• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2834

Guest
Aferim sizlere. Hepiniz tecrübeli oyuncularsınız. :) Tebrik ederim. Ben başladığımda The West'in T'si bile yoktu. Innogames daha bu oyunu tasarlıyorlardı.

DeletedUser1103

Guest
ßen Başladağımda 12 kişi vardı :D yani Nec 1 lwl di en yüksek oydu ztn :D

DeletedUser

Guest
bende eskilerdenim 2 yıldır oynuyorum ,şehrimizin ilk adı JÖN TÜRKLER di adını kalmizde hala yaşatmaktayız...

sonra zamnsız kovboylara katıldık :D

ilk zamanlar yetenekleri yanlış dağıtmıştım az para harcamadım :D

DeletedUser

Guest
ben bu oyuna başladıktan 1 gün sonra foruma başladım ve egrimo ve elessar falan hiç yoktu şehir beyi,h3llsing,katze falan vardı ama galiba beni yeni geldi sanıolar :D

ya kardeş sen ne diyon bunlar dahah yeni adamlar o zmanlar beykoz ben sinan1997 king veritas alp hoca vb. vardı :)

DeletedUser

Guest
bende eskilerdenim 2 yıldır oynuyorum ,şehrimizin ilk adı JÖN TÜRKLER di adını kalmizde hala yaşatmaktayız...

sonra zamnsız kovboylara katıldık :D

ilk zamanlar yetenekleri yanlış dağıtmıştım az para harcamadım :D

ya hep sallıyorsunuz aaa :D türk serveri açılalı daha 2 yıl olmadıki :) 1,5 yıl falan oldu :)

DeletedUser2834

Guest
Ben oynamaya başladığımda daha Zet bile yoktu. Bunlar sonradan geldi. Hatta Innogames yeni gruptu. Yeni yeni boy göstermeye başladılar.

DeletedUser1103

Guest
birde -UnderTaker- Vardı çok ii düellocuydu savas... bilmem ne fln vardı şimdi hatırlayamacam küsüratları:D

DeletedUser

Guest
the west giriş sayfasına gir bak

© 2007 - 2010 InnoGames GmbH
:)

DeletedUser

Guest
ha pardon şimdi hatırladım 15 aralık gibi bişeydi oyuna katılalı 2008 15 aralık gibi

DeletedUser1103

Guest
Kardeşim Innogames açıldığı gibi oyunu kuracak hali yok ya ayrıca kayıt ola tıkla başka dünya seç e tıkla bütün dünyaların açılış tarihi var öğrende gel...

DeletedUser1103

Guest
Tarihi Hatırlamıyorum ama Nc 1 Lwl olduğuna göre Muhtemelen 31 ekimdir...

DeletedUser3573

Guest
yav bence eskiler d1 de ilk 5 şehiri hatırlayanlardır.Onları hatırlayan eskidir arkadaşım..:)

DeletedUser116

Guest
Ekim 2008'den beri devam eden macera eskiler eskileri tanır...:cool:

Forumu geç öğrenip kayıt olsamda Dünya-1 kayıt bilgilerim incelenirse Tr serverinin ilk gününde Dünya-1 e kayıt olduğum görülür

Eskilerden hatırlayamadığımız olursa affola...