana haksızlık olmazmı ondada 72 saat koruma var asıl sorun burda zaten sen 24 bitince düel atarken bayan kişi 72 saat düel atamaycak biz bunu anlatıyoz senin 24 saatini 20 saat yada aşaa inermi bilmem eger inerse saldıran kişininde uygun bir zaman düzeyine inmesi lazım

SOLDEREM

Üye
broo dediğini anladım bende diyomki sen bayıldın 24 saat koruman var ee peki seni bayıltana haksızlık olmazmı ondada 72 saat koruma var asıl sorun burda zaten sen 24 bitince düel atarken bayan kişi 72 saat düel atamaycak biz bunu anlatıyoz senin 24 saatini 20 saat yada aşaa inermi bilmem eger inerse saldıran kişininde uygun bir zaman düzeyine inmesi lazım
Birşey mi kaçırdım acaba beni bayıltan kişi 72 saat bana saldıramıyor mu? Yanlış anlamadıysam x kişisi bana saldırdı ve beni bayılttı ve bana 72 saat saldırı atamıyor mu??????

Durum
Konu yanıtlara kapalı.