• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

RED KİT - TEMANI VE KONSEPTİNİ SEÇ

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

RED KİT KONSEPTİNİ SEÇ

• Toplam oy kullanan
    48
  • Anket kapalı .

koray32

Kıdemli Üye
Keşke anket açık olsaydı açıkçası görmeyi çok isterdim düelloya oy verip anlaşmalı düel için 1 ay sonra burda yönetimle tonla kavga edicek 3-5 kişiyi. Ama cm biz aslında anlaşmamıştık da yok ben kurma setiyle dalıyorsam başkaları da o anda bana dalabilirdi de bilmem neydi de . Canlandı yani gözümde

Yapmayın böyle etkinlikler. Her şeyden önce bir kere sistemin güvenilirliği yok; eski adminlerin sadece bizim bildiğimiz vukuatlarından hesabına para kaçırmalar falan olduğu bir oyun ortamında yine birilerinin şirket eliyle oyun içi avatajlı konuma getirilmesi beni son derece rahatsız ediyor açıkçası.

Omni

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba @koray32 ;

Anket konusundaki endişenizi arkadaşlarımla paylaştım, gerekirse tekrardan düzenlenmesi yapılabilir. Konunun takipçisi olabilirsiniz.

Omni

Aktif Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba @Carl Grimes ;

Endişenizi anlıyorum ancak bizler, elimizden geldiği kadar şeffaf bir politika güdüyoruz. Şu düzenlediğimiz anketle dahi sizlere seçim şansı tanıyarak istediğiniz bir yapıda etkinlik düzenlenmesini tercih edebiliyor olmanız oyuncularımızın istek, görüş ve önerilerine verdiğimiz değerin naçizane bir parçasıdır.
Oyuncular arasında alışılagelmiş bir takım fikir ve inançları yıkmak için her zaman adil bir oyun etkinliği ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu konuda elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isterim. Görev aldığımız günden bu zamana kadar bu ilke ile hareket ettik ve bu ilkeyide koruyacağız.

devilltown

Kıdemli Üye
düello konusunda hemen hemen tüm oyuncuların aklında bu şüphe var @Omni anketin eski anketelrde oldugu gibi oy verenlerin açık görülmesi şeffaflık ilkesi adına cok önemlı bunu ilk anket acıldıgında dile getimiştim. yani o anketi yenilemek o kadar zor bir şey değil anket yeniden oy kullanıcıları görüntülenecek şekilde yapılabilir..

DeletedUser10256

Guest
düello konusunda hemen hemen tüm oyuncuların aklında bu şüphe var @Omni anketin eski anketelrde oldugu gibi oy verenlerin açık görülmesi şeffaflık ilkesi adına cok önemlı bunu ilk anket acıldıgında dile getimiştim. yani o anketi yenilemek o kadar zor bir şey değil anket yeniden oy kullanıcıları görüntülenecek şekilde yapılabilir..
Anketimizi oylar kullanıldıktan sonra oyların herkese görünür şeklinde değiştiremiyoruz. Bu sebeple anketimiz oyların herkese görünür olduğu şekliyle tekrar oylamaya sunulacaktır.

DeletedUser10256

Guest
C - KLASİK KATEGORİ SİSTEM
TOPLULUK ÖDÜLLERİ

Kasabalar SıralamasıÖDÜLLER - ÜYE BAŞINA*
1.SIRAEn fazla 250 TAHVİL (Altın Mektup)
2.SIRAEn fazla 250 TAHVİL (Altın Mektup)
3.SIRAEn fazla 250 TAHVİL (Altın Mektup)
*Klasik Sistem konseptinde kasaba üye sayısına göre üye başına düşen tahvil miktarı değişkenlik gösterebilir.

Bireysel Ödüller

SıraBaşarıUstalıkDüellolarKale Savaşı
(Toplamda En yüksek hasar)
Kale Savaşı
(Toplamda En yüksek alınan isabet + savulma)
TecrübeİnşaatMacera
12x El Gringo Eşyası2x El Gringo Eşyası2x El Gringo Eşyası2x El Gringo Eşyası2x El Gringo Eşyası2x El gringo eşyası6x Cortez Set Parçası
Hızlı Gonzales Unvanı
2400 Külçe400 Külçe400 Külçe400 Külçe400 Külçe400 Külçe3x Cortez Set Parçası
Hızlı Gonzales Unvanı
3100 Külçe
2x Fal Kurabiyesi

100 Külçe
2x Fal Kurabiyesi
100 Külçe
2x Fal Kurabiyesi
100 Külçe
2x Fal Kurabiyesi
100 Külçe
2x Fal Kurabiyesi
100 Külçe
2x Fal Kurabiyesi
2x Cortez Set Parçasıx2 Fal kurabiyesi
Diğer Ödüller

Çalışmalardan elde edilen en yüksek satın alma değerine sahip öğe:
  1. 3 Günlük Vip Bonus

Bankadaki en yüksek para:
  1. 3 Günlük Vip Bonus
Klasik kategori sistemi toplam 3000 külçe olacak şekilde güncellenmiştir.

devilltown

Kıdemli Üye
artırmanız hoş olmuş ama 2.cıye 300 3.cuye 200 olarak dagıtılsa verılecek emege karsılık daha iyi olur gibi..
ve ANKET son katılım tarıhını belırtırsenız daha iyi olacak

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
bu anket ne zaman sonlanacak 3 defadır soruyoruz özelliklemi tarih belirtmıyorsunuz..özel bir sebeb yada bir beklenenmi var??

Son düzenleme:

DeletedUser10256

Guest
bu anket ne zaman sonlanacak 3 defadır soruyoruz özelliklemi tarih belirtmıyorsunuz..özel bir sebeb yada bir beklenenmi var??
Anketimizin amacı genel tüm oyuncu kitlemize örneklem oluşturmaktır.Toplam 30-40 oy bandı sunucularımız için güzel bir örneklem oluşturur.Bu yüzden anketimizde toplam kullanılan oy sayısı daha belirleyicidir.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

devilltown

Kıdemli Üye
Anketimizin amacı genel tüm oyuncu kitlemize örneklem oluşturmaktır.Toplam 30-40 oy bandı sunucularımız için güzel bir örneklem oluşturur.Bu yüzden anketimizde toplam kullanılan oy sayısı daha belirleyicidir.
tmm zaman kavramı yokmu 3 gun 5 gun 1 hafta ona göre oylara bakarak bizde konsep sececgız belkı son gun daha netleştırıcı olur dıye yani 39.cuyu bekleyıp 40.cı olaım teşekkurler..

DeletedUser10256

Guest
Anketimiz 23 Temmuz 2022 20:25 saatinde kapanacaktır.
Oylarınızı kullanmayı geciktirmeyin kovboylar...

ozi76

Aktif Üye
Madem ki yarın saat 8.25 te oylamalar kapanacak o zaman ben kafamdaki soruları soruyorum :D

Öncelikle Kale odaklı Red-Kitten başlıyorum.

1. Kale savaşlarını yöneticiler izleyecek mi ?
2. Kale savaşlarını oyuncular mı yöneticiler mi açacak ?
3. Kale savaşlarında bilerek puan veren ve alan takım diskalifiye edilecek mi ?
4. 1 günde kaç kale savaşı olacak ?

Düello ile devam ediyorum

1. Düellolarda oyuncuların üstündeki setler şikayetsiz takip edilecek mi ?
2. Düellolarda Kışla veya otele adam kalkıp başkasına puan kazandırıp tekrar otele veya kışlaya yatması şikayetsiz tespit edilecek mi ?
3. Düellolarda noel belsnickel gibi uyuma setleriyle düello yapanlar şikayetsiz tespit edilebilecek mi ?
4. Düellolarda sürekli savunma setiyle gezip başkasına kendini saldırtarak puan kasanlar şikayetsiz tespit edilebilecek mi ?

Klasik ile devam ediyorum

1. Oto tıklamacılar şikayetsiz tespit edilebilecek mi ?
2. Kalede noel ile hasar savulma kasanlar şikayetsiz tespit edilebilecek mi ?
3. Ticaret ve Banka transferi yasak dediniz, kelle ödülü üzerinden para aktarımı şikayetsiz tespit edilebilecek mi ?

Bu soruları herkes için adaletli bir Red Kit istediğim için soruyorum. Cevaplarınızı merakla bekliyorum :)