• Merhaba Kovboy!
    Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Red Kit ETKİNLİK DÜNYASI - KLASİK RED KİT - KASIM 2022

• Konuyu başlatan DeletedUser10256
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser10256

Guest
ustalık katagorisi şuan en zorlu olan katagorı neden burada 2.ci ve 3.cü üvey evlat muamelesi goruyor??
diğer katagorılerde külçe ve set eşyası ustalıkda 3 günlük vip??
Sayın @devilltown
Kategoriler arasında zorluk derecesi farkı yoktur çünkü yarışmamızın kazananları puan usulü değil sıralama usulü belirleniyor.Ustalık kategorisinde de diğer kategorilerde olduğu gibi diğer rakiplerinize göre en iyi olmak asıl belirleyicidir.

Ustalık kategorisinin ödül farklılığı konusuysa ödül kotamızla alakalı bir durum. ödül kotamız tüm kategorilerilerin 2. Ve 3.lerine hem etkinlik eşyası ve külçeyi verimli verebilecek kadar değil, maalesef bu sebeple ustalık kategorisine ustalıkla ilgili olan çalışma ürünleri,ustalık ürünleri ve ayrıca 3 günlük vip bonusları verdik.

bybrutus

Üye
Binlerce rapor arasından tarifle ilgili raporu bulmak çok zor değil mi? Mesela ben bir sürü tarif topladım. Değiştirebileceksem sizi de daha az uğraştırmak adına toplu değiştirmek isterim. Ama bunun için raporları nasıl eleyeceğim? Raporları filtreleme seçeneği de yok malumunuz...

DeletedUser10256

Guest
Klasik olacak dendi düelloyla alakam pek olmadığından bunu bekliyordum sırf kale için ama kale yok. Olmaması üzücü olmuş sırf kale savaşı için bekliyordum red kiti :(
Değerli oyuncumuz @Adyghe
Kale savaşı kategorisi daha önce bir kez uygulandı fakat kale savaşı kategorisiyle alakalı çok fazla şikayet aldık.

Bu yüzden
Kale savaşı kategorisi :
Hem katılım esasına göre
Hem anket usülüne göre oyuncularımıza daha önce 2 kez sunuldu fakat ikisinde de yeterli katılım ve yeterli oy sağlanmadı.

Ödül kotamız redkit için sınırlı olduğu için bu redkitimiz de kale savaşı kategorisini maaalesef alamadık.

DeletedUser10256

Guest
2.cilere verılcek ödül herkesın ulaşabileceği bir ödül olmamalı örnegin FUTBOL HAYRAN SETİ BATI CUMA SETİ VS. GİBİ PARCALAR OLMALIDIR BİRDE BU oto TIKLAMA MAKRO YAZILIMA BİR ÇÖZÜM BULMALISINIZ ..
Sayın @devilltown
Bahsettiğiniz setleri biz de vermek isteriz fakat bahsettiğiniz setler , redkit ödül kotasında bulunmuyor.Bu setler özel izinle alınabiliyor. Bahsettiğiniz setleri özel izinle almak içinde o sunucunun bazı sayısal kriterlerinin yüksek olması gerekiyor. Türkiye sunucumuz için özel ödülleri talep ediyoruz fakat olumlu dönüş almamız için kriterlerimiz yetersiz kalıyor.

watsuki

Üye
Eski Takım Üyesi
Merhaba @bybrutus

Tarif/talimat değişiklikleri, bugün saat 15:30'dan sonra bulunan tarif/talimatlar için geçerli olmasına karar verilmiştir. Bunun asıl sebebi bazı oyuncular ustalığına uygun olmayan tarif/talimatları paraya çevirmek için satarken bazı oyuncuların ise tarif/talimatları envanterinde tutmasından kaynaklanmaktadır. Hal böyle iken oyuncular arasında yeni bir hakkaniyetsizliğin doğmaması için 15:30'dan itibaren bulunan tarif/talimatlar seviyesine uygun tarif/talimatlarla değiştirilmektedir. Bunun tespitide ancak rapor kontrolü ile yapılabilmektedir.

Değiştirmek istediğiniz tarif/talimatları ister tek tek istersenizde toplu olarak raporları ile birlikte destek hattımızdan iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

devilltown

Kıdemli Üye
Değerli oyuncumuz @Adyghe
Kale savaşı kategorisi daha önce bir kez uygulandı fakat kale savaşı kategorisiyle alakalı çok fazla şikayet aldık.

Bu yüzden
Kale savaşı kategorisi :
Hem katılım esasına göre
Hem anket usülüne göre oyuncularımıza daha önce 2 kez sunuldu fakat ikisinde de yeterli katılım ve yeterli oy sağlanmadı.

Ödül kotamız redkit için sınırlı olduğu için bu redkitimiz de kale savaşı kategorisini maaalesef alamadık.
2,ci anket ne zaman yapıldı ve katılımın az olma sebebi nedir hiç düşündünüzmü?? kale konusunda şikayet aldı iseniz o şikayete dahil olan bir oyunculardan biride sizsiniz oyuncu olarak.. hep derim RÜZGAR EKEN FIRTINA BİÇER..
BAHSİ GGEÇEN ETKINLIKDE 2-3 AKLI EVVEL RÜZGAR EKMEYİ DENEDİ FIRTINAMIZDA BOĞULDU..

Son düzenleme:

devilltown

Kıdemli Üye
Sayın @devilltown
Bahsettiğiniz setleri biz de vermek isteriz fakat bahsettiğiniz setler , redkit ödül kotasında bulunmuyor.Bu setler özel izinle alınabiliyor. Bahsettiğiniz setleri özel izinle almak içinde o sunucunun bazı kriterlerinin yüksek olması gerekiyor. Türkiye sunucumuz için özel ödülleri talep ediyoruz fakat olumlu dönüş almamız için kriterlerimiz yetersiz kalıyor.
ne yani İNNO nezdinde biz 2.ci hatta 3.cü sınıf oyuncularmıyız bu cevabınızdan bunumu anlamamız gerekıyor ve neymiş o krıterler??

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
ne yani İNNO nezdinde biz 2.ci hatta 3.cü sınıf oyuncularmıyız bu cevabınızdan bunumu anlamamız gerekıyor ve neymiş o krıterler??
Maalesef en önemli kriter aktif oyuncu sayısı. 2023 senesi için 4 Red Kit zorunluluğumuz kaldırıldı, daha uzun süreli 2 Red Kit planlıyoruz ve bu durumda ödüller konusunda daha fazla şansımız olacak.

Castar7

Kıdemli Üye
Maalesef en önemli kriter aktif oyuncu sayısı. 2023 senesi için 4 Red Kit zorunluluğumuz kaldırıldı, daha uzun süreli 2 Red Kit planlıyoruz ve bu durumda ödüller konusunda daha fazla şansımız olacak.

Doğrusu şu ki ben ikinci ve üçüncü olan oyuncu arkadaşlarında emeğine riayet etmek maksadıyla 2 ve 3 parça El Gringo verilmesi taraftarıyım.

Şimdi bir kaç tane çatlak ses çıkacaktır olmaz birinci olsunlar yahut bana laf çarpmaya kalkacaki şöyle ifade edeyim El Gringo setinden herhangi bir eşyaya ihtiyacım yok zaten zamanında elde etmek istediğim parçalarını fazlasıyla el ettim ve ihtiyacım olmayan parçalarını dahi sevdiğim değer verdiğim arkadaşlarıma dostlarıma abilerime hediye ettim. Yani demem o ki ikinci ve üçüncü olacak olan arkadaşlarında bu ödülden faydalanmasını istiyorum kişisel bir şey değil. Ki tanıyanlarda bilir zaten çok çok almak istesem zaten kimseye bırakmam birinciliği ;)

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Doğrusu şu ki ben ikinci ve üçüncü olan oyuncu arkadaşlarında emeğine riayet etmek maksadıyla 2 ve 3 parça El Gringo verilmesi taraftarıyım.

Şimdi bir kaç tane çatlak ses çıkacaktır olmaz birinci olsunlar yahut bana laf çarpmaya kalkacaki şöyle ifade edeyim El Gringo setinden herhangi bir eşyaya ihtiyacım yok zaten zamanında elde etmek istediğim parçalarını fazlasıyla el ettim ve ihtiyacım olmayan parçalarını dahi sevdiğim değer verdiğim arkadaşlarıma dostlarıma abilerime hediye ettim. Yani demem o ki ikinci ve üçüncü olacak olan arkadaşlarında bu ödülden faydalanmasını istiyorum kişisel bir şey değil. Ki tanıyanlarda bilir zaten çok çok almak istesem zaten kimseye bırakmam birinciliği ;)
maalesef :(

Castar7

Kıdemli Üye

Bu etkinlikte zaten olmazdı en başından belirmek lazım bu ödül havuzu işini ki oyuncular ona göre planını vs. yapıyor bir sonra ki etkinliğe artık diyelim :)

Bu arada daha önceden aldığımız parçaları değiştirebiliyor muyuz böyle bir hizmetimiz var mı acep ? :D Geçen ki etkinlikte aldık silah seti tamamladım komple 3 parça artı bir bonus tüfek ile de bu kendimize ayırdığımız 3 parça silah set hiç işimize yaramıyor bunlar giysi set parçaları ile takaslayalım müşteri her zaman haklıdır felsefesinden yola çıkarak :D :)

devilltown

Kıdemli Üye
kusura bakma CM ama şuan belkide RED KİT serverinin en zorlu katagorisi USTALIK için verdıgınız ödüller EMEĞE SAYGISIZLIK..ha ben almışım o almış bu almış hiç önemlı değil ..ama emeğe karşı saygısızlık addedıyorum o ödülleri 3 gundur dandik tarıf için saatlerce 15 sanıye tıklayan oyunculara hakarettır bu

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Başarı sırlamasında 19:23 itibari ile ilk 10 aşağıdaki gibidir; watsuki oyunda gözetmen olarak oynamaktadır; ödül almayacaktır; yani 3. sıradan itibaren bir üstte düşünebilirsiniz kendinizi.

1669306964602.png

sleeplesslady

Eski Takım Üyesi
Eski Takım Üyesi
Sevgili kovboylar,
Red Kit kayıtları kapatılmıştır. Saat 15:00'de tüm Red Kit katılımcılarına 6 adet 100 Derin Bilgelik İksiri yüklenecektir.

Diğer düello sıralamasında yarışacak oyuncular şu anda gerekli ekipmanları topluyor. Belki fırsat görürsem ben de düello sıralamasında yarışmak isterim. Düello botları az da olsa var olan oyuncular arasında olan rekabeti azaltacağını düşündüğüm için düello botlarının hızlı dünyaya eklenmesi hususuna karşıyım.

Castar7

Kıdemli Üye
Diğer düello sıralamasında yarışacak oyuncular şu anda gerekli ekipmanları topluyor. Belki fırsat görürsem ben de düello sıralamasında yarışmak isterim. Düello botları az da olsa var olan oyuncular arasında olan rekabeti azaltacağını düşündüğüm için düello botlarının hızlı dünyaya eklenmesi hususuna karşıyım.

İyi de o zaman son güne kadar bekleyelim herkes canının istediği kadar ekipman toplasın son gün vuraşalım bu düşünceye göre, aksine şuan başlatılması bence gayet makul ve rekabete teşvik edecektir. Sizin düşüncenize göre rekabetin son günler olmasını istiyorsunuz ama şuan gelirse şuan başlar rekabet ve ona göre de karşılığı olur ;)