• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

İlave Yorumlar Bekleniyor Düellolarda item düşmesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

SOLDEREM

Üye
Benim önerim yapılan düellolarda tecrübe puanın yanı sıra kazan tarafın item kazanması yönünde. Konuyu açmam gerekirse çalışmalarda yapılan çalışma sonucu hem item hem para hem tecrübe alınıyor. Düello kazanına basit itemler kazanılması dahilinde ekleme yapılabilir.
örn;

SOLDEREM düelloyu kazandı, 1122 normal ve 340 düello tecrübesi elde etti. Kazandığı 11 dolar üzerinden SOLDEREM, düellocu bonusu sayesinde 1 dolar ek gelir elde etti. Suzi Brown, 161 düello tecrübesi kaybetti. tp tamam ama para yok. Burada pamuk, tel tomar vb gibi itemler kazanmak olsa yada ustalık tarifleri kazanılsa tahvilde olur :)

akin1

Kıdemli Üye
Nalları diken oyuncunun üstündeki eşyalardan istediğini alabilmelisin. Gerçek hayatta olsa ihtiyacı olmayacak :D

Not: Ölü soyuculuk oyunun bir parçası.

ozi76

Aktif Üye
Nalları diken oyuncunun üstündeki eşyalardan istediğini alabilmelisin. Gerçek hayatta olsa ihtiyacı olmayacak :D

Not: Ölü soyuculuk oyunun bir parçası.
sandık gibi bişey olması lazım onun dışındakileri de düelloda ya da bayıldığında kaybetmen gayet gerçekçi olur. Neticede gerçek hayatta da her şeyi üstünde taşımıyorsun

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Bu öneri şimdilik raporlanmamıştır, oyuncularımızdan gelecek ilave yorumlar ışığında raporlanabilir veya iptal edilebilir

düelde item düşme olayını pek yapacaklarını sanmıyorum düel ayrıdır çalışmalar ayrıdır yani çalışmalardan item düşerse düelde item yerine tecrübe puanı artırmaya gidilebilir oldu olacak kilise yaparkende item benzeri şeyler düşssün yada kale yada macera bence olmaz bu benim fikrim

Skyranger

Aktif Üye
Her duellocunun hayali bu olsa gerek.10dk.da bir ürün ,eşya düşsün.
Bu kabul görecek bir şey değil.Eğer kabul edilirse bir süre sonra birileri neden daha nitelikli ürün eşya düşmüyor diye buraya yazar.
Çalışmalardan da duello tecrübesi isteyen çıkar mı?

levis501

Kıdemli Üye
Her duellocunun hayali bu olsa gerek.10dk.da bir ürün ,eşya düşsün.
Bu kabul görecek bir şey değil.Eğer kabul edilirse bir süre sonra birileri neden daha nitelikli ürün eşya düşmüyor diye buraya yazar.
Çalışmalardan da duello tecrübesi isteyen çıkar mı?
Herkes saçma bişeyler istiyor madem onu da ben isteyem. Çalışmalardan düello tecrübesi istiyorum :p

SOLDEREM

Üye
Ürün ve item neden düelloyu kaybedenden düşsün. Sistem verebilir. Yukarıda yazıldığı gibi kale savaşlarında parlak itemler oyuncudan mı alınıyordu. Ya laf olsun da yazalım çizelim ama icraata gelince topuk.

devilltown

Kıdemli Üye
Ürün ve item neden düelloyu kaybedenden düşsün. Sistem verebilir. Yukarıda yazıldığı gibi kale savaşlarında parlak itemler oyuncudan mı alınıyordu. Ya laf olsun da yazalım çizelim ama icraata gelince topuk.
eskıden parlak eşya değil çelik-ahşap sandık düşerdı kale savaşalarında ve her oyuncuya değil belli bir algoritma içersinde sadece ilk turda bayılana doktor çantası istisnasız verilirdi..kaldıkı inno cimrileşti kşmseye günahını vermez

akin1

Kıdemli Üye

***300***

Kıdemli Üye
Bunu neden görmedim aceba diye düşünüyorum, buz gibi bir kova su bence harika fikir :D. Fikir güzelde bağımsızlıkta atı mı külçeyle satsak silahı mı diye düşünenlere anlatamayız, bence silahı külçeyle satsınlar 3 parça daha çok külçe ister.:p
Benim de o an şaka ile karışık aklıma geldi temellendirince aşırı keyifli oyun deneyimi sunar bence o ürün... Ama 10-15 yıl sonra belki görürüz umudu ile diyelim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.