• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - OCAK 2022 OYUNU

Castar7

Kıdemli Üye
çok eğlencelik bir şahıssın sen... sana bir fıkra yazayım daha da eğlen...

İki kör, karşılıklı “dolma” yiyorlarmış...
Körlerden biri, diğer köre, “fırça” dozajında bir ses tonuyla demiş ki;
“Dolmaları çift çift yemekten utanmıyor musun?”
“Suçlanan kör” demiş ki;
“Allah’tan kork be adam!.. Sen kör, ben kör!.. Dolmaları çift çift yediğimi de nereden çıkardın?”
“Suçlayan kör” cevap vermiş;
“Ben çift çift yiyorum da!”

Valla ben onu bunu bilmem şikayetler edilmeden önce hem ustalıkta aynı zamanda da İnşaattan sıralamaya oynuyordun. Biz şikayet ettiğimizi açıkladıktan sonra ne olduysa bir anda ustalık sıralamasından da düştün inşaat sıralamasından da 1 lik ten geri kaldın. Anlayan anladı bir haltlar çevirdiğini istediğin kadar burada komik olmaya çalış ;)

devilltown

Kıdemli Üye
çok eğlencelik bir şahıssın sen... sana bir fıkra yazayım daha da eğlen...

İki kör, karşılıklı “dolma” yiyorlarmış...
Körlerden biri, diğer köre, “fırça” dozajında bir ses tonuyla demiş ki;
“Dolmaları çift çift yemekten utanmıyor musun?”
“Suçlanan kör” demiş ki;
“Allah’tan kork be adam!.. Sen kör, ben kör!.. Dolmaları çift çift yediğimi de nereden çıkardın?”
“Suçlayan kör” cevap vermiş;
“Ben çift çift yiyorum da!”

şimdi bradan neyi anlamamız lazım ..
evet yapıyorum ama sen benı nasıl gördün yoksa sendemı yapıyorsunmu demek istemiş??

Jr.Ewing

Üye
evet yapıyorum ama sen benı nasıl gördün yoksa sendemı yapıyorsunmu demek istemiş??

Anlayana sivrisinek saz... Anlamayana davul zurna az... (Atasözleri yıllarca önce yafff hadi bugün bi söz uyduralım da yüzyıllarca söylensin diye olmamış... Böyle durumları yaşamışlar ve bu sözleri bize miras bırakmışlar)

devilltown

Kıdemli Üye
Anlayana sivrisinek saz... Anlamayana davul zurna az... (Atasözleri yıllarca önce yafff hadi bugün bi söz uyduralım da yüzyıllarca söylensin diye olmamış... Böyle durumları yaşamışlar ve bu sözleri bize miras bırakmışlar)

işte aydınlat bizi demekkı sen kör 1sin castara kör2 dıyorsun cift cift yersen dememkı onunda çift yedıgını düşünuyorsun ..yapmayın bu işleri yahu :)
bu arada ne davulun sesini severım ne sivrisinegın vızıltısını

The West Etkinlik Yöneticiliği Kovboyluğuna,

Ustalık için ürün üretimlerinde 4 gün bekleme süresi saçma ve kaldırılması gerekiyor. Toplam 40 gün sürecek hızlı dünyada 4 gün bekleme süresini kovboylar olarak kabul etmiyoruz.
Ustalık ürün üretim bekleme süresinin kaldırılmasını arz ederim.

Castar7

Kıdemli Üye

Buradan anlamamız gereken Metin aga arkadaş diyor ki; siz benim tekerime çomak soktunuz bende sizin tekerinize çomak sokucam diyor lakin gel gör ki anca vızıldıyor baş ağrıtıyor başka bir olayı yok :p :D

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
The West Etkinlik Yöneticiliği Kovboyluğuna,

Ustalık için ürün üretimlerinde 4 gün bekleme süresi saçma ve kaldırılması gerekiyor. Toplam 40 gün sürecek hızlı dünyada 4 gün bekleme süresini kovboylar olarak kabul etmiyoruz.
Ustalık ürün üretim bekleme süresinin kaldırılmasını arz ederim.
Maalesef bu oyun genel tasarımı ile ilgili bir durum, bunu düzenleme şansımız bulunmamaktadır

Castar7

Kıdemli Üye
nasıl bulunmamakta ver bana açayım

Nasıl bir üslup bu? nereden buluyorsunuz bu tarzda konuşma cesaretini?
Nasıl bir üslup bu? nereden buluyorsunuz bu tarzda konuşma cesaretini?

Hakaret nerede var üslupta bir sakıncası yok açıkça belirtmiş demek ki adamın bildiği bişeyler var kodlamaya dair. Yönetime saygımız sonsuz, cesaretimiz doğuştan! Yaptığımızı söyle ki yapmadığımızı bilelim...

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,

Bir görevin biritilme şartlarında yabancılara satılan veya yabancılardan alaınan eşyalarla ilgili bir gereksinim varsa, o görevler Red Kit dünyası için devam ettirilemeyecek görevlerdir. Bu durum tüm oyuncularımız için geçerli olacağından, oyuncularımız arasında bir fark yaratmayacaktır.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar
Red Kit dünyasında her kale savaşından sonra şikayetler almaktayız. Anlaşarak bir kalede iki tarafa bölünerek hasar ve savulma puanı kasmak, karşıdaki daha fazla hasar alsın diye ona göre bir setle kale savaşına katılmak, anlaşmalı olarak bayrağı almak/vermek vs.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, bizim her kale savaşını kontrol etmek gibi bir durumumuz söz konusu değil. Kale Savaşlarında besleme durumuna karar vermek zordur ve genelde besleme konusu da süregelen bir durum olarak değerlendirilir, dolayısıyla şikayetlerinizi inceliyoruz ancak birebir şu kurala aykırıdır demek pek kolay değil. Anlaşılan şu ki, bir kasabanın stratejisine başka bir kasaba başka türlü bir strateji ile cevap veriyor. Kurallarımızda kasaba üyeleri kale savaşlarında farklı taraflarda oynayamaz, ilk önce saklanıp sonra saldıramaz, kale savaşlarında sadece şu şu setleri giyebilir, şu kadar turdan önce bayrağa gidemez vs gibi konular yoktur. Oyuncuların adil bir rakabet içine girerek oynayacağı tahmin edilerek kurallar koyulmuş...

Bizler 5 hafta boyunca oyuncularımız eğlensin, yüksek bonuslarla tatlı bir rekabete girsin, güzel zaman geçirsin diye etkinlik açtık ama görünen şu ki, Red Kit Dünyası bir çatışma ortamına döndü, bunu görmek gerçekten üzücü. Diğer yapılacak Red Kit Etkinliklerinde bu durumlar göz önüne alınarak etkinlik planlaması yapılacaktır.

devilltown

Kıdemli Üye
Merhaba Kovboylar
Red Kit dünyasında her kale savaşından sonra şikayetler almaktayız. Anlaşarak bir kalede iki tarafa bölünerek hasar ve savulma puanı kasmak, karşıdaki daha fazla hasar alsın diye ona göre bir setle kale savaşına katılmak, anlaşmalı olarak bayrağı almak/vermek vs.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum, bizim her kale savaşını kontrol etmek gibi bir durumumuz söz konusu değil. Kale Savaşlarında besleme durumuna karar vermek zordur ve genelde besleme konusu da süregelen bir durum olarak değerlendirilir, dolayısıyla şikayetlerinizi inceliyoruz ancak birebir şu kurala aykırıdır demek pek kolay değil. Anlaşılan şu ki, bir kasabanın stratejisine başka bir kasaba başka türlü bir strateji ile cevap veriyor. Kurallarımızda kasaba üyeleri kale savaşlarında farklı taraflarda oynayamaz, ilk önce saklanıp sonra saldıramaz, kale savaşlarınsa sadece şu şu setleri giyebilir, şu kadar turdan önce bayrağa gidemez vs gibi konular yoktur. Oyuncuların adil bir rakabet içine girerek oynayacağı tahmin edilerek kurallar koyulmuş...

Bizler 5 hafta boyunca oyuncularımız eğlensin, yüksek bonuslarla tatlı bir rekabete girsin, güzel zaman geçirsin diye etkinlik açtık ama görünen şu ki, Red Kit Dünyası bir çatışma ortamına döndü, bunu görmek gerçekten üzücü. Diğer yapılacak Red Kit Etkinliklerinde bu durumlar göz önüne alınarak etkinlik planlması yapılacaktır.

ve konuya açıklık geitrdiğiniz için teşekkrüler..çünki ilk şikayetcı olanlardan biri bendim..1 oyuncu üzerıne krurlan stratejiye karşı geliştirdiğimiz strateji rakip tarafın hosuna gitmedi bu olagan bızlerde ilk savaşdan beri bazı olaylara muzdarip kaldık ve kendi içimizde karşı hamle yapıyoruz..
RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER..
keşke bu çirkin davranışlara ihtıyac olmasaydı ama WESTFORT.yuklenırse hep beraber objektıf bir şekılde ilk savaştan son savaşa kadar izlememız mumkun olacaktır..tavrımız 3 oyuncunun yaptıgı abiyane tabir ile kurmaca ve hileye dayanıklı 1 tank ve hasarcı 1 tarafa 1 tank dıger taraf gecerek skor yaptırıldıgını kendı bakış acımız ile degerlendırdık.. sordugumuzda boyel bir eşy olamdıgını tamamen tesaduf oldugunu belırttıler 1tesaduf 2 tesaduf ama savaşalrın%90 da aynı sey olunca hıc bıze hakvermeyecegını düşündüğümüz oyuncular bile evet haksızlıga ugradınız şimdi bzide size destek olacagız dedii..ve rahatsız olan varsa önce şapkasını önune koyup bız ne yaptık neye sebeb verdık dıye düşünmeli..

***300***

Kıdemli Üye
Bizim birliğimize karşı yapılan hamleleri gayet ne şekilde görmüş olduk. İçeri sızma girişimlerini bertaraf ettik. Sandılar ki biz uyduk ve durumu fark etmedik. Ancak rakipleri bir bir kendi silahları ile vurup düşürdüğümüz zaman hazımsızlık ile sonuçlanan davranışlar sergilenmeye başlandı. Biz yolumuza daha güçlü bir şekilde devam ettik ve etmeye devam edeceğiz. Cenk meydanı pusludur, yürekler ise tuzludur. Hadi yiğitler cepheye!