• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Oyun Gelişimi ile ilgili Öneri Başlığı

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Yasaklı olmayan script listesi yaparmısınız
Sayın Oyuncumuz,
Belirttiğim gibi Innogames, 3 taraf yazılımlarının (bot-script-makro vs) hepsini yasaklamıştır.
Ancak özellikle başka oyuncular arasında avantaj sağlayan tüm scriptler (altın gümüş çalışması, düello haber verici, çalışmaları otomatik olarak arka arkaya sıralayanlar ve benzeri scriptler) bazında yaptırımlar daha ciddidir.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Jhon ASTOR silah set ve at set külçe ile tekrar satışa ne zaman tahmini ne zaman gelir. Favori itemlerin sürekli satışa gelmesi gerektiğini öneriyorum :) bu oyunu oynayan kitle sürekli başlayıp bırakan kitle olduğu için kaçırabiliyor @sleeplesslady
2022'ye ait premium setler için 2023'de mart gibi satış olmuştu, tekrarı hakkında şu anda bize ulaşmış bir bilgi yok ama John Astor premium parçaları için haftaşık raporumuzda talep iletiriz.

akin1

Kıdemli Üye
Merhaba @sleeplesslady, isimsiz görevinde neler oluyor "Yakalanan kanun kaçakları: 5/5" istiyor hadi bunu yapabiliriz, arkadaşlarımızı biraz incitiriz ama "Düelloda karşı tarafı bayılttı: 5/5" bunu nasıl yapalım, böyle görevler için bot aktif botlar olsa olmaz mı? ürün toplayan, kilise kuran arkadaşlarımı üzmek istemiyorum, düellocularda beni dövüyor.

devilltown

Kıdemli Üye
d1 de kaossssssssssssssssssssss zamanı şimdiden uyarayım 1 kişi ister isim yazsın ister genelde konuşsun ucuza mal bırakmam..
herkes her oyuncu alma hakkına sahip CM yazdıgı bakii HIRSIZLIK yasal hırsıza hırsız dersen 24 saat korayın başka bır şey için yazdıgını tekrarlıyayım
KILIÇLAR ÇEKİLSİN D1 DE KAOS ZAMANI

devilltown

Kıdemli Üye
Yeni adminler göreve ne zaman başlayacak belki adil insanlardır
bu iyi dileğine anadoludan bir atasözü ile katılayım
''AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER'' bugun aldıgın kendı aramızdaki şakalaşmaya verılen CP cm nin nasıl bir ekip amaçladığını gösterır. yeni göreve gelecekleri tenzi ederek söyluyorum..
inşallah onlar CM hanımefendi(!)gibi hırsıza soyguncuya yol vermemeyi adet edinirler ve oyunculların hakkını hukukunu korumayı vazife edinirler

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
duel listesınde npc 1 2 3 4 5 ... diye bır suru bot var onları kaldırır mısınız
tüm NPCler, tüm dünyalarda, düello listenizde görünmemesi amacıyla, kasabalardan çıkarılmıştır. NPC savunmalı awesomia etkinliği zamanında tekrar kasabaya alındığında, yine görebileceksiniz maalesef.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Merhaba @sleeplesslady, isimsiz görevinde neler oluyor "Yakalanan kanun kaçakları: 5/5" istiyor hadi bunu yapabiliriz, arkadaşlarımızı biraz incitiriz ama "Düelloda karşı tarafı bayılttı: 5/5" bunu nasıl yapalım, böyle görevler için bot aktif botlar olsa olmaz mı? ürün toplayan, kilise kuran arkadaşlarımı üzmek istemiyorum, düellocularda beni dövüyor.
üzgünüm, aktif düello botlarını bayıltmayı deneyeceksiniz veya başka oyuncuları üzmek zorunda kalacaksınız. Görevler tüm ülke sunucuları için aynıdır

mysteriaaa

Yeni Üye
2022'ye ait premium setler için 2023'de mart gibi satış olmuştu, tekrarı hakkında şu anda bize ulaşmış bir bilgi yok ama John Astor premium parçaları için haftaşık raporumuzda talep iletiriz.
birde john sousa silah set külçeye bunuda tekrar talep eder misiniz birlik subayı gibi kale savaşlarında ön plana çıkacak silah setlerin tekrar külçeyle satışa gelmesi gerekiyor.

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
birde john sousa silah set külçeye bunuda tekrar talep eder misiniz birlik subayı gibi kale savaşlarında ön plana çıkacak silah setlerin tekrar külçeyle satışa gelmesi gerekiyor.
Sousa silah setini daha önce talep ettik ve aslında kabul de edildi ancak 2023 senesi içinde tekrar satışa konmasının erken olduğu belirtildi. Bu sene satışlardan birinde gelecektir.