• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Oyun Gelişimi ile ilgili Öneri Başlığı

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili kovboylar
Bu alan oyun gelişimi için öneriler alanı olup, sadece ilgili mesajlarınıza cevap verilmektedir.

byşerif

Üye
daha önceki fikir yazımda herkesin 2 karakter hesabı yasal olsun yazmıştım yetersiz buldum,
4 tane hesabı yasal olsun -asker - işçi- maceracı -düellocu-

devilltown

Kıdemli Üye
TÜRK serverinde multiye iltimas gecılıyor sanırım fakat ingiliz serverinde böyle bir uygulama yok..başımıza geldı multı dıyerek 2 hesabıda süresız kapattılar..
kaldıkı TR de böyle 2 hesapdan şüphelenen varsa isim versinki ona göre işlem yapılsın

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
TÜRK serverinde multiye iltimas gecılıyor sanırım fakat ingiliz serverinde böyle bir uygulama yok..başımıza geldı multı dıyerek 2 hesabıda süresız kapattılar..
kaldıkı TR de böyle 2 hesapdan şüphelenen varsa isim versinki ona göre işlem yapılsın
tabii ki böyle bir iltimas söz konusu değil. Sistemsel bulgularımızın bize gösterdiği her durumda ilgili yaptırım uygulanır

koray32

Kıdemli Üye
valla her savaş o multi bu multi dıye kafa şişiriyorlar bence hazır yeni ADMIN lerde goreve başlamış kaç oyuncu varkı TR de komple süzgecden gecırın ADMİN lerede ısınma turu olsun
Hahaha onun yerine salondaki yazılara cp atsınlar yav o daha önem arz ediyor, hesap satışı multi falan serbest artık trde sadece dile getiremiyorlar

cnRxx

Üye
Tecrübe puanı ve experience from jobs. Çeviri yaparken biraz daha dikkatli olursanız iyi olur.

Eklentiler

• Colorado.png
    Colorado.png
    94,9 KB · Görüntüleme: 10
  • TRR.png
    TRR.png
    195,6 KB · Görüntüleme: 10

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Tecrübe puanı ve experience from jobs. Çeviri yaparken biraz daha dikkatli olursanız iyi olur.
evet oyunun başından beri olan tercüme maalesef, siz de seneler sonra farketmişsiniz, harika teşekkürler.
bu durum son bonuslarla beraber düzeltildi, ancak bir sonraki güncellemede yansıyacak. Bonus sadece çalışmalardan gelendir.

avare-mu

Aktif Üye
evet oyunun başından beri olan tercüme maalesef, siz de seneler sonra farketmişsiniz, harika teşekkürler.
bu durum son bonuslarla beraber düzeltildi, ancak bir sonraki güncellemede yansıyacak. Bonus sadece çalışmalardan gelendir.

Oyunun gelişmesi için öncelikli olarak oyuncular ile olan iletişimin geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Oyuncuların uygun bir dil ile taleplerini dile getirmeleri ve uyarıda bulunmalarına alaycı bir üslupla yanıt verilmesi maalesef oyunun gelişimini olumsuz etkiliyor.
Bu konuda bir çalışma yapar mısınız ?

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Oyunun gelişmesi için öncelikli olarak oyuncular ile olan iletişimin geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Oyuncuların uygun bir dil ile taleplerini dile getirmeleri ve uyarıda bulunmalarına alaycı bir üslupla yanıt verilmesi maalesef oyunun gelişimini olumsuz etkiliyor.
Bu konuda bir çalışma yapar mısınız ?
Sayın Oyuncumuz,
Oyuncularımızın oyun içindeki hataları dile getiriş tarzından daha farklı bir tarzla cevap verilmemiştir. Dolayısıyla oyun gelişimini olumsuz etkilememiştir. İlginiz için teşekkür ederiz.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
[item=2734000] kodlu "FENER" ürününü adını "LAMBA" olarak değiştirilse daha doğru olur diye düşünüyorum. @sleeplesslady
teşekkürler, ancak görseli inceledim aslında fener görünümünde, lamba olarak da değiştirilebilir tabii ama oyunumuzda "lamba" görev eşyası var [item=1703000]. Mümkün olduğunca aynı isimlerinden kaçınıyoruz.