• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Etkinlik Yöneticisi

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba Kovboylar,
The West TR takımının bir parçası olmak ister misiniz? Ekibimize Etkinlik Yöneticisi alınacaktır.

Görev Tanımı:
  • Forum, Oyun İçi etkinlikler ve Etkinlik Dünyası için yeni fikirler üretmek
  • Düzenli olarak Etkinlik Takvimini hazırlamak
  • Etkinlikleri ve sonuçlarını koordine etmek
  • Etkinlik ödüllerinin yüklenmesine yardımcı olmak
Eğer
  • 18 yaşını doldurmuşsanız,
  • Herhangi bir Innogames oyununda ağır ceza almadıysanız,
  • Daha önce takımda görev almadıysanız,
  • Yeteri kadar oyun bilginiz var ise,
  • Göreviniz için aktif şekilde PC başında yeterli zamanı ayırabilecekseniz,
  • İyi derecede okuma-anlama İngilizce seviyesine sahipseniz,
  • Innogmames iç prosedürlerine ve gizlilik kurallarına sıkı sıkıya uyabilecekseniz,
Takım ruhunu ve yardım etmenin mutluluğunu yaşamak için sizleri bekliyoruz.

Buraya tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Değerlendirmeler yapıldıktan sonra, başvurusu olumlu bulunan oyuncularımızla Skype/Discord/Zoom aracılığı ile sesli ön görüşme yapılacaktır.

Deadwood22

Kıdemli Üye
Yeni gelicek arkadaş eski etkinlikleri iyi incelesin. İlk hataya göz yumarız, diğerlerinde göz açarız.. Tabii 1 2 hata yapsın da keyfimiz yerine gelsin sıkılıyoruz :p

Deleted User - 879027

Guest
Yeni gelicek arkadaş eski etkinlikleri iyi incelesin. İlk hataya göz yumarız, diğerlerinde göz açarız.. Tabii 1 2 hata yapsın da keyfimiz yerine gelsin sıkılıyoruz :p
Oyun bu zihniyet yüzünden bir avuç insanla oynanıyor zaten. Henüz yeni yönetici gelmemiş, ortada fol yok yumurta yok taşlamaya başlamışsınız. İşin trajikomik tarafı da şu, oynadığınız oyunun kendinize ziyan olması için birilerinden yanlış bekliyorsunuz. neden?

Deadwood22

Kıdemli Üye
Oyun bu zihniyet yüzünden bir avuç insanla oynanıyor zaten. Henüz yeni yönetici gelmemiş, ortada fol yok yumurta yok taşlamaya başlamışsınız. İşin trajikomik tarafı da şu, oynadığınız oyunun kendinize ziyan olması için birilerinden yanlış bekliyorsunuz. neden?
Oyun zaman ve emek vermeye yetecek kalitede değil, bir avuç insanla oynanmasının sebebi bu. Zevkler tartışılmaz, ben foruma girdiğimde tartışma okumak istiyorum fakat el ele verip 23 nisan halkası oluşturduğunuzda da müdahale etmiyorum. Yani yönetim işini yapıyor ben işimi..

Deleted User - 879027

Guest
Oyun zaman ve emek vermeye yetecek kalitede değil, bir avuç insanla oynanmasının sebebi bu. Zevkler tartışılmaz, ben foruma girdiğimde tartışma okumak istiyorum fakat el ele verip 23 nisan halkası oluşturduğunuzda da müdahale etmiyorum. Yani yönetim işini yapıyor ben işimi..
Kaos arıyorsan twitter kullan, her tt altında beslenebileceğin yorumlar görürsün. burası oyun platformu ve bildiğin gibi az oyuncusu olan bir platform. bizim yapmamız gereken nasıl daha fazla keyif alırız diye düşünmek tartışma ortamlarına zemin hazırlamak değil.

Bu kaan yikama yağlama islerine bayılır yonetimi mi yagliyor simdide
Önce edilen lafa bakıyorum sonra kimin söylediğine. Kendini geliştirmemiş ve benliğine saygısı olmayan birinin beni böyle yermesi üzerine tartıştığımız konudan da komik. Önce konuşmayı, sonra okumayı, nihayetinde anlayıp kavrama yetilerini geliştirirsen saygı içerisinde fikirlerini dinler ve cevabımı veririm. Yani anlayacağın dile çevireyim istersen:
Senin klasın ben değilim ve burası da takıldığın kahvehanelerden biri değil :)

Deadwood22

Kıdemli Üye
Kaos arıyorsan twitter kullan, her tt altında beslenebileceğin yorumlar görürsün. burası oyun platformu ve bildiğin gibi az oyuncusu olan bir platform. bizim yapmamız gereken nasıl daha fazla keyif alırız diye düşünmek tartışma ortamlarına zemin hazırlamak değil.
Hangi platformda kaos arayacağımı maalesef keyfim karar veriyor ona yapıcak bir şey yok :) Daha fazla keyif almanın yolunu oyuncuların düşünmesine gerek yok. Oyun geliştirilir reklam ve yatırım yapılırsa diğer inno oyunları gibi, oyun zaten keyifli hale gelicektir.

Castar7

Kıdemli Üye
Zaza dayı (@devilltown) gençliğini d9da cirit atarak geçirdi, şimdilerde ihtiyarladığına bakma @Castar7 bunlar vadide pusuya yatan eski kurtlardan.

vadiye pus indikten sonra kurt değil kurda attığı adıma bile güvenmez ;)

Bu tarz eski oyuncuların çok pis huyu var yeni gelen oyuncuları vs. hep sindirmek istiyorlar o enginnn enginnn tecrübelerine dayanarak maalesef forumun aktifliğini bunlar baltalıyor..

akin1

Kıdemli Üye
Ben, senin gibi düşünmüyorum @Castar7, @devilltown yıllardır arkadaşım. O, etkinlik sevici birisi değil, etkinlik dostlarınıda sevmez şahsen etkinlik bitince arkadaşlıktan çıkaranlar benimde gözümde 1 saatlik çalışma kadar değerlidir o yüzden bende sevmem.
"Once Upon A Time in Deadwood
O zamanlarda bir kovboy gezerdi, hızlı ve öfkeliydi cenazeciyle anlaşmış her tabuttan komisyon alıyordu, batı tarzı tabancasını yükseltmiş benim diyene aman vermiyordu. En sonunda Deadwood çorak topraklara döndü oda atını gün batımına doğru sürdü."

Ben @devilltown un iyiliğini gördümde kötülüğünü görmedim, ona saygım ve hürmetim vardır.
Malesef herkes, herkesle iyi anlaşacak diye de bir kural yok.

Castar7

Kıdemli Üye
Ben kötü bir insan olarak tanımlamıyorum ki onu yahut kötü hırsız vs. gibi asla bir tanımlamada bulunmadım. Daha çok nasıl anlatsam toksit ifadeleri var yeni oyuncular olsun başka konular olsun sürekli bi negatif veriyor hiç olumlu bir şey paylaştığını bir şeyi beğendiğini görmedim enteresan bir kişilik ki bunu ona defalarca ifade ettim. Yoksa dediğin gibi herhangi birisini kötü yahut iyi olarak yargılamak yada itham etmek bizim vazifemiz değil.