• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

The-West'in İlk Oyuncuları, El Kaldırın

• Konuyu başlatan Policijska
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1849

Guest
Outlaws,Ergenekon Destanı bunlar untulmaz tabi.Genelde seviyeli ve saygılı rakip ve dostlardı.

DeletedUser1849

Guest
ßen hatırlamıyorum Caracallayı zaten.Forumda mod olduğunu biliyorum bir gün konu açtı gitti. :)

DeletedUser116

Guest
Cara'yla The-West Türkiye açılmadan 1 ay kadar önce yabancı serverde başlayıp oyunu araştırdık kurcaladık püf noktaları kaptık

The-West Türkiye'nin açılmasını bekliyorduk ve ilk gün abone olduk

Ve hala buradayız o cevap yazmıyor belki ama takip ediyor ben biliyorum:)

Tek efsanem ustam Caracallaya selamlar - saygılar...

DeletedUser

Guest
Cara'yla The-West Türkiye açılmadan 1 ay kadar önce yabancı serverde başlayıp oyunu araştırdık kurcaladık püf noktaları kaptık

The-West Türkiye'nin açılmasını bekliyorduk ve ilk gün abone olduk

Ve hala buradayız o cevap yazmıyor belki ama takip ediyor ben biliyorum:)

Tek efsanem ustam Caracallaya selamlar - saygılar...

oyunda iyidi ama muattap oldugun zaman çok havalı cevaplar veriyordu.Ama severdim kendisini

DeletedUser

Guest
caracalla çok sevdiğim ve saygı duyduğum bi abimde gidişine en çok üzülenlerden biriyim çoğu isan banlarından dolayı ona kızardı ama kimseye haksızlık etmemiştir sevdiğinide,sevmediğinide kurallar dahilinde ayırmazdı.

DeletedUser3573

Guest
Ben ilk şehirleri hatırlıyorum hatta daha kurulmamıştı...

Arda47 di nick hatırlayanlar bilir belki. İlk şehirim pohenıix ti.Eray abimiz sağ olsun aldı.Maceracıydım... Geliştiğim yer -Uygurlar- dı.O zamanlar en belalılar WOA vardı. Birde kurtlar vadisi.

Beykoz abimiz zaten hatırlamamak mümkün değil.6 lvl ken görmüştüm onları oyun açıldı 12 13 gün onra ben gelmiştim öyle yani...:cool:

DeletedUser374

Guest
Ben ilk şehirleri hatırlıyorum hatta daha kurulmamıştı...

Arda47 di nick hatırlayanlar bilir belki. İlk şehirim pohenıix ti.Eray abimiz sağ olsun aldı.Maceracıydım... Geliştiğim yer -Uygurlar- dı.O zamanlar en belalılar WOA vardı. Birde kurtlar vadisi.

Beykoz abimiz zaten hatırlamamak mümkün değil.6 lvl ken görmüştüm onları oyun açıldı 12 13 gün onra ben gelmiştim öyle yani...:cool:

Wolfes of Anatoli yadanmı bahsediyorsun woa derken heyt be ne günlerdi yaklaşık 6 kişiydik 1 ay kadar sürede 100 e yakın baygın yapmıştık :D birde tektek profilimize yazardık onları... ve efsane silahım keskin machate :D 259 vurduğumda ne kadar çok sevindiydim...

DeletedUser3573

Guest
Wolfes of Anatoli yadanmı bahsediyorsun woa derken heyt be ne günlerdi yaklaşık 6 kişiydik 1 ay kadar sürede 100 e yakın baygın yapmıştık :D birde tektek profilimize yazardık onları... ve efsane silahım keskin machate :D 259 vurduğumda ne kadar çok sevindiydim...

Eskiyim demiştim Mesut hemen atladı:D Amma gnlerdi Sen Tr.Chatlaksx sonra kezzap ama biz sonradan geldik.Biri daha vardı onu hatırlayamadım.Göktürklerin kurcusuydu.:huh:

DeletedUser

Guest
ben başladığımda oyun iki-üç günlük başlamıştı şansa raslamıştım :)

aynen benim de öyleydi baktım kimsecikler yok çıktım oyundfan sildim hesabı şimdi yine buradayım bırakamadım o zamanlar kaleler yoktu kasabların ismi şehirdi yni çalışma<lar yoktu insan sıkılıyodu

DeletedUser

Guest
Ben başladığımda sanırım 2-3 gün olmuştu. Ama net hatırlamıyorum.
Başladığımda ilk 6 sıra çekişme içindeydi. Ama şimdi onlardan eser yok.
Free takılıyordum. Sonra 40 - 45 LvL olduğumda bir arkadaşımın gazıyla oyunu daha ilgili oynamaya başladım ve epeyce gerilerden gelip ilk 10'a girmiştim.

O günlerdeki o oyun hazzı daha bir başkaydı.

DeletedUser

Guest
Yakında bu eskilerden kimse kalmayacak(bir ikisi harici :))Oyunu resmen premiumsuzlar için oynanmayacak hale getiriyorlar.Bir arkadaş şöyle demişti:
Yeni sürümle adminler oyun 1. si olur diğer herkes oyuna para yatırmaktan biter gider böylece Tr serveri kapanır :)

DeletedUser3573

Guest
hell sen anti tavşan olmak la beraber anti the-west in geçeceği sözler söylüyon :cık:

tabi şaka yapıyomda.Preminyumsuz oynayanlar bence daha sağlamlar olucak zaten ilk zamanlarda preminyum olur sonra bunlarda yavaşça azalır.Olay olan preminyum aga..:cool:

Benim oyunu bırakmayacağım kesin bunu söyliyeyim.B oyunu bırakıcağıma meriç nehirinden atlarım daha iyi...

DeletedUser

Guest
oyunun eskilerimeşhurdur mesela the west bar vardı bir zamanlar tabi bu topik ti ama baya güzeldi swat131 le kurmuştuk

DeletedUser

Guest
bende eskilerdenim türk serveri açıldığından 3-4 gün sonra kayıt oldum die hatırlıyorum:)

DeletedUser

Guest
ben bu oyuna başladıktan 1 gün sonra foruma başladım ve egrimo ve elessar falan hiç yoktu şehir beyi,h3llsing,katze falan vardı ama galiba beni yeni geldi sanıolar :D