• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Basladıgımda Tek İsim Şehir Kurmak Olurdu Kurmaya Hiç Vermeden Glistirirdm Sehiri İlk Düello Attıgım Adamın İsmini Bile Hatırlıorum:)(İlk Baslayan Üyelerden Sayılmam Ama Yinede Baya Arkadasm Vardı Basladıgımda Sadece D1 Vardı Yani Az Eskiyim:)

DeletedUser1849

Guest
Açıldıktan sonra yaklaşık bir buçuk ay sonra filan başlamıştım ve ilk 30 de bıraktım oyunu x)

DeletedUser

Guest
bende 30 da bıraktım sonra yeniden haydaaaaa en yüksekler 25-30 du sanıtrım

DeletedUser

Guest
zaten eski konulara iyi bakan lar onları tanır mesela optik var o da Cafe The West'in kurucusu

DeletedUser

Guest
bar the west i ben ie swat131 kurmuştu baya iş yaptı sonra kapandı ama ben eskilerden fotoyu hatırlıyom forumda sonra ader01 ölümsüz...

DeletedUser374

Guest
ben ilk başladığımda 700 üncüydüm ama şimdi 250 lerdeyim ama şunu söleyeyim benim sıralamayla işimyok ben düeloma bakarım muhabbetime bakarım aslalar gibi
68 level çarım var içinde bastonum olsun keskin oduncu baltam asil binici botum var bunlar bana yeter

DeletedUser1103

Guest
bar the west i ben ie swat131 kurmuştu baya iş yaptı sonra kapandı ama ben eskilerden fotoyu hatırlıyom forumda sonra ader01 ölümsüz...

beni eskiler -sinan1997- ile tanır bak hatta ona girip msj yaziiim resmi görünce hatırlarsınız :D

pöff şifreyi unutmuşum giremiom:D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1103

Guest
The westin ilk oyuncularından biri artıq yoq beyler ii oyunlar........

DeletedUser

Guest
bende ilk oyuncularından biriyim 100kişi varken kayıt olmuştum :) ama artık hiç eğlencesi çıkmıo oyunun : (

DeletedUser135

Guest
Bu konuyu kaçırdığım kötü olmuş, bende eskilerdenim
zamanında konuyu açan arkadaşlarımızla beraber bende başvurmuştum ancak alınmamıştım, seneler geçti, şimdi bu konuya bir moderator olarak yazıyorum :) bende diğer yoldaşlar gibi oyuna başladığımda sadece D1 vardı ve hiçbirşey bilmiyorduk :D gerçekten güzel günlerdi, tek eğlence kaynağımız hala devam eden "The West Topic Rekoru" konusuydu :D biz başlatmıştık
Eskiden baya tanındığımız için çok zevkliydi şimdi yaşlı kurtların şöhreti gitmiş :) önceden ben moderator olmadığım halde, bana "Efsane Moderator" ismini takmışlar :D halbuki moderator değildim o zamanlar, profilime tıkladığınızda hala ilk sayfalarda beykoz kardeşimle olan yazışmalarımızı görebilirsiniz :) güzel günlerdi...şimdi artık çoğu emektar yok, onların emek verdiği emanetleri yıllar sonra bizler omuzluyoruz, geride kalanlara layık olmak dileğiyle ;)
Saygılar... The West'in Unutulmayan Efsaneleri...!
T.T.K.