• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Ramazan Bayramı Kutlu Olsun

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
RAMAZANBAYRAM2023.jpg

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Byaramda, tüm dünyalarımızda aşağıdaki bonuslar geçerli olacaktır:

+150% çalışma ücreti
+150% tecrübe puanı
+150% çalışma motivasyonu
+150% ürün bulma şansı

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu sene Ramazan Bayramına denk geldiği için, bu sene bonusumuzu arife gününden başlatıyoruz. Yani bonuslar 20/04/2023 00:00 - 24/04/2022 03:59 arası geçerli olacaktır

Nastar7

Yeni Üye
Byaramda, tüm dünyalarımızda aşağıdaki bonuslar geçerli olacaktır:

+150% çalışma ücreti
+150% tecrübe puanı
+150% çalışma motivasyonu
+150% ürün bulma şansı

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bu sene Ramazan Bayramına denk geldiği için, bu sene bonusumuzu arife gününden başlatıyoruz. Yani bonuslar 20/04/2023 00:00 - 24/04/2022 03:59 arası geçerli olacaktır

Eşya düşürme şansı ?

DeepFearr

Aktif Üye
Çok iyi hatırlıyorum önceki bayram bonusları hız ve dinlenme gibi çokta gerekli olmayan bonuslarla birlikte 6-7 tane bonus vardı şimdi ise milli ve dini bayramın peş peşe gelmesine rağmen eşya şans bonusunu listede göremedim acaba bu da tıpkı eventlerin azaltılması gibi innonun merkez yönetim kararlarıyla alakalı bir şey mi ?

+şimdi aklıma geldi önceden bu bonusların yanında ''Çalışma puanı bonusu'' falan vardı o günleri hatırlayınca üzüldüm doğrusu.

Son düzenleme:

Nastar7

Yeni Üye
Çok iyi hatırlıyorum önceki bayram bonusları hız ve dinlenme gibi çokta gerekli olmayan bonuslarla birlikte 6-7 tane bonus vardı şimdi ise milli ve dini bayramın peş peşe gelmesine rağmen eşya şans bonusunu listede göremedim acaba bu da tıpkı eventlerin azaltılması gibi innonun merkez yönetim kararlarıyla alakalı bir şey mi ?

+şimdi aklıma geldi önceden bu bonusların yanında ''Çalışma puanı bonusu'' falan vardı o günleri hatırlayınca üzüldüm doğrusu.

Eskiden bu tarz bonuslar sağlanırken evet dediğin gibi Çalışma Puanı, Eşya Düşürme Şansı, Hız Bonusu, Hayat Puanı Hızlı Doldurma Bonusu, gibi pek çok bonuslar ekleniyordu.

Ki kendileri de biliyor oyuncuların pek çoğu bu tarz bonusların geldiği gün oyun içi parasını veya tecrübe puanını toplar çoğu oyuncu zamanı el verdikçe online olur ve oyuna vakit ayırıp bir şeyleri elde etmeye çalışır.

Buradan @sleeplesslady hanıma iletelim maalesef ki bizler beceriksiz bir etkinlik yöneticisi olamadığımız için oyun hesabımızı karakterimizi Yönetim Tarafından doldurtamıyoruz anca böyle bonuslu günler geldiğinde vs. bir şeyler toplamaya çalışıyoruz bilginiz olsun :) Malum oyun ve oyuna dair pek bir şey bilmediğiniz için bu konuda da biz yardımcı olalım tekrardan :)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi

Sayın Oyuncumuz,
Geçen seneden beri her bayram düzenli bonus uygulaması yapıyoruz. Ancak vu uygulamalar maalesef bizim kararımızla olmuyor. Merkezimizden 4 adet bonus onayımız var ve bunun doğrultusunda siz oyuncularımıza her bayram bonuslarımızı iketiyoruz. Sanırım sizin hatırladığınız çok bonuslar eskilerde kalmış, zira Innonun ara ar ia genel olarak tüm ülkelerde uyguladığı bonuslar da 4 adet ve %25 civarında oluyor.

Nastar7

Yeni Üye
EN serverda sadece saçma bir random hafta sonu bonusunda bile eşya düşürme şansı bonusu ekleniyor. Kusura bakmayın ama en ufak bir şey de bile her konuyu anında merkeze bağlamanız ne derece samimi bunu anlamış değilim. Her olayda her konuda her şeyi hemen merkeze bağlıyorsunuz.

Sizin hatırladığınız çok eski dediğiniz bonuslar ise 2 yıl öncesinin buyurun linkleri;

Kusura bakmayın ama şu oyuna yönetime foruma zerre özen göstermiyorsunuz, bunu da kalkıp zor zamanlar yada vakit bulamamaya vs. bağlamayın. Tekrar belirtiyorum eğer bu oyuna oyuncularının verdiğini emeği ciddiyeti samimiyeti vermeyecek göstermeyecekseniz orada o koltukta oturmaya devam etmeyin. Hem yalan yanlış konuşuyorsunuz hemde hala yersiz ithamlarda bulunuyorsunuz.

Son olarak fark etmedik sanmayın işinize gelene cevap verip işinize gelmeyene cevap vermiyorsunuz, bu kadar korkak olmayın kimse sizi durduk yere eleştirmiyor yargılamıyor yaptıklarınız yapamadıklarınız ortada.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
İlgili cevaplar verilmiştir. 4 adet bonusumuz vardır, güle güle kullanın. Herkese mutlu bayramlar dileriz

DeepFearr

Aktif Üye
İlgili cevaplar verilmiştir. 4 adet bonusumuz vardır, güle güle kullanın. Herkese mutlu bayramlar dileriz
Peki akşama kadar bu 4 bonus hakkında anket açamaz mıyız ?
gerek oyundaki salon1 de gerek burada olayı duyan bazı oyuncular ÇP bonusu talep ediyor malum yeni seviye gelince herkesin yeteneği kilisede veya son zamanlarda aramıza bir çok yeni oyuncu katıldı ÇP olmadan verimli bir şekilde ne tecrübe puanı kazanabilirler ne de dolar...

Nastar7

Yeni Üye
gerek oyundaki salon1 de gerek burada olayı duyan bazı oyuncular ÇP bonusu talep ediyor malum yeni seviye gelince herkesin yeteneği kilisede veya son zamanlarda aramıza bir çok yeni oyuncu katıldı ÇP olmadan verimli bir şekilde ne tecrübe puanı kazanabilirler ne de dolar...

Sence açar mı Deep? şunun şu laflarına sözlerine tavırlarına baksana. Oyundan azıcık anlasana bilgisi ilgisi olsa zaten daha biz talep etmeden çp ekler şans bonusu ekler.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
açalım, tüm bonusları sıralayayım, 4 tane seçsin oyuncularımız

anket açıldı arkadaşlar isteyen istediğini alsın 4 tane secenek sececek hala ne uzatıldı bu konu anlamış değilim ya peki hiç verilmeseydi nolacakdu hava alacakdı herkes yönetimini düşünmesi yeterli bee amma uzattınız şu bonus olayını bu konu bukadar tantana yapılcaksa yönetimin yerinde ben olsam hiç vermem kimseninde başı ağrımaz :)

Son düzenleme:

akin1

Kıdemli Üye
Buraya yazılanları okuyunca bir arkadaş çp bonusu neden yok demiş (haklı olabilir), diğer bir arkadaşta eşya bonusu neden yok demiş(haklı olabilir). Biliyorsunuz bir dönem yönetim ekibinin içinde bulundum ve her şeyin dışarıdan bakıldığı gibi yada düşündüğümüz gibi olmadığını bilmenizi isterim. Yönetimdekilerde her şeyden önce insan ve son zamanlarda forumdaki her konuda beceriksiz, yapamıyorsan ayrıl tarzında saldırgan bir üslupla yazmanız hakkınız mi? Bir konuda haklı olmak bize hakaret etme hakkı mı veriyor? Daha düne kadar awe savaşları tekrar açılsın diye çok konuşulmuş çok istenmişti ancak botlara karşı awe savaşları için mars namı diğer zeka bu konuyu oyuncular için tekrar hayata geçirdi ve birçok savaş hazırladı ancak gerek awe savaşlarını gerekse de düello etkinliğini hayata geçiren zeka bir savaş yüzünden harcandı, çünkü ben özellikle bir kesmin harcanması gerektiğini istediğini düşünüyorum. Açıkçası ben insana, insan gibi davranışa değer veririm ve bu güzide insanların bu tarz üslupları haketmediklerine inanıyorum. Foruma ne zaman baksam yeni her konuda saldırgan bir üslup görüyorum. Kendi açımdan değerlendirirsem bu bonuslarda benim açımdan zarar çünkü ben bayramda geziyorum ve weste zaman ayıramıyorum. Neden bonuslar bayramdan sonra verilmiyor da bayramda veriliyor, bende buna itiraz ediyorum bonuslar bayramdan sonra verilsin bende bonusla oyunun tadını çıkarayım!

Adyghe

Kıdemli Üye
Buraya yazılanları okuyunca bir arkadaş çp bonusu neden yok demiş (haklı olabilir), diğer bir arkadaşta eşya bonusu neden yok demiş(haklı olabilir). Biliyorsunuz bir dönem yönetim ekibinin içinde bulundum ve her şeyin dışarıdan bakıldığı gibi yada düşündüğümüz gibi olmadığını bilmenizi isterim. Yönetimdekilerde her şeyden önce insan ve son zamanlarda forumdaki her konuda beceriksiz, yapamıyorsan ayrıl tarzında saldırgan bir üslupla yazmanız hakkınız mi? Bir konuda haklı olmak bize hakaret etme hakkı mı veriyor? Daha düne kadar awe savaşları tekrar açılsın diye çok konuşulmuş çok istenmişti ancak botlara karşı awe savaşları için mars namı diğer zeka bu konuyu oyuncular için tekrar hayata geçirdi ve birçok savaş hazırladı ancak gerek awe savaşlarını gerekse de düello etkinliğini hayata geçiren zeka bir savaş yüzünden harcandı, çünkü ben özellikle bir kesmin harcanması gerektiğini istediğini düşünüyorum. Açıkçası ben insana, insan gibi davranışa değer veririm ve bu güzide insanların bu tarz üslupları haketmediklerine inanıyorum. Foruma ne zaman baksam yeni her konuda saldırgan bir üslup görüyorum. Kendi açımdan değerlendirirsem bu bonuslarda benim açımdan zarar çünkü ben bayramda geziyorum ve weste zaman ayıramıyorum. Neden bonuslar bayramdan sonra verilmiyor da bayramda veriliyor, bende buna itiraz ediyorum bonuslar bayramdan sonra verilsin bende bonusla oyunun tadını çıkarayım!
Bu cümleye kesinlikle katılıyorum, seversin veya sevmezsin ona kimse bir şey diyemez ama 8 ay boyunca düzenli awesomia savaşı oldu oyuncuların yararına. Her ay düzenlemen düello etkinliklerini saymıyorum bile. Bundan önceki CM olan lachryma atılan ticketlara bile 3 gün sonra cevap veriyordu. Çabuk unutuldu. :)

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
yegenım AWESOMIA savaşlarını @Mars getırdı yenıden hayata gecırdı demen hariö bir cok satırda haklılık payın var.ama @Mars bir savaş için değil hatada ısrar ettıgı için üstü üste savaş saatlerı yada erken yada geç açmalro gibi problemlerın insan kaynaklı oldugu ,ç,n istifasu istendi.. hatta cıkıp evet hata yaptım deseydi o kadar tepkıde almazdı SCRIPT hatası o bu gibi saçma sapan mazeretler uydurdugu için o tepkıyı kendısı yarattı.. ha bu arada inan bonus o bu vallahı umrumda değil hatta TR kapatsa cok daha iyi olacak ınno en azından külçe bonusu falan gelmez :)